post

Minipřípravka v Ústí nad Labem a Novém Strašecí s obdobnými výsledky

Kolotoč minipřípravkových turnajů nabral v teplých měsících na obrátkách. Klub z Berouna vyslal do bojů tentokrát “jen” chlapecké celky. O oběma se velmi dařilo, vždyť z turnajů v Novém Strašecí a Ústí nad Labem přivezly více výher než porážek a poměr vstřelených gólů proti inkasovaným byl významně kladný! Jen tak dál, borci!

 

 

Vystoupení “bílých” shrnul Radek Dolejš:  

Bílý tým Keltů odjížděl v neděli 27. května do Ústí nad Labem v parném počasí pouze se sedmi statečnými a gólmanem Péťou Kufou v brance. Hned první zápas čekal Beroun nevyzpytatelný Most, ale kluci hned od začátku dokazovali, kdo bude na hřišti vládnout a vyhráli 9:4. Obdobný výsledek pak zaznamenali z tradičním rivalem z Kladna, kterého porazili 9:2. Utkání s domácím Ústím pak připomínalo hru kočky s myší a naši po pohledných kombinacích, zakončených mnohdy prakticky až „do kuchyně“, rozdrtili hostitele turnaje 15:1. To závěrečný zápas s Mladou Boleslaví už byl úplně o něčem jiném. Tygrů bylo na lavičce jednou tolik a všichni byli „podstatně většího vzrůstu“. Naše horkem už zcela vyčerpané, ale bojující Keltíky, porazili hladce 9:1. I přes závěrečnou prohru lze nutno hodnotit severočeský trip za povedený!

 

Sestava Keltů na turnaji v Ústí nad Labem: Kufa Petr – Šlechta Jiří, Buroň Jakub, Koller František, Hasal Martin, Šmíd Filip, Dolejš Jakub, Hubený Marcel

 

 

Trenér Tomáš Mathauser komentoval vystoupení Keltů v Novém Strašecí:

Naši nejmenší v modrých dresech vyrazil na klání do Strága. Jako první se střetli s domácími borci, které v zahřívacím tempu úvodního zápasu porazili 2:0. Další nás ve skupině čekala Hostivař se kterou jsme to sehráli 5:3. V následném zápase s Rakovníkem jsme po neuvěřitelném boji podlehli 1:4. A na závěr sladké vítězství s Kertem 5:1.

 

Kluci opět předvedli svou připravenost, šikovnost a chuť bojovat až do závěrečného hvizdu. Toto vše předvedli hlavně v zápase s Rakovníkem, kdy v první třetině obdrželi branku. Přidali na důrazu, rychlosti a pohybu po hřišti. Toto úsilí vedlo ke srovnávacímu gólu. Trenér soupeře vytušil problém a aby rozhodl zápas, nasadil na první střídání nejsilnější „lajnu“ postavenou z hokejistů ročníku 2009. Naši o rok mladší borci dělali co mohli, ale převaze nedokázali vzdorovat. Nicméně celý turnaj, výkony kluků a fungování týmu jako celek hodnotím více než pozitivně.

 

Sestava Keltů na turnaji v Novém Strašecí: Leipert Adam – Mathauser Robert, Pachner Jiří, Hájek Vítek, Lhotka Šimon, Urban Max, Rosenbaum Matouš, Mareš Štěpán, Patera František