post

Minipřípravka vyrazila do sezony už z kraje února. A na plný “knedlík”!

Jako první vyrazili do jarních hokejbalových bojů nejmenší Kelti. Sice ještě v zimě, ale v luxusu kryté haly v Kralupech nad Vltavou. Jeden z týmů  minipřípravky bojoval naplno proti dvěma protivníkům z Hostivaře a týmům Ústí nad Labem a Nového Strašecí. A vedl si více než dobře, posuďte sami v článku.

 

Kelti se na turnaji nejprve střetli s týmem Ústí nad Labem, kdy byla citelně znát dominance celku z Berouna. Hráči Keltů se přesto trošku přizpůsobili tempu soupeře, ale i tak hra stačila na výhru 3:0.

 

S modoru Hostivaří sice Kelti prohrávali 0:1, ale posléze utkání otočili a soupeře přestříleli 3:1. Vzápětí ale s Hostivaří hráli znovu. S bílým týmem z Prahy sehráli vyrované utkání a na světě byl nejtěsnější výsledek v turnaji a první a jediná porážka v poměru1:2, kdy Kelti oba góly inkasovaly po trestném střílení soupeře.

 

Závěrečné utkání svedli bojovníci Keltů proti Novému Strašecí, jemuž nedali nejmenší šanci a vysokou výhrou podtrhli celkový velmi dobrý herní dojem z turnaje.

 

 

Sestava Keltů na turnaji:  Adam Leipert – Jiří Pachner, Šimon Lhotka, Matouš Vondrák, Matouš Rosenbaum, Vojtěch Janda, Eliška Vondráková, Štěpán Mareš, Christos Arabadzis