post

Minipřípravka zahájila rok 2018 turnajem v Kralupech

Dva týmy minipřípravky odjely v neděli 11. února na turnaj do kryté haly v Kralupech nad Vltavou. Týmy byly rozděleny dle věku a jako téměř tradičně tým starších hráčů zúročoval minulostí nabyté zkušenosti, zatímco hráči druhého týmy to samé především sbírali.

 

Bílý tým hodnotil Radek Dolejš:

Trenéři se rozhodli v tomto turnaji trochu zaexperimentovat a střídat hráče na jednotlivých postech. To znamenalo, že „spíše“ obránci hráli v útoku a naopak. Cílem bylo získat návyky, které se pak odrazí v dalším herním vývoji hráčů a postupně odstraňovat některé zlozvyky.

První zápas byl bratrovražedným bojem, kdy se proti sobě postavily oba týmy Keltíků. Zkušenější „bílý tým“ nakonec zvítězil 4:0, ale nutnou podotknout, že jejich mladší spoluhráči jim statečně vzdorovali. Ve druhém zápase sice bílí Kelti s mladoboleslavskými Tygry prohrávali 2:1, ale pak se nadechli k velkolepému obratu a soupeře doslova rozstříleli 9:3. Ve třetím klání s „bílým“ Kladnem Keltům zvhl střelecký prach, berounští soupeře přestříleli, ale po zbytečných brankách nakonec celý zápas dotahovali. Až k finálnímu výsledku 3:3. V závěrečném utkání pak gólman Kufa zamkl branku a po dvou pohotových trefách se Kelti radovali z výhry. Na celém turnaji pak nepoznali hořkost porážky.

 

Sestava bílého týmu na turnaji: Petr Kufa – Vojtěch Šlechta, Vít Hájek, Jakub Dolejš, Filip Šmíd, František Koller, Jakub Buroň, Filip Štolz, Marcel Hubený

 

Modrý tým hodnotil Radek Lhotka:

Na hráčích, kteří chodí pravidelně na tréninky, bylo v turnaji vidět výrazné zlepšení fyzické kondice, s výjimkou zápasu s modrým Kladnem, kde dostali gól deset vteřin před koncem a prohráli 0:1. Byli jsme sice herně slabší než soupeř, ale fyzicky jsme stačili. Všechny zápasy se hrály ve svižném tempu, hráči se dobře vraceli, běhali, bojovali u mantinelů.

Navzdory prohrám se mi líbila práce všech kluků, kteří se snažili o rozehrávku a hře dávali  myšlenku. Co do bojovnosti, tady lze hráče jen chválit! A obrovskou pochvalu zaslouží i brankář Adam Leipert, který nás jednoznačně podržel. Za zimu se posunul hodně vpřed.

Lepší výsledky nás stála tradičně slabá střelba, celkově horší zpracování míčku a rezervy máme u přihrávek. Ale kluci se učí rychle, v průběhu jara na všem zapracujeme a zlepšení na sebe určitě nenechá dlouho čekat!

 

Sestava modrého týmu: Adam Leipert, Robert Mathauser, Jiří Pachner, Max Urban, Eda Muhlfeld, Šimon Lhotka, Štěpán Mareš, Štěpán Fučík, Dominik Rampas, Šimon Kavalír