post

Minipřípravka zažila úspěšné vystoupení v Praze

Minipřípravka sehrála na pražské Palmovce  už svůj letošní druhý turnaj. Vyrazila do boje se dvěma stejně silnými celky, což se projevilo i v závěrečném souboji právě mezi oběma celky Keltů, který ale oba trenéři hodnotící své svěřence viděli na konci trošku rozdílně…  Až na tuto drobnost si ale vystoupení celého týmu, doplněného Fretkami, pochvalovali.

Modrý tým Keltů krátce okomentoval trenér Marek Suk: 

Po prvním krizovém zápasu proti modrému Kladnu, který dopadl ve prospěch soupeře 2:5, měla křivka našeho výkonu už pouze vzestupnou tendenci. Bílé Kladno jsme porazili 4:3. Zápas to byl vyrovnaný a zajímavý až do jeho konce. Měli jsme šanci zvýšit skóre nájezdem, který jsme bohužel neproměnili. Místo toho jsme inkasovali vlastní gól, což zápas ještě víc  zdramatizovalo. Další zápas již byl klidnější. Liberecké Lišky jsme přestříleli 7:4. Problém nastal ve třetí třetině, kdy jsme v tlaku polevili a soupeř nás začal dotahovat.

Vzájemný Keltí duel byl perličkou na konec turnaje. Obě strany nasazovaly podobně zkušené hráče a díky tomu jsme mohli vidět mnoho vyrovnaných soubojů. A ať si druhá strana říká co chce, gól po odpískání se nepočítá, a proto vzájemný zápas dopadl 5:5.

 

Sestava modrých Keltů: Klas Jakub – Urban Jiří, Pachner Jiří, Pachner Antonín, Vondrák Matouš, Dolejš Matěj, Mareš Štěpán, Vondráková Eliška, Poláček Max, Ulrich Dominik

 

Bílý tým Keltů hodnotil zkušeným okem Radek Lhotka: 

Turnaj začal skvělým výkonem celého týmu a vítězstvím nad bílým Kladnem 5:0. Ihned následovala, opět skvělým a zodpovědným výkonem podpořená, vysoká výhra nad Libercem 10:0. Po přestávce na jídlo, pro nás vždy prokleté, přišla porážka od Kladna v modrých dresech 1:4. Hra byla vyrovnaná, do poslední chvíle jsme bojovali o vyrovnání. Čtvrtý gól jsme dostali při hře bez brankáře.

Souboj s bratrským týmem Keltů přinesl vyrovnaný souboj, krásné střety ostřílených borců na obou stranách, ale i zajímavé souboje nováčků v obou týmech. Konečný vítězný výsledek 6:5 pro bílé Kelti  v tomto velmi vyrovnaném, bojovném ale zároveň férovém zápase byl nakonec odměnou pro všechny zúčastněné.

 

Sestava bílých Keltů: Adam Leipert – Robert Mathauser, Šimon Lhotka, Adam Gyorodi, Chris Arabadzis, Vojtěch Janda, Matouš Rosenbaum, Jana Staňková, Štěpán Fučík, Kateřina Koudelová