Mládežnické týmy Keltů o víkendu paběrkovaly.

DSC_0633Starší hráči mládežnických týmů neměly o uplynulém víkendu na růžích ustláno. Ještě relativně dobře dopadli mladí dorostenci, kteří „jen“ přenechali první body jihočeským Prachaticím. Ačkoli soupeř za celou sezonu nevyhrál, Kelti mu radost umožnili a prohrou 2:1 si zkomplikovali boj o výhodu domácího prostředí v play-off. Pořádnou ostudu si uřízli starší žáci. Dvě vysoké prohry nezmírní ani skutečnost, že se Kelti střetli s týmy z vrchu tabulky. 1:7 s Kladnem, 1:12 s Hostivaří. Výsledky, které hovoří za vše.

HBC Prachatice vs. SK Kelti 2008   2:1 (2:0, 0:1, 0:0)

Komentář trenéra O. Beneše: „Výjezd na jih mladším dorostencům nevyšel. V parném počasí se postavili na zbrusu novém a krásném prachatickém hřišti místnímu týmu, který stále čekal na první jarní vítězství. Toho se Prachatičtí nakonec dočkali, když po obětavém výkonu předčili mladé Kelty a zvítězili 2:1. O výsledku utkání rozhodla první třetina, v níž se míček dvakrát dostal za záda brankáře Oplta, čímž začala stíhací jízda berounského týmu. Motor byl však značně neseřízen, takže i přes urputnou snahu dokázali Kelti pouze korigovat na 2:1 brankou Hrabára. Dorostenci si tím výrazně zkomplikovali pozici v boji o druhou příčky tabulky.“

Branka SK Kelti: 23:23    Hrabar Jiří (Kohout Marek)

Střely: 29:34, vyloučení: 2:2, využití přesilovek: 0:0

Sestava SK Kelti 2008: Oplt Antonín – Červený Jan, Häusler Jan (C), Havryljuk Michal, Hrabar Jiří, Kohout Marek, Matys Daniel, Mourek Jan, Sevaldová Iva, Šmatlák Roman

SK KELTI 2008 vs. HBC ALPIQ KLADNO 1:7 (0:3,0:3,1:1)

V sobotním zápase starších žáků Alpiq jasně ukázal, jak se hraje rychlý a kombinační hokejbal a než se hráči Keltů rozkoukali, tak první třetinu prohrávali 0:3. Trenéři po první třetině důrazně promluvili hráčům do duše, ale nebylo to nic platné, protože druhá třetina probíhala ve stejném duchu. Ve třetí části domácí začali o něco lépe, když Jakub Kříž vstřelil alespoň jeden čestný gól.

Branka Keltů: 35:22 Kříž Jakub

Vyloučení: 4:5, využití: 0:1, střely na branku: 14:47

Sestava SK Kelti 2008: Vítek Vozdecký – Ondřej Knotek, Jakub Paur, Bohdan Havryljuk, Jan Cihlář, Tomáš Vokůrka, Jakub Kříž, Martin Tůma, Petr Vobořil, David Fortuník, Jan Kolář, Samuel Cihelka

SK KELTI 2008 vs. HBC HOSTIVAŘ   1:12 (0:5,0:6,1:1)

Nedělní zápas s Hostivaří v domácím prostředí byl nejhorší, co starší žáci odehráli. Po první třetině, kdy byli Kelti pod neustálým tlakem, skončil střelecký účet na cifře 0:5 jenom zásluhou brankáře Vítka Vozdeckého.Trenéři Keltů o přestávce nabádali hráče k lepší a důraznější hře, ale vše soupeř z Prahy během druhé třetiny doslova a do písmene rozbil. Ve třetí třetině vstřelil čestný gól Martin Tůma.

Komentář trenéra Miroslava Fortuníka: „Měli jsme tři týdny bez zápasového vytížení. Připravili jsme klukům tréninky s fitness trenérkou, ale bohužel chodili na tréninky v šesti, to se potom s takovými soupeři nemůžou měřit.“

Branka Keltů: 33:55 Tůma Martin

Vyloučení: 0:0, využití: 0:0, střely na branku: 8:45

Sestava SK Kelti 2008: Vítek Vozdecký – Jakub Paur, Bohdan Havryljuk, Jan Cihlář, David Fortuník, Tomáš Vokůrka, Jakub Kříž, Martin Tůma, Petr Vobořil, Jan Kolář, Samuel Cihelka, Michal Valach, Antonín Patera, Marek Krbec