Mladší žáci hráli v Praze s rozdílnými výsledky.

Oba celky mladších žáků vyrazili do hlavního města k soubojům se svými soupeři. Starší ročníky byly, podobně jako o týden dříve, na čimickém plastu úspěšní a vybojovali si zasloužené tři body do tabulky. Mladší ročníky nedokázaly adekvátně vzdorovat silnému Kert Parku a na Lužinách padly.

SK Rebel Praha vs. SK Kelti – ročníky 06    1:6  (0:3, 1:1, 0:2)

V neděli ročníky 2006 čekal stejný soupeř jako na Rebel cupu – domácí SK Rebel Praha. Hosté začali hned od začátku kombinovat a tlačit se do branky. Ve čtvrté minutě po závaru před brankou vracel Denis Krbec míček zpoza branky a ten se od domácího obránce dostal do sítě. V páté minutě, po akci Vojty Šlechty a jeho přesné přihrávce, vstřelil gól z první Patrik Mišina. Soupeř si vzal oddechový čas a přeskupil útoky. Další velké šance Kelti neproměnili. Až na jednu z deváté minuty, kdy sehráli nejhezčí akci utkání. Patrik Mišina vybojoval míček u hrazení, posunul po mantinelu na Denise Krbce který z otočky poslal míček na čárky, kam si naběhl Vojta Šlechta a z první vymetl šibenici domácí branky.

Ve druhé třetině Rebelové začali více bránit a dařilo se jim narušovat útočné snahy Keltů. V sedmnácté minutě po akci Patrika Mišiny, Vojty Šlechty dorážel Denis Krbec a zvýšil na 4:0.  Rebelové se na chvíli usadili v pásmu hostí a při signalizovaném vyloučení Eliáše Betlacha vstřelili gól tečí Adam Matěj. Kelti v utkání ještě dvakrát navýšili skóre. Po důrazné dorážce Matěje Žežulky v čase 27:33 a ve 33. minutě po pěkné akci Denise Krbce upravil skóre na 1:6 Jakub Havel.

Hodnocení trenéra Kurhajce: “Do sestavy se vrátili marodi Vojta Šlechta a Jakub Havel a směrem dopředu to bylo hodně znát. Potěšila nás kombinační hra, někdy i na jeden dotek, a kluci měli radost ze hry. Plnili pokyny trenérů a vítězství si zasloužili. Stále máme ale velký prostor pro zlepšení především v proměňování šancí.”

Sestava Keltů: Roman Kurhajec – Eliáš Betlach, Jakub Havel, Jan Hrubý, Ondřej Janda, Matěj Kolman, Denis Krbec, Ondřej Koudela, Patrik Mišina, Maxmilián Souba, Jiří Šlechta, Vojtěch Šlechta, Matěj Žežulka

HC Kert Park Praha vs. SK Kelti – ročníky 07    6:0  (3:0 ,0:0, 3:0)

K dalšímu zápasu cestovali mladší žáci Keltů ročníků 2007 a mladších na hřiště Kert Parku Praha. Kert se od začátku snažil dokazovat, proč se drží v popředí tabulky a za kratší konec tahali Kelti. Tlak a kombinace soupeře se Kelti snažili eliminovat houževnatostí, přesto se v první třetině Kert třikrát prosadil a Kelti pouze nastřelili tyčku.
I ve druhé třetině byl Kert nebezpečnější, Kelti ale soupeři skórovat nedovolili, naopak často sami zahrozili nebezpečným protiútokem, avšak také bez gólového zakončení. Ve třetí  části Kert neopustila střelecká chuť a Kelti přes bojovný výkon několika chybami umožnili soupeři navýšit skore na konečný stav 6:0.

Kometář trenéra Tkadlece: “Nebyl to úplně špatný zápas. Brankáři Matěj Hrachovina a Dominik Mašek podali výborné výkony. Kelti dokázali vzdorovat silnému soupeři, na výhru to ale nebylo. Škoda snad jen několika zbytečných chyb, především nedůrazné bránění před brankou, které soupeř trestal a navýšil tím skore. Jako příslib do budoucna vidím, že Kelti po celé utkání mohli a také pravidelně točili tři formace.”
Vyloučení: 6:1, Přesilovky: 5:1, Využití 0:0 Oslabení: 1:0, Střely na branku: 31:16 (9:5,12:8,10:3)
Sestava Keltů: Matěj Hrachovina, Dominik Mašek – Ondřej Tkadlec, Martin Hipča, Adam Dejdar, David Černý, Jakub Urban, Jaroslav Smejkal – Daniel Matějka, Ondřej Černý, Vojtěch Macák, Adam Endrle, Tereza Vaculíková, Martin Hasal, Staněk Jiří, Richard Mathauser, Ondřej Štanc