Mladší žáci v Berouně bodovali.

Oba celky mladších žáků se představily netradičně v Berouně v jeden den. Starší ročníky si hladce poradily s Novým Strašecím 17:1. Mladší ročníky hrály proti pražským Rebelům a přestože soupeře přestřílely, na víc než bod to nestačilo. Soupeř si odvezl po remíze 2:2 bod navíc za povedenější nájezdy.

SK Kelti – ročníky 2006 vs. HBC Nové Strašecí 17:1 (4:0, 5:0, 8:1)

Od prvních chvil bylo znát, že Kelti jsou sehranější a silnější. První šance sice neproměnili i díky gólmanovi hostů, na začátku čtvrté minuty se ale po spolupráci Denise Krbec prosadil Jakub Havel a dal utkání jasný směr.

Po rozehrání a pěkné souhře se po přihrávce od Kuby Havla prosadil Matěj Kolman, třetí gól vstřelil po samostatné akci Vojtěch Šlechta. Denis Krbec dorážkou vstřelil čtvrtý gól, po akci Kuby Havla.

Druhá třetina začala také gólově a po vhazování proměnil přihrávku Patrika Mišiny Denis Krbec. Při dalším střídání si role otočili a Patrik vstřelil gól z první. Pak se z centra prosadil Rostislav Tvaroch po přihrávce Matěje Žežulky – 7:0. Další dva góly vstřelil Jan Hrubý po přihrávkách Vojty Šlechty.

Soupeř ve třetí minutě třetí třetiny po špatném střídání proměnil svůj nájezd a bylo to 9:1. Desátý gól po přihrávce Romana Kurhajec vstřelil Matěj Žežulka. Kuba Havel a Denis Krbec upravili již na 12:1. Patrik Mišina po hezké akci Honzy Hrubého a Vojty Šlechty prostřelil gólmana Davida Kluce. Svůj první gól za mladší žáky vstřelil i Roman Kurhajec, po přesném pasu Matěje Kolmana. Další dva góly přidal Honza Hrubý a poslední symbolicky vstřelil Jakub Havel, po společné akci s Denisem Krbcem a tři vteřiny před koncem upravil na 17:1.

Hodnocení trenéra R. Kurhajce: “Soupeř se snažil a bojoval až do konce, ale Kelti pochopili, že přihrávka je rychlejší než individuální akce a tak skóre narůstalo postupně a po hezkých souhrách. Pokud si to kluci přenesou i do dalšího zápasu, budu spokojený. Zlepšit a zpřesnit finální přihrávku a následnou střelu bude další krok pro tréninky.”

Střely: 56:4, Vyloučení: 1:1, Využití: 1:0,  Oslabení: 0:0

Sestava Keltů: Ondřej Koudela – Jiří Šlechta, Rostislav Tvaroch, Eliáš Betlach, Albert Mühlfeld, Matěj Kolman, Denis Krbec, Nikola Šlemarová, Vojtěch Šlechta, Matěj Žežulka, Jan Hrubý, Max Souba, Patrik Mišina, Ondřej Janda, Jakub Havel

SK Kelti – ročníky 07 vs. SK Rebel Praha 2:3ss (0:0, 2:2, 0:0)

Ne vždy se Keltům podaří zahájit utkání v takovém tempu jako toto. Dle dosavadních výsledků srovnatelný soupeř se ze svého obranného pásma dostal až v polovině třetiny, ale ač tlak Keltů byl velký, gólově se neprosadili.

Ve druhé třetině začal soupeř aktivněji a utkání bylo rázem herně vyrovnané. Kelti však své šance stále nedokázali proměnit a soupeř trestal. V 15.minutě Koch a ve 22. minutě Klofát přisoudili Rebelům vedení 0:2. Naštěstí po této sprše Kelti znovu ožili. Nejprve Ondra Štanc zachytil odražený míček po střele Kuby Urbana a snížil na 1:2. Vzápětí Ondra Černý vybojoval v rohu míček, zavezl ho před branku, prostřelil brankáře a srovnal skóre na 2:2.

Ve třetí třetině bylo utkání vyrovnané šance se střídaly na obou stranách. Škoda jen neproměněné patrně největší šance utkání. Ondra Tkadlec protáhl míček přes celé hřiště, ale místo přihrávky nepokrytému Danovi Matějkovi volil nepochopitelně střelu z úhlu a šlo se do nájezdů.

Vcelku hezky provedené nájezdy Keltů, jak Kuby Urbana tak především Ondry Černého, bohužel v brance neskončily. Soupeř svůj poslední pokus proměnil a když na to Kelti gólově nezareagovali, bylo rozhodnuto.

Pohled trenéra J. Tkadlece: “Bojovné utkání od začátku do konce  jsme nejspíš ztratili v první třetině, když jsme svůj tlak nedokázali vyjádřit gólově. Některým šancím chybělo hodně málo k proměnění . Ale upřímně, soupeř také nebyl bez šancí a své body si vybojoval. A na závěr malé povzdechnutí… Přestože tým táhnou ročníky 2007, mladší ročníky je svými stále se lepšícími výkony dobře doplňují.”

Vyloučení: 1:6, Přesilovky: 6:1, Využití: 0:0, V oslabení: 0:0, Střely na branku: 31:19 (10:3, 11:7, 10:9)

Sestava Keltů: Matěj Hrachovina, Dominik Mašek – Martin Hipča, Jaroslav Smejkal, Adam Dejdar, David Černý, Jakub Urban, Lukáš Maňásek, – Vojtěch Macák, Ondřej Tkadlec, Martin Hasal, Ondřej Štanc, Ondřej Černý, František Koller, Jiří Staněk, Daniel Matějka, Richard Mathauser, Adam Enderle