Odkazy

 

logo-hostivarHBC Hostivař – Ambiciózní klub z hlavního města je známý především díky své mládeži. Hostíci se střetávají s týmy Keltů napříč všemi kategoriemi.  Domácím hřištěm je KOMA Aréna s plastovým povrchem SPORT COURT.

Klubové barvy: bílá, modrá a žlutá

Web: www.hbchostivar.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

logo-strašecí Nové Strašecí – „Severský rival“ v minulosti Kelti s tímto středočeským týmem měli určitou formu spolupráce.  Symbolem klubu a města je oblíbený areál Na Kocourku. Mezi nejznámější tváře patří Ryss a Průša. Dalo by se říct, že hokejbal je v „Bubákově“ sportem číslo jedna!

Klubové barvy: Modrá a žlutá

Web: www.hbcns.cz

 

 

 

 

 

 

 


logo-jindřichuvhradec
 Olymp Jindřichův Hradec – Po Dobřanech další ex-extraligový tým, který nyní válčí v národce. A také další zástupce jihočeského hokejbalu. Jindřichohradečtí nicméně nehrají na Olympu ale Na Hvězdárně. Sympatická je práce tohoto klubu se sociálními sítěmi.

Klubové barvy: červená, bílá a černá

Web: www.olympjh.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

logo-liticePlzeň – Litice – Nádherný areál, plastové hřiště a spousta zkušeností. Přesně tyto aspekty najdeme v Liticích. Hlavně zázemí poblíž fotbalového hřiště je na špičkové úrovni! Právě v Liticích dohrávají kariéru i extraligoví hráči (Juráček, Kadaně). Těžký a nevyzpytatelný soupeř.

Klubové barvy: modrá, bílá a červená

Web: www.plzenlitice.klubweb.cz

 

 

 

 

 

 

 

logo-dobřanySnack Dobřany – Právě s tímto týmem odehráli hoši od Berounky historicky první klání v Hlinkách. Rodinný klub vedený V. Šlehoferem je založený na silné provázanosti všech kategorií. Všechny týmy šneků zdobí rychlá kombinační hra!

Klubové barvy: bílá a červená

Web: www.snackdobrany.websnadno.cz

 

 

logo-suchdolSuchdol n. Lužnicí – Nejvzdálenější místo z pohledu Keltů. Pro Suchdol jsou typičtí fanoušci, kteří podporují hokejbalisty nejen doma ale i na výjezdech. Atmosféra v Suchdole patří mezi nejlepší v celé republice. Vesnice o 3 000 obyvatelích žije hokejbalem, taky aby ne historie se zde píše od roku 1988. Pro každý tým je zde nepříjemné hrát, zkrátka fanoušci dělají své.

Klubové barvy: oranžová a černá

Web: www.sksuchdol.cz

 

 

logo-třemošnáTatran Třemošná – Další tým ze západních čech. Tým prochází generační obměnou, což je i na výsledcích vidět. V minulosti tým zdobila pečlivá defenzivní hra. Areál poblíž lesa má zvláštní, netradiční nádech.

Klubové barvy: černá a oranžová

Web: www.hokejbal.tatran-tremosna.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mladá Boleslav - logo.Tygři Mladá Boleslav – Bývalý sok z II.národní ligy. Dobré vzpomínky na tohoto soupeře mají Kelti z premiérové sezony, kdy ve čtvrtfinále vyřadili právě mladoboleslavské Tygry. Další tým, který válčí na plastovém povrch (konkrétně STILMAT). Žijící legendou je brankář Fukárek (mimo jiné i medailista z MS)!

Klubové barvy: černá, žlutá a bílá

 Web: www.tygri-mb.cz

 

CSKA Karlovy Vary – Asi nejméně oblíbený soupeř pro spoustu týmů. Po letech na chvostu  tabulky se nyní CSKA řadí k favoritům druhé nejvyšší soutěže. V současnosti má lázeňské město  k dispozici plastový povrch.

Klubové barvy: modrá, bílá a červená

Web: