Partneři SK Kelti 2008 z.s.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy výrazným způsobem podporuje činnost mládežnických týmů SK v rámci finančních dotací v programu Můj klub. Ze strany  MŠMT se jedná o významný příspěvek který pomáhá činnosti a fungování klubu a pomáhá kvalitní  přípravě členů Keltů!
11adMěsto Beroun dlouhodobě podporuje hokejbal ve městě i v regionu a zároveň i sportovní klub Keltů prostřednictvím dotací zaměřených na mládežnický sport. Mládežnické aktivity Keltů se realizují za finanční podpory města Beroun. Město Beroun zároveň podporuje i aktivity klubu týkající se prevence v rámci školního projektu Hokejbal proti drogám, účast na mezinárodních turnajích ve Vranově nad Toplou (SVK). Město Beroun s Kelty spolupracuje i v rámci sportovních stipendií pro hráče do 15 let z nízkopříjmových skupin obyvatel ve městě.
company_logoStředočeský kraj významným způsobem dlouhodobě podporuje hokejbalový klub SK Kelti 2008 prostřednictvím Fondu sportu, volného času a primární prevence a Fondu hejtmana Středočeského kraje!
JIS s.r.o. o sobě: Čtvrt století stále rosteme, především díky Vaší přízni. Víme, že ta nepřichází sama od sebe a že konkurence neodpočívá – denně proto držíme krok s nejmodernějšími trendy ve výrobě a designu a jakákoliv zakázka je pro nás splněná jen když je zákazník spokojený.
Máme za sebou 28 let tvrdé každodenní práce a před sebou jasné vize budoucnosti. Kladné reference jsou naší nejlepší vizitkou a svědomité plnění norem a kritérií kvality dokládají naše certifikáty.
Expert Elektro je nákupní sdružení, které je členem mezinárodní kooperace Expert International. Ta se svým obratem zaujímá mezi evropskými
elektrořetězci jednu z předních pozic na trhu. Nákupní sdružení expert ČR, s.r.o. vzniklo v roce 1995. V současnosti se česká expertní síť skládá z 15 společníků kteří vlastní celkem 50 prodejen. Společnost Expert Elektro zaznamenává v posledních letech trvalý růst a její podíl na tuzemském trhu se plynule zvyšuje. Pokračuje výstavba velkoplošných prodejen, které nabízejí veškerý sortiment z oblasti elektroniky, elektrospotřebičů a počítačů pro domácnost včetně příslušenství a servisu. Konsolidace společnosti přináší své plody a stává se garantem dalšího trvalého rozvoje v
České republice, a nově i na Slovensku, kam expandovala v roce 2010.
Motto Expert Elektro zní: „Expert – dobrá rada, dobrá cena“. V roce 2015 oslavila společnost expert ČR 20 let své úspěšné existence!
Logo_CMYK_100_80_0_0Společnost PROBO TRANS PRAHA spol. s r.o. je ryze českou
společností se sídlem v Praze, byla založena v roce 1995 a mezi dominantníčinnosti patří doprava a obchod motorovou naftou, celým sortimentem automobilových benzinů, kapalných paliv. Má více než 300 stálých obchodních partnerů typu ČSAD, čerpací stanice pohonných hmot, dopravní a stavební firmy, bytová družstva a v neposlední řadě též majitele
rodinných domů a provozů, které jsou vybaveny kotli na spalování lehkých nebo extralehkých topných olejů. Podporou obchodní činnosti je provozování skladů na motorovou naftu s výdejní lávkou na plnění autocisteren. Dále pak provozování skladu na hořlavé materiály o kapacitě cca 17.500 m3. Všechny tyto sklady jsou umístěny v provozním a dopravním areálu na železniční vlečce v Nymburce.  Cílem společnosti PROBO TRANS PRAHA spol. s r.o. je rozvíjet postavení spolehlivého partnera a dopravce na trhu s pohonnými hmotami a všemi ostatními potřebnými produkty zajišťující spolehlivý provoz jak osobní tak i nákladní dopravy.
Společnost SAINT-GOBAIN PAM CZ s.r.o. reprezentuje v České republice obchodní značku PAM, světového lídra ve výrobě a dodávkách trubních systémů z tvárné litiny. Nabízíme kompletní sortiment pro vodovodní a kanalizační sítě, průmyslové a požární rozvody, závlahy a zasněžovací systémy v té nejvyšší kvalitě, vycházející z dlouholeté tradice a zkušeností. Výrobní část společnosti SAINT-GOBAIN PAM CZ s.r.o., slévárna v Králově Dvoře u Berouna, je už více než 15 let jedním z největších evropských výrobců vodovodních a kanalizačních tvarovek z tvárné litiny.
logoberounTradice vaření piva v královském městě Beroun je přibližně 550 let stará. Roku 1872 postavilo právovařečné měšťanstvo Berouna svůj pivovar, který vařil pivo až do roku 1978. Po dvacetileté odmlce oživili manželé Mayerovi tradici vaření piva v Berouně a založili soukromý domácí pivovar Berounský medvěd. Pivo je zde vyráběno spodním kvašením z tradičních surovin: pitné vody, ječného sladu, hlávkového chmele a pivovarských kvasnic. Pivo je spotřebiteli předkládáno jako nefiltrované, kvasnicové s bohatým obsahem vitamínu B. Domácí pivovar Berounský medvěd leží na trase turistických cest do chráněné krajinné oblasti Český kras a do Křivoklátské vrchoviny. Dostupnost pivovaru je
20 minut z Prahy po dálnici D5, sjezd Beroun – centrum, nebo 2 minuty od vlakového nádraží Beroun.
POHL cz, a.s. v rámci své hlavní činnosti provádí komplexní dodávky pozemních, inženýrských, vodohospodářských a podzemních staveb a rekonstrukce stávajících objektů. Mezi stálé klienty společnosti patří řada privátních investorů, měst a obcí. Společnost POHL cz, a.s. existuje (v různých právních formách) již 28 let, během kterých potvrdila svou stabilitu a stala se tradičním dodavatelem stavebních prací na českém trhu. V současné době společnost zaměstnává zhruba 250 zaměstnanců.
 
logoFirma Eliss Elektro s.r.o. zahájila svoji činnost v roce 1992 v oboru elektro. Realizuje rozvody elektroinstalací v RD a bytech, přípojky k objektům až po rekonstrukce a nové montáže dle projektových dokumentací – stavební a průmyslové. Od roku 1995 firma ELISS Elektro nabízí komplexní realizaci služeb od projektu po dodávku, montáž a uvedení do provozu s vystavením výchozí revizní zprávy. V roce 1996 firma rozšířila své působení i na zařízení VN. Začala smluvně provádět údržbu elektrických zařízení v průmyslových objektech. Provádí kompletní dodávku rozvodů slaboproudých – strukturovaná kabeláž. Rovněž zajišťuje revize hromosvodů, pracovních strojů, spotřebičů, ručního nářadí a prodlužovacích šňůr. V rámci služby k zákazníkovi nabízí součinnost k zřízení nového odběru elektrické energie. Projektovou činnost zajišťuje v rámci spolupráce s profesionálními projektanty. Návrh osvětlení provádí po konzultaci se světelným technikem. Od roku 1999 dodává zákazníkům dle požadavku řídící systémy pro elektr. pohony.
Bez názvuFirma Forte Beroun
spol. s r. o.
se primárně zabývá výrobou rychloběžných rolovacích průmyslových vrat v různých konstrukčních provedeních a typech, včetně sekčních vrat COMPACT a mrazírenských vrat ISO. Hlavní produkcí firmy Forte
Beroun spol. s r. o.
je výroba rychloběžných rolovacích vrat pro prodejní firmu Labex Bad Honnef a ostatní prodejní zahraniční firmy (viz. odkazy dole) v několika typech a to Standard, Profi, Master, Speed, dále sekční vrata COMPACT, mrazírenská sekční vrata ISO, faldová vrata a vratové systémy. V ČR má právo prodeje firma Labex Praha.
Bella Italia - logoPizzeria Bella Italia se nachází v centru města Zdice, jen kousek
od pěší zóny a Husova náměstí. Dostupnost dobrá jak autobusem (autobusová zastávka na Palackého náměstí), tak autem (Město Zdice leží přímo u dálnice D5). Parkovací místa jsou k dispozici u Palackého náměstí. Možnost přímých
objednávek na webu www.pizza-zdice.cz
Bez názvuBerounský deník je největší tištěný deník v okresu Beroun s nákladem 3500 výtisků. O Keltech si, díky vzájemné spolupráci, můžete přečíst v průběhu jarní i podzimní části sezony vždy ve čtvrtek! Noviny však přináší i mnoho zajímavého z okresního sportu!
 Tipsport lagunaTipsport laguna návštěvníkům, obyvatelům Berounska a širšího okolí nabízí sportovně zábavné vyžití v prostorách moderního aquaparku s širokou nabídkou služeb, která má ambice pokrýt Vaše nadstandardní požadavky volnočasových aktivit. Neváhejte služby berounského aquaparku vyzkoušet!
MSOFTJsem IT konzultant a vývojář s 25 letou praxí. Zabývám se především Business Intelligence, což je sběr dat a jejich analýza včetně reportingu zpět do byznysu a pro rozhodování managementu. Mám zkušenosti se zpracováním velkých objemů dat a jejich transformace. Tyto činnosti jsem několik let provozoval v Německu a USA. Konzultační a školící činnost tedy není problém provozovat v jazyce českém nebo anglickém. Němčina omezeně.
Mým velkým koníčkem a původně i vzděláním je fotografie a grafika. Mám zkušenosti s focením společenských akcí, koncertů, sportu, produktů, architektury a přírody. Věnuji se i Obrazovému postprocesu a workshopům v oblasti fotografie a reklamy. Keltům především pomáhám s grafikou, fotografiemi a občasně i video záznamy ze zápasů. Více informací lze čerpat z www.2msoft.net
Logo%20PBHlavní činností společnosti PROBO BUS a.s. , kterou v současnosti zajišťuje kolem 200 zaměstnanců, je autobusová doprava. Společnost zajišťuje příměstskou a dálkovou veřejnou autobusovou dopravu v oblastech Berounska, Hořovicka a Prahy – západ s dosahem do Jihočeského a Plzeňského kraje. V Berouně a Hořovicích poskytuje služby městské hromadné dopravy. Dále poskytuje smluvní a zájezdovou dopravu tuzemskou a zahraniční. Pronájem nebytových a skladové prostorů a parkovacích míst v areálu Králův Dvůr, nájem a prodej vyřazených dopravních prostředků a
reklamní činnost zajišťuje sesterská společnost Arriva Services a.s.
VAK_B4Společnost Vodovody a kanalizace Beroun je největším vlastníkem a provozovatelem vodohospodářského majetku na
Berounsku a Hořovicku, dále působí na Příbramsku a v oblasti Prahy – západ. Vodohospodářský majetek společnosti představuje jednu miliardu korun a ve stejné hodnotě provozuje majetek pro města a obce. Zásobování pitnou vodou je zajišťováno pro 90 tisíc obyvatel a na kanalizační síť je připojeno 65 tisíc obyvatel.
Společnost nabízí svým zákazníkům dovoz vody cisternou, zavážení bazénů a studní. Zhotovuje  vodovodní a kanalizační přípojky na klíč.  Provádí údržbu, čištění a monitoring kanalizačních stok. Pomocí moderních tlakových vozů zajišťuje vývoz jímek a septiků.
cms-consulting_1118657V roce 1991 založil Ing. Viktor Burkert st. v Berouně firmu Ing. Viktor Burkert – Computer Marketing Service and Consulting. Jednalo se o firmu zaměřenou především na obchod, servis a služby v oblasti výpočetní a kancelářské techniky. Hned v následujícím roce bylo založeno první prodejní a servisní středisko v Berouně a o rok později, v roce 1993, firma začala působit i na území Prahy a v dalších letech začala postupně realizovat zakázky po celé ČR. Pozornost vedení společnosti se od začátku soustřeďuje na komplexní řešení problematiky počítačových sítí a na prodej výpočetní a kancelářské techniky.
V dalších letech pak firma rozšířila svou činnost do oblasti reklamy a s vývojem moderních technologií rovněž do oblasti internetu (webdesign, správa serverů, internetové připojení).
V současné době zaměstnává více než 50% zaměstnanců s zdravotním postižením (OZP), čímž splňuje kritérium pro dodávky zboží a služeb firmám a organizacím, které si mohou vynaložené náklady na toto zboží a služby započítat do náhradního plnění zaměstnávat osoby se ZP
Státní podnik Řízení rlp-lgletového provozu svým finančním darem v roce 2017 výrazně přispěl k pořízení mobilní hokejbalové střelnice v Berouně, která je umístěna  v areálu sportoviště v Berouně – Hlinkách.
Státní podnik Řízení letového provozu České republiky (ŘLP ČR, s.p. ) vznikl 1. ledna 1995. V souladu s pověřením Ministerstva dopravy ČR poskytuje veřejné letecké služby uživatelům vzdušného prostoru České republiky a na letištích Praha, Brno, Ostrava a Karlovy Vary.