Přípravka bojovala na dvou “frontách”

První start do sezony má “na svědomí” tým přípravky. A navzdory různým nebezpečenstvím se dva týmy této kategorie vydaly na rozdílná místa, přičemž svoji kvalitu si zachovaly. Jeden z celků bojoval na “běžném” regionálním turnaji v Kralupech, zatímco druhý využil pozvánku z Plzně a v místní hale se střetl s řadou netradičních soupeřů.

a Inter Blovice. Mrzeli nás naopak těsné prohry s Plzní a Hostivaří a
překvapením byla určitě výhra nad celkovým vítězem HBC Autosklo Pardubice.

Učast na turnaji bereme každopádně jako dobrou zkušenost a konfrontace i
s dalšími týmy z jiných oblastí, než se kterými hrajeme obvykle, jistě
bude pro náš tým přínosem.”

Na turnaj v Plzni vyrazili Kelti v následující sestavě: Kajer Tadeáš – Koller František, Mathauser Robert, Šlechta Jiří, Šmíd Filip, Tatíček Pavel, Kajer Matyáš, Mareš Štěpán

Vystoupení na kralupském turnaji hodnotil Radek Lhotka:

“Prvního letošního turnaje v hale v Kralupech se účastnil jeden tým Keltů v sestavě se šesti borci v poli: Čest je trénovat na turnaji měli Erik Leiper a Radek Lhotka, o sběr míčků a nošení tabulky pro taktické pokyny trenérů se staral kustod Maty Lhotka.
První zápas s Hostivaří byl plně v naší režii, po prvním střídání jsme vedli o dva góly a zápas v klidu dohráli do konečného vítězství 8:0. Druhý zápas s modrými z Kladna byl vyrovnaný, brzy jsme však prohrávali o gól a nedokázali jsme se, i přes pokyny na lavičce, přizpůsobit rozdílné a kvalitnější hře soupeře. Z toho vyplynula výhra modrých z Kladna 5:1.

Následoval pohovor s hráči v šatně a nabiti teorií jsme nastoupili proti bílému Kladnu. Krásný vyrovnaný zápas. Vedeme 2:0, pak 2:2, poté znovu vedeme 4:2 a hurá do poslední třetiny… A po třech minutách prohráváme 4:6, chceme však vyhrát, náš obrovský nápor stačil na, pro oba týmy, zaslouženou remízu 6:6. Vždy je však remíza vítezstvím pro vyrovnávající tým, tak kluci zářili štěstím. Proti Rebelům pak přišla téměř “povinná” výhra 6:0. Kluci v šesti v poli zamakali, brankář podržel a to jsme měli druhý tým v Plzni, třetí z důvodu “jarňáků” na horách a čtvrtý, skolený chřipkou, v Berouně.”

Sestava Keltů v Kralupech byla následující: Adam Leipert – Jakub Buroň, Šimon Lhotka, Martin Hasal, Marcel Hubený, Tomáš Svoboda a Štěpán Fučík