post

Přípravka v Berouně na velkém hřišti nezklamala!

V sobotu 19.10. proběhl první letošní turnaj kategorie přípravka na celé hřiště ve formátu 5+1. Kelti tentokrát postavili dva týmy chlapců a oba týmy bojovaly na domácí půdě.

Protože pro velkou řadu hráčů se jednalo o novou skutečnost, nebyl z počátku herní výraz úplně ideální. Nicméně se s tím všichni hráči popasovali jak nejlépe dokázali a nabyté zkušenosti se jim v budoucím hokejbalovém vývoji budou dozajista hodit.

 

Erik Leipert hodnotil celek modrých Keltů:

“Modrý tým předvedl výkon dle mého očekávání.  Samozřejmě je stále co zlepšovat, ale kluci si dokázali že se dá porazit i silnější soupeř, pokud budou hrát jako jeden tým, což chlapci předvedli především v posledním zápase, kdy se semknuli a hráli jeden pro druhého, dobře střídali a podporovali se  k lepšímu výkonu. Také gólman nám předvedl spoustu dobrých a těžkých zákroku a kĺuci před ním měli jistotu, že dnes to tam prostě nespadne. Proto celkové chválím všechny naše borce.”

 

Radek Lhotka si vzal na paškál tým bílých:

“V sobotu jsme měli možnost vidět v domácí aréně skvělý turnaj v kategorii přípravek 5+1. Všechny týmy – Kladno, Most a dva naše týmy Keltů-  předvedly velmi dobré sportovní výkony. Všechny zápasy byly vyrovnané a na skvělé úrovni. Za bílý tým Keltů jsem byl spokojený s herním nasazením všech hráčů, zápasy pro ně končily až po poslední vteřině, do té doby kluci bojovali a rvali se o výsledek a to jako tým. Kluci prokázali velmi dobrou fyzickou připravenost a to je pozitivní základ pro další růst. Závěrem chci poděkovat skvělým divákům – rodičům a rozhodčím, bez kterých se hrát nedá. Díky!”

 

Sestava bílého celku: Biskup Matěj Jan, Buroň Jakub, Grau Jakub, Janda Vojtěch, Koller František, Kravec Šimon, Kufa Petr, Lhotka Šimon, Pachner Jiří, Rosenbaum Matouš, Šmíd Filip, Gyorodi Adam

 

Sestava modrého celku: Fučík Štěpán, Hájek Vítek, Hasal Martin, Hubený Marcel, Kajer Matyáš, Leipert Adam, Mareš Štěpán, Mathauser Robert, Šlechta Jiří, Štolz Filip, Trejbal Matěj, Urban Max, Betlach Jonáš