Rezerva o víkendu úspěšná jen z poloviny

SK Kelti 2008 BKeltskou rezervu čekaly o víkendu 2 těžké zápasy, když se nejprve v sobotu utkala s vedoucím celkem Oblastní ligy Notorem Kladno a v neděli pak do Berouna přijelo nevyzpytatelné Dynamo Rozdělov v čele s bývalým reprezentantem Tyburcem. Kelti B si tak měli možnost otestovat formu před blížícím se playoff.

HBC Notor Kladno v. SK Kelti 2008 B 3:6   (0:1,1:1,2:4)

K sobotnímu utkání s Notorem přijeli Kelti ve značně prořídlé sestavě, i přesto dokázali držet se soupeřem krok a především rychlé tempo. Skóre otevřel již ve druhé minutě Gotthard. To ale bylo na dlouhou dobu vše a především díky výborně chytajícímu Laškovi dokázali Kelti až do závěru druhé třetiny držet jednogólový náskok. Gotthard sice ještě do přestávky zvýšil na 2:0, ale vteřinu před koncem 2. části dokázal Nedvěd kontaktním gólem vrátit Notor opět do hry. Úvod závěrečné části Keltům nevyšel a Notor tak díky střele Karase dokázal vyrovnat skóre na 2:2. I přes zvyšující tlak si ale Kelti vypracovali několik slibných akcí a díky 2 slepeným gólům Kajera a Bureše šli opět do vedení, které ještě pojistili svými zásahy Podráský a Kubr. Kelti se tak mohli radovat ze zasloužené výhry.

Branky a nahrávky:

01:52     Gotthard Bohumil (Mičko Jan, Volf David) , 27:19 Gotthard Bohumil (Bureš Jakub, Říha Jan) , 29:59    Nedvěd Martin , 31:38 Karas Martin (Hoffmann Lukáš, Pospíšil Martin) , 33:19 Kajer Roman (Gotthard Bohumil), 33:37 Bureš Jakub (Podráský Marek), 36:08 Podráský Marek (Kubr David, Kajer Roman) , 38:24 Pospíšil Milan (Nedvěd Martin), 39:32 Kubr David (Gotthard Bohumil)

Sestava Keltů

Lašek Petr , David Martin, Kubr David, Říha Petr, Volf David, Bureš Jakub, Gotthard Bohumil, Kajer Roman, Mičko Jan, Podráský Marek

SK Kelti 2008 B v. Dynamo Rozdělov 3:7   (1:2,0:2,2:3)

Oproti sobotnímu utkání nastoupili Kelti v početnější sestavě, i přesto ale nedokázali najít recept na nepříjemnou hru kladenského celku. Rychlé vedení Keltů sice zajistil už ve 2. minutě Roman Novák. Dynamo se ale postupem času dostávalo stále více do hry a nutno dodat, že hráči berounského týmu mu to svojí pasivní a nedůslednou hrou jen usnadňovali. Střelecky se bohužel dokázali prosadit jen Novák (1+2) a Bureš (2+0) a tak i díky čtyřem nevyužitým přesilovkám tentokrát odešli Kelti domů bez bodového zisku.

01:20     Novák Roman (Mičko Jan) , 41:45 Bureš Jakub (Gotthard Bohumil, Novák Roman) , 07:32 Karpíšek Martin , 07:40 Tyburec David (Krtička Jan) , 17:27 Jupa Patrik (Tyburec David, Komorous Luboš), 18:51 Krtička Jan (Seidl Martin, Tyburec David) , 33:17 Krtička Jan (Tyburec David), 37:26, Karpíšek Martin, 44:12 Krtička Jan (Tyburec David, Karpíšek Martin), 44:17 Bureš Jakub (Novák Roman, Říha Jan)

Huml Lukáš, Černý Jiří , Novák Roman, David Stanislav, Fortuník Miroslav, Říha Petr, Bartolen Tomáš, Bureš Jakub, Gotthard Bohumil, Kajer Roman, Mičko Jan, Podráský Marek