Ročníky 2008 totálně vyhořely s Hostivaří

Mladší žáci Keltů ročníků 2008 svedli, netradičně v pátek odpoledne, namísto tréninku dohrávku s celkem Hostivaře. A tréninkové tempo si přenesli i do utkání, když v “lážo-plážo” módu zaznamenali dvoucifernou porážku 0:11.

SK Kelti – ročníky 2008 vs. HBC Hostivař 0:11 (0:3, 0:6, 0:2)

Kelti vstoupili do utkání odhodlaně se s favoritem o výsledek poprat. Jenže dalekonosná střela ve třetí minutě z poloviny hřiště nachytala Vicku na švestkách a předurčila ráz zápasu. V sedmé minutě střílel v předbrankovém prostoru nekrytý Olišar a klid na hokejky Hostivaře definitvině vnesl do konce první periody Bezpalec.

Den otevřených dveří v podání domácího celku pokračoval ve druhém dějství, kdy Kelti vyloženě vybízeli soupeře ke skórování. Ke spočítání přečíslení a brejků soupeře by nestačily ani dlouhé prsty na rukou trenéra Smejkala, který si jimi při šestigólové smršti raději trhal v hrůze už tak prořídlou kštici.

V závěrečném dějství si Kelti pár šancí na branku vytvořili, ale neproměnili. Soupeř skóroval do branky střídajícího Maška už  “jen” dvakrát a dal výsledku na své straně krásnou podobu dvou jedniček.

Komentář trenéra R. Nováka: “Začínám si připadat jak v “Jiříkově vidění”. Hráče a hráčky upozorníme na situace ze kterých padají branky do naší sítě a na co si dát v utkání pozor a odměnou jsou nám nejen branky z těchto prostor ale i novinky typu brejků tří hráčů soupeře na jednoho našeho obránce nebo tří hráčů soupeře na osamoceného brankáře. Směrem dopředu to špatné nebylo, ale koncovka opět mizerná. Věřím v lepší, listopadové zítřky.”

Sestava Keltů: M. Vicka (od 21. minuty D. Mašek) – M. Rýdl, P. Jílek, D. Černý, J. Smejkal, J. Fučík, M. Lhotka, O. Štanc, D. Bohun, N. Šlemarová, A. Kaplanová, B. Kupková, V. Kroupová, F. Šmíd, F. Koller, Š. Kravec, L. Maňásek