Se silnými soupeři se mladší dorost nevytáhl…

DSC_0144Dva duely s celky z vrcholu tabulky byly pro Kelty nad jejich síly. Zápasy, které nemají smysl ani pro jednoho ze soupeřů, odnesli Kelti debakly. Jednou za dvanáct, jednou za šestnáct, dohromady dvacet osm a žádná branka v síti soupeře. Nezbývá, než si říct „je to za námi“, a těšit se na poslední zápas v Třemošné. Nebo rovnou na novou sezonu, která bude konečně výsledkově povedenější?

HBC Plzeň vs. SK Kelti 2008 12:0 (2:0, 7:0, 3:0)

První třetina nevypadal z pohledu Keltů vůbec špatně. Neubránili pouze pokus Lokajíčka, který poprvé překonal Vozdeckého. Domácí navýšili až ke konci úvodní periody, nicméně Kelti určité naděje na dobrý výsledek drželi. Jenže druhá část se proměnila doslova v horor. Dvě branky Hurta přinesly nervozitu do obranných řad Keltů, což umocnil zbytečný faul Šmatláka, po kterém putoval jeden z nejstarších hráčů Keltů předčasně do kabin. Plzeň výhody náležitě využila a na konci druhé patnáctiminutovky bylo skóre 9:0 pro Plzeň. Třetí třetina se jen dohrávala, domácí třikrát navýšili a Kelti jeli domů s nastřílenou dvanáctkou.

Vyloučení: 3:7, Přesilovky: 7:3, Využití: 5:0, V oslabení: 0:0, Střely na branku: 42:5

Sestava SK Kelti: Vozdecký Vítek  – Červený Jan, Mazancová Martina, Sevaldová Iva, Šmatlák Roman, Foltýn Ondřej, Fortuník David, Havryljuk Michal, Krbec Marek, Kříž Jakub, Matys Daniel, Tůma Martin, Vobořil Petr

SK Kelti 2008 vs. HC Švantlův Dvůr Písek 0:16 (0:5, 0:3, 0:8)

Utkání mělo od začátku jasný směr. Písek přijel do Berouna pro body, Kelti mu je doslova darovali. O prvních třech minutách byl stav 0:2 a zápas směřoval ke konci, který chtěli hosté. Jihočeši do branky nepříliš jistého Vokáče, kterému spoluhráči moc nepomáhali, stříleli jednu branku za druhou a šestnáct vstřelených gólů svědčí o jasné převaze hostí. Ti se do Berouna nakonec, s trochou nadsázky, vydali na nepříliš povedený trénink.

Sestava SK Kelti: Vokáč Viktor – Cihlář Jan, Fortuník David, Sevaldová Iva, Šmatlák Roman, Foltýn Ondřej, Havryljuk Michal, Krbec Marek, Matys Daniel (C), Tůma Martin, Tušl David Bedřich, Vobořil Petr, Vozdecký Vítek