Severočeská anabáze mladších žáků přinesla jen jeden vstřelený gól.

Mladší žáci pokračovali v neděli dalším turnajem Letního poháru a za svými soupeři tentokráte vyrazili do severočeského Mostu. Soupeřem jim zde byl domácí celek HBC Most a také tým Wolves Chomutov. Oba soupeři patřili před ukončením soutěže k celkům z horní poloviny tabulky, takže pro nově skládaný celek mladších žáků se jednalo především o další příležitost k získávání herních zkušeností.

Wolves Chomutov vs. SK Kelti  5:1 (2:1, 3:0)

V prvním zápase se proti Keltům postavil silný tým Wolves Chomutov. Kelti začali překvapivě aktivně a z první střely na soupeřovu branku vytěžili vedoucí gól. Bohužel vedení se nepodařilo udržet příliš dlouho a soupeř po necelých třech minutách dokázal vyrovnat. Hra se odehrávala především v obranném pásmu Keltů, ale obrana fungovala, někdy i se štěstím, úspěšně a co prošlo až k brankáři, stačila spolehlivě pokrýt. Další změna skóre se odehrála až při početní výhodě soupeře, kdy bránící se čtveřice už nedokázala pokrýt volného hráče a ten nekompromisní střelou překonal brankáře Keltů.

Nástup do druhé třetiny se Keltům vůbec nepodařil, a v prvních třech minutách, soupeř vstřelil další dvě branky, čímž  rozhodl o výsledku utkání. V samotném závěru pak ještě po individuální akci navýšil celkové skóre nejlepší hráč soupeře a uzavřel výsledek utkání.

Branky Keltů: 0:38 Lukáš Šafra (Ondřej Štanc, David Černý)

Střely na branku: 29:9 (14:6, 15:3), Vyloučení: 4:4, Využití: 1:0, Branky v oslabení: 0:0

Sestava Keltů: Dominik Mašek – David Bohun, Jaroslav Smejkal, Běla Kupková, David Černý – Jozefa Bilasová, Patrik Jílek, Ondřej Štanc, Jáchym Fučík, Lukáš Šafra, Lukáš Maňásek, Matyáš Lhotka, Marek Rýdl, Natálie Faitová, Holovský Jiří

HBC Most vs. SK Kelti  4:0 (0:0, 4:0)

Po krátké přestávce nastoupili mladší žáci k dalšímu zápasu. Soupeřem jim byl domácí HBC Most. Celá první třetina se  odehrávala před brankou hostujících Keltů a jenom díky obětavosti obránců a dobrým zásahům brankáře se nepodařilo soupeři v první třetině skórovat.

Ve druhé polovině už viditelně unavení obránci nestíhali zachytávat rychlé výpady domácích a po jednom z mnoha samostatných nájezdů už se soupeři podařilo otevřít skóre zápasu. Keltům viditelně docházely síly a soupeř zvyšujícím si tlakem a důrazem v brankovišti vynutil vstřelení ještě dalších tří gólů. Kelti, ani po změnách v sestavě, už nedokázali zaznamenat ani čestný úspěch.

Sestava Keltů: Dominik Mašek – David Bohun, Jaroslav Smejkal, Běla Kupková, David Černý – Jozefa Bilasová, Patrik Jílek, Ondřej Štanc, Jáchym Fučík, Lukáš Šafra, Lukáš Maňásek, Matyáš Lhotka, Marek Rýdl, Natálie Faitová, Jiří Holovský