post

Spanilá jízda přípravky turnajem v Kralupech

V sobotu 10. února se všichni hráči přípravky Keltů zúčastnili prvního turnaje, který se konal v herním formátu 3+1 tradičně v kryté hale v Kralupech nad Vltavou. Všichni zúčastnění hráči byli rozděleni do dvou vyrovnaných týmů a vystoupení obou týmů bylo z pohledu předvedené hry velmi úspěšné. Vždyť ani jeden z týmů Keltů za celý turnaj nepoznal v měření s týmy z Kladna, Mladé Boleslavi a Ústí nad Labem hořkost porážky!

 

 

Modrý tým hodnotil Honza Mašek:

Modrý tým zahájil turnaj proti modrému týmu Alpiqu Kladno. Kelti měli celý zápas více ze hry a prakticky se jednalo hlavně o souboj s výborným soupeřovým brankářem a vlastní (ne)schopností v zakončení. Když rozhodčí neuznal ani regulérně vstřelený gól, skončil zápas 0:0.

Druhým soupeřem byl tým Elba Ústí nad Labem. Zápas následoval bezprostředně po prvním utkání, přesto hráči Keltů působili svižnějším dojmem a díky dobrému pohybu se podařilo soupeře přehrát v poměru 6:0.

V nadstavbové části turnaje se hráči modrého týmu utkali s druhým týmem Kladna a po vyrovnaném průběhu nakonec zvítězili v poměru 2:1. V posledním duelu proti týmu Tygři Mladá Boleslav se hráči Keltů rychle ujali vedení v poměru 2:0 a zápas více méně kontrolovali. Soupeři se po přestávce podařilo vstřelit z ojedinělé akce gól a zápas se tím na chvilku zdramatizoval. Hráči po upozornění trenérů zvýšili opět svoji aktivitu a unaveného soupeře jednoznačně porazili v poměru 6:1.

 

Sestava modrého týmu: Jiří Staněk, Ondřej Černý, Richard Mathauser, Ondřej Štanc, David Černý, Martin Hipča, Štěpán Petrák, Jáchym Fučík

 

 

 

Bílí tým hodnotil Jirka Hrachovina:

Na celek Keltů v bílém čekal v prvním zápase stejně starý a barevně označený tým z Kladna. V tomto utkání, ač tomu výsledek neodpovídá, měli od začátku více za hry Kelti a skončilo nakonec těsnou výhrou v poměru 2:1, když vítězný gól vstřelili mladíci od Berounky 21 sekund před koncem.

Ve druhém zápase se Kelti utkali s týmem z města automobilů, Mladou Boleslaví. Bílí od začátku dominovali a skóre narůstalo, až se zastavilo na výsledku 8:0.

Ze skupiny Kelti vyšli jako neporažený tým a v dalším zápase je čekal celek z Ústí nad Labem. S Elbou sehráli bílí asi nejvyrovnanější duel dne, nakonec prokázali více zaujetí pro hru a slavili těsnou výhru 2:1.

Posledním vystoupením v turnaji byl s “modrým” Kladnem. Ten byl dlouho vyrovnaný jak herně, tak výsledkově. Až ve druhé polovině Kelti soupeře definitivně zlomily třemi góly v těsném sledu za sebou a mohli slavit výhru 5:1.

 

Sestava bílého týmu: Matěj Hrachovina, Dominik Mašek, Ondřej Tkadlec, Lukáš Maňásek, Jaroslav Smejkal, Jakub Urban, Jan Chromek, Lukáš Šafra, Marek Rýdl.