post

Starší žáci “A” padli se silným Novým Strašecím

Sezona 2018/19 bude pro kategorii starších žáků hodně těžká. Došlo k rozdělení kategorie na dvě poloviny tak, aby měli všichni hráči příležitost si dostatečně zahrát, stejně jako hráči mladších žáků získat zápasové zkušenosti navíc. “A” tým cestoval k prvnímu utkání do Nového Strašecí a jeden z favoritů soutěže zatížil konto Keltů jedenácti góly. Jenže Kelti předvedli sympatický výkon, když se fyzicky vyspělejšího soupeře hráči nebáli. Dokázali Novému Strašecí pět branek vstřelit a rozhodně nepůsobili odevzdaným dojmem. Týmový výkon “áčka” je příslibem do dalších podzimních bojů!

 

HBC Nové Strašecí vs. SK Kelti “A” 11:5 (2:0, 5:3, 4:2)  

 

V prní třetině se Kelti bránili náporu soupeře, který řadu šancí spálil a z tlaku vytěžil jen dvě branky. Ve druhé části se strhl uragán vstřelených branek, Strašecí navýšilo na 5:1, Kelti kontrovali dvěma brankami, jenže domácí celek opět odskočil. Útočné manévry se konaly i v posledním dějství, kdy domácí přidali čtyři branky, Kelti pak dvě. Utkání se hrálo v solidním tempu, kdy fyzická i technická převaha byla na straně zkušenějších domácích hráčů, Kelti soupeři především ve druhé a třetí části vzdorovali bojovností a týmovým výkonem.

 

Komentář trenéra Nováka: “Inkasovat jedenáct branek a přesto tým pochválit? To se mi snad ještě nestalo.  Kluci i holky bojovali, nechávali na hřišti každé střídání vše a rozhodně si pochvalu zaslouží. Výborně zachytal Jirka Titel, velmi se mi líbila šestice mladších žáků, kteří nám budou v sezoně vypomáhat. Soupeř byl velmi silný, ale věřím, že podzimní odveta v Berouně bude vyrovnanější. Uděláme pro to vše. V tomto utkání nám chyběli čtyři hráči starších žáků a bylo to také trošku znát. Na to se ale nelze vymlouvat.”

 

Branky a nahrávky Keltů: 16:41  Němčík (PP) – 3:1,  25:11  Kolman (Horel) – 5:2,  25:44  Mathauser (Šlechta, Tvaroch) – 5:3,  35:08  Havel Jakub – 8:4,  44:21  Kolman (PP)(Horel, Šmatláková) – 11:5

Vyloučení: 5:3, Využití: 1:2, V oslabení: 1:0, Střely na branku: 46:18 (18:3, 14:5, 14:10)

 

Sestava SK Kelti: Jiří Titel – Natálie Pangerlová, Eliáš Betlach, Jan Havel, Rostislav Tvaroch – Vojtěch Šlechta, Jakub Havel, Lukáš Horel, Michaela Šmatláková, Jakub Němčík, Patrik Mišina, Matěj Kolman, Richard Mathauser

 

Video z utkání: https://www.youtube.com/watch?v=tfYrpMcE7QI