post

Starší žáci nestačili na kladenský ALPIQ

Starší žáci se potřetí v sezoně střetli s ALPIQem Kladno a do třetice všeho zlého padli. Tentokráte byl soupeř ve všech směrech lepším týmem a výhra kladenských byla naprosto zasloužená. Kelti špatně pokrývali prostor před svojí brankou, čtyřikrát inkasovali a naopak sami branku vstřelit nedokázali. Konečná prohra 4:0 byla naprosto zasloužená.

 

HBC ALPIQ Kladno vs. SK Kelti 2008 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)

Kelti do zápasu nevstoupili dobře. Kladno si vytvořilo v úvodu několik šancí, jenže dvakrát faulovalo a Kelti zahrávali přesilovku pět na tři. S tou však naložili bídně a domácí celek je za to ztrestal. Dvěma dorážkami v rozmezí čtyř minut se prosadili Patera a Jedelský a hráči z Berouna museli dohánět dvoubrankovém manko.

 

Jenže střelecky se Kelti nebyli schopni prosadit. Ani další přesilovka, tentokrát už velmi slibně zahraná a s řadou brankových příležitostí, k úspěchu nevedla a Kladno opět Keltům ukázalo důraz na brankovišti. V čase 29:09 zakočnil jak jinak než z prostu před brnakářem Humlem Reitmaier.

 

Ve třetí části trenéři hýbali se sestavou a zkoušeli změny formací, vše ale bezúspěšně. Keltům nebylo přáno gól vstítit a ani v největších šancích zakončující Taufer, Horel a Krbec nedokázali míček za záda brankáře domácích dostat. Finální tečku dal utkání gól Reitmaiera padesát vteřin  před koncem.

 

Trenér Novák se k utkání vyjádři následovně: “Hráčům jsme zdůrazňovali jak je Kladno silné v předbrankovém prostoru. Všechny čtyři góly padly z dorážek. Co k tomu říct víc? Asi že se tomu v tréninku málo věnujeme. Což bohužel není pravda. Směrem dopředu jsme dneska své šance nevyužili, i když možností byla celá řada. I takové dny jsou. Zvítězil lepší tým.”

 

Sestava SK Kelti 2008: Lukáš Huml – Adam Váca, Natálie Pangerlová, Adam Janošek, Jan Havel – Matěj Taufer, Lukáš Horel, Denis Krbec, Jan Chromek, Martin Cůbr, Filip Rosický, Filip Endrle, Vojtěch Šlechta, Jakub Němčík

Vyloučení: 5:4, Využití: 0:0, V oslabení: 0:0, Střely na branku: 35:27 (9:7, 10:8, 16:12)