Starší žáci se vztyčenou hlavou. “Béčko” dokonce za tři body!

Starší žáci Keltů odehráli poslední utkání podzimu na domácím kolbišti. “A” tým bojoval s favorizovaným Novým Strašecím a dvě třetiny mohl směle pomýšlet na bodový zisk. Soupeř ale ve třetí části gólově odskočil a potvrdil svoji roli. Odpolední duel mělo na programu “béčko”, kterému stáli v cestě pražští Rebelové. Výborný výkon Keltů znamenal zaslouženou výhru 3:0!

SK Kelti “A” vs. HBC Nové Strašecí 1:7 (1:2, 0:1, 0:4)

Kelti do utkání vstoupili dobře a se soupeřem hráli dlouho vyrovnanou partii. Šance se objevovaly na obou stranách, úspěšnější v zakončení byl ale většinou soupeř. Ve čtvrté minutě střílel před brankou nekrytý Podráský, Kelti ve 12. minutě kontrovali Endrlem, aby si hosté vedení vzali zpět v samém závěru úvodní periody Kučerou.

Ve druhé části měli Kelti řadu šancí skóre srovnat, jenže střelecká muška byla buď vychýlená, nebo byl připraven brankář Horák. Jak se nakládá se šancemi ukázal v rozmezí 26. – 40. minuty Keltům Vojna. Čtyřmi brankami definitivně určil vítěze a Kelti při jeho přímočarých akcích nebyli schopni adekvátně reagovat. Definitivní a krutou podobu výsledku v poměru 1:7 dal v poslední minutě DeFin.

Komentář trenéra Nováka: “Ze zápasu mám, navzdory výsledku, dobrý pocit. 1:7 je kruté, na to že jsme byli schopni dlouho hlídat nebezpečné útočníky soupeře. Škoda řady dobrých šancí na druhé straně, kdy nám často chyběly opravdu milimetry. Tým bojoval do poslední minuty, hecoval se, nevzdával, ačkoli si soupeř připisoval ve třetí části jeden gól za druhým. Věřím, že se jedná o odrazový můstek do jarní části!”

Branka Keltů: 11:40  Endrle (Horel) – 1:1

Vyloučení: 2:3, Přesilovky: 2:1, Využití: 0:0, V oslabení: 0:1, Střely na branku: 22:34

Sestava Keltů “A”: Jiří Titel (Jakub Němčík) – Jan Havel, Natálie Pangerlová, Filip Rosický, Eliáš Betlach, Richard Mathauser, Matyáš Stolejda, Lukáš Horel, Jan Autrata, Michal Hájek, Tomáš Beneš, Michaela Šmatláková, Rostislav Tvaroch, Filip Endrle, Jakub Havel, Vojtěch Šlechta, Matěj Kolman

SK Kelti “B” vs. SK Rebel Praha   3:0 (1:0, 2:0, 0:0)

K poslednímu domácímu zápasu Keltů v podzimní části přijeli do Berouna Rebelové.  A domácí hráči jim měli po porážce v Čimicích 4:2 co vracet. Od začátku utkání byli Kelti aktivnější, i když rozjezd byl trošku na půl plynu. Nakonec v první třetině využili vytvořený tlak jednou brankou, když Martin Kupec poslal Kelty do vedení.

Od druhé třetiny byl na hřišti jeden tým. Jen v prostřední periodě byl poměr střel 24:5 a Krbec dvěmi brankami navýšil skóre na 3:0. V poslední třetině Kelti další branku nepřidali, i když šancí a pohledných akcí bylo k vidění dost. Rebelové si jen díky skvělému brankáři, a samozřejmě střelecké potenci domácích hráčů, neodváží z Hlinek více branek.

Hodnocení trenéra O. Baleky: “Tento zápas se mi hodnotí velmi pozitivně – aktivita po celý zápas, kluci chodili do předbrankového prostoru, koncentrovali se po celé utkání. Navíc jsme neinkasovali branku. Velmi kladně hodnotím, že jsme do zápasu přenesli věci z tréninku a kluci snad konečně vidí, že to má smysl, jelikož z toho dáváme branky. Jedinou kaňkou je neproměnování 110% šancí. Skvělý výkon, ale zůstaňme nohama na zemi a již se soustřeďme na zápas v Ústí.”

Branky: 2x Krbec, Martin Kupec

Střely: 56:15, Vyloučení: 0:5, Využití: 0:0

Sestava Keltů “B”: Kupec Michal – Frolík Martin, Kurhajec Roman, Janošek Adam, Bertoš Matej, Kadlčík Michal, Cůbr Martin – Chromek Jan, Krbec Denis, Černý Ondřej – Netuka Patrik, Váca Adam, Žežulka Matěj – Darebný Pavel, Tkadlec Ondřej, Kupec Martin, Mühlfeld Albert