post

“Torzo” minipřípravky se podívalo do Mostu

Minipřípravka zažila netradiční turnaj. Souhrou řady okolností měla za úkol vycestovat v neděli odpoledne do Mostu, přičemž marodka ve dnech těsně před turnajem nabírala katastrofických rozměrů. A tak v Mostě turnaj nakonec odehrálo “jen” devět Keltů a Fretek.

 

Vystoupení Keltů na severu shrnul Ondřej Baleka:

“Do Mostu nakonec z různých důvodů odcestoval jen jeden tým, což je na poměry Keltů poměrně nezvyklé. Největším problémem byl kluzký povrch a měly s ním problémy všechny týmy. K vidění tedy bylo kromě hokejbalu i hodně pádů.


Prvního protivníka z Ústí nad Labem Kelti deklasovali 10:2. Když Matouš Vondrák završil hatrick, tak Adam Györödy trefně poznamenal, že dává panáka, že se to tak v Keltech dělá ..🤣

Po euforii z vysoké výhry Kelti spadli zpět na zem, jelikož šikovní hráči Mostu nás přehráli 7:2. Krátkou pauzu jsme vyuzili k výměně brankáře a Pavel Hubinger přenechal místo mladému Tondovi Pachnerovi. Ten zápas s Novým Strašecím odchytal s čistým kontem a Kelti vyhráli 4:0.

Poslední duel byl opět s Mostem. Nevyužili jsme počátečního tlaku a šance končili na šikovné brankářce, které pomohla i branková konstrukce. Branky dávali jen hráči Mostu a skóre se zastavilo na výsledku 6:0. Jedinou kaňkou turnaje bylo zranění Jonáše Betlacha, který musel v průběhu turnaje odstoupit.”

 

Sestava Keltů na turnaji: Vojtěch Hubinger, Adam Györödy, Jonáš Betlach, Matouš Vondrák,  Eliška Vondrákova, Natálie Frýdlova, Alena Mesteková, Tomáš Hron, Antonín Pachner