Tři jasné výhry a jedno zaváhání “Áčka” v úvodu 2. ligy

Značně omlazený „A“ tým se svými zkušenými oporami kapitánem Václavem Urbanem a Ondřejem Benešem bude letos opět hájit keltské barvy v nejvyšší regionální soutěži dospělých. Soutěž se už rozjela naplno a my přinášíme krátké ohlédnutí za čtyřmi již odehranými zápasy.

Kelti začali dvěma venkovními zápasy na Kladně a na Palmovce úspěšně. Se soupeřem z Kladna vedli vyrovnaný boj a ve druhé třetině začali úřadovat a vstřelili soupeři čtyři góly. Ve třetí periodě přidali ještě další trefu a o vítězi bylo jasno. V bráně několika nebezpečným šancím domácích vystavila stopku nová posila v bráně Václav Lain. Kelti tak z Kladna odvezli domů tři body.

Druhý venkovní zápas sehráli Kelti na Palmovce proti celku SK Ďáblové Praha. Berounská mašina si na Palmovce otevřela střelnici a deklasoval Ďábly 19:0. Střelci dne, kteří museli také přispět nemalou finanční část do týmové pokladničky za svůj výkon byli zejména V. Urban (6), O.Beneš (5) a J.Kovárník (3).

Třetí zápas byl už na domácí půdě a proti Defektu Třebíz se bohužel  nekompletním Keltům moc nepovedl. Po dvou třetinách Kelti prohrávali už 0:4. I když v poslední patnáctiminutovce došlo k několika změnám a následnému snížení, vyrovnat už se nepodařilo a hosté si odvezli tři body za výhru 6:4.

O týden později nabídlo druhé domácí utkání úplně odlišný obrázek. Kelti proti nepočetné sestavě soupeře z Hrdlořez jasně dominovali a po zásluze zvítězili 9:0. Dařilo se opět střelci hattricku O.Benešovi a také navrátilci do sestavy, Markovi Krbcovi, který se podílel hned na sedmi brankách svého týmu.