Závěr podzimu se mladším žákům povedl!

Podzimní část zakončily oba celky mladších žáků odvetami se soupeři, se kterými se utkaly již v září. A měření sil vyznělo výrazně lépe především pro ročníky 2005, kteří v Berouně živily dlouhou dobu naději na výhru. Ústí nad Labem ale v závěru dvěma brankami otočilo skóre a zvítězilo. Jasnou záležitostí byl výjezd ročníku 2006 do Prahy. Domácímu Kovu nadělili třináct branek a do Berouna se Kelti vraceli spokojeni.

Poslední zápas podzimu se v Berouně nesl v mrazivém duchu, kdy se utkání muselo o dvacet

minut posunout, než bylo na povrchu možné hrát v relativně bezpečném stavu pro hráče. Kelti byli celou první třetinu ještě “zmrzlí”, jelikož Ústí bylo týmem, který si vytvářel šance. Za vše hovoří pouhé dvě střely Keltů v první třetině. Jen díky skvělému Vácovi byl stav 0:0.

Do druhé třetiny Kelti vstoupili aktivněji a dokázali si vytvořit tlak, z čehož pramenili šance. Míček za brankovou čáru Kelti dostali až v přesilové hře, kdy si Vokůrka našel odražený balonek a poslal domácí do vedení. Po obdržené brance Ústí zvýšilo obrátky a několikrát Kelty zamklo v obranném pásmu.

Svůj tlak Elba využila ve třetí třetině a srovnala. Každý z týmů mohl překlopit vítězství na svou stranu, ale vyložené šance na obou stranách nedokázal ani jeden celek využít. O utkání rozhodla skrytá střela od modré čáry dvě minuty před koncem, která připsala body Ústí.

Komentář trenéra O. Baleky: “Z mého pohledu převládá zklamání. Ani ne z výsledku, nebo z předvedené hry. Oproti zápasu s Kladnem nám chybělo větší nasazení, větší hlad po bodech. S Ústím se rozhodně bodovat dalo. Jednoznačně musím vyzdvihnout výkon našeho brankáře. Adam Váca předvedl bezchybný výkon a hlavně díky němu bylo celý zápas o co hrát.

Podzimní část je za námi a jak výsledkově, tak herně jsme udělali kus práce. Doufám, že na jaře navážeme na konec podzimu a budeme ostatní týmy trápit ještě více.”

SK Kelti 2005 vs. Elba DDM Ústí nad Labem 1:2 (0:0,1:0,0:2)

Branka a nahrávky: bude doplněno

Střely: 12:32, vyloučení: 3:2, využití přesilovek: 1:0, oslabení: 0:0, střely na branku: 12:32

Sestava Keltů: bude doplněno

Utkání mladšího týmu Keltů okomentoval Jiří Tkadlec:Své poslední utkání letošního roku ročníky 2006 odehráli na pražském KOVU. Za chladného počasí, s dobrou diváckou podporou, Kelti soupeře ze dna tabulky nepustili prakticky k žádné vážné akci.
V podstatě šlo o to kdy kluci pochopí, že pouze kolektivním pojetím a dobrou přihrávkou mohou rychleji navyšovat skore. Zápas byl o to jednodušší, že soupeř naše chyby nedokázal trestat. Po dvou třetinách bylo skore 11:0 a v poslední třetině trenéři rotovali s jednotlivými posty hráčů a bylo vidět , že ne každému změna vyhovuje. Konečné skóre se zastavilo na stavu 13:0.”

TJ KOVO Praha vs. SK Kelti 2006 0:13 (6:0, 5:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 3:08 Krbec (Šlechta), 6:07 Šlechta, 7:41 Havel (Černý O.), 8:47 Krbec (Šlechta), 9:36 Šlechta (Krbec), 11:41 Šlechta (Hrubý), 13:27 Černý O. (Havel), 14:08 Šlechta (Krbec), 14:14 Černý O., 16:01 Žežulka (Krbec), 20:42 Krbec, 28:07 Černý O. (Tkadlec), 28:22 Mišina (Havel)
Střely na branku:  2:61, Vyloučení: 3:4, Přesilovky: 4:3, Využití: 0:0, Oslabení: 0:1

Sestava Keltů: Kurhajec R. – Tkadlec O., Betlach E., Tvaroch R., Hrubý J., Hejda M., Krbec D., Šlechta V., Mišina P., Černý O., Havel J.,Žežulka M.,Černý D.