Klub 2. 1. 2022

Rozpis zimní přípravy

Už toto pondělí (3. ledna) a úterý (4. ledna) startuje tradiční zimní příprava všech kategorií, která bude zahrnovat jak fyzickou přípravu v tělocvičně, tak klasické tréninky na hřišti v Hlinkách. Bude trvat minimálně do 13. února, kdy o eventuálním přechodu na hřiště rozhodnou hlavní trenéři podle klimatických podmínek a data startu jednotlivých soutěží.

číst více
Junioři - zápasy 28. 11. 2021

Juniorka padla ve sněžné bitvě s Elbou

Tým juniorů sehrál čtrnáctý, a zároveň poslední, zápas podzimu proti ústecké Elbě, tedy druhému celku tabulky Divize Západ.

číst více
Starší žáci B - zápasy 25. 11. 2021

Chabá defenziva obrala Kelty o výhru

Kelti v posledním zápase podzimu přivítali na domácím hřišti Kladno. V první polovině zápasu nenavázali na dobré výkony, ale i přesto se dostali do vedení 4:1. Klíčovým momentem byla branka na 4:2 – Kelti víc jak minutu Kladno tlačili, ale to se prosadilo z brejku, chytlo se a v rychlém sledu vyrovnalo na 4:4. Zápas mohl skončit vítězstvím obou stran, ale všechny body nakonec bralo Kladno, které bylo efektivnější.

číst více
Junioři - zápasy 20. 11. 2021

Proti Prachaticím se juniorům daří. I v druhém vzájemném zápase zvítězili

Junioři odjeli na jih Čech bez svých obvyklých opor - chyběl kapitán Matěj Taufer, útočníci Marek Krbec a Václav Patzenhauer i obránkyně Karolína Kosinová. I přesto ale dokázal svého tabulkového souseda porazit. O oba góly Keltů se postaralo duo Šlechta-Horel - první zmiňovaný dvakrát prostřelil gólmana Stankaye, druhý pak u obou zásahu asistoval.

číst více
B-tým - zápasy 20. 11. 2021

B-tým uzavřel podzim domácím vítězstvím nad Deltou

Béčko si v sobotu dopoledne připsalo tři body za další vysokou výhru. Tentokrát osmi góly rozstřílelo mužstvo PPT Delta Kladno a v tabulce Kladenské hokejbalové ligy se posunulo na druhou příčku před HBC Notor. Nejproduktivnějším Keltem se stal oslavenec Ondřej Baleka, který v zápase zaznamenal čtyři kanadské body za dvě trefy a dvě asistence.

číst více
Starší žáci B - zápasy 20. 11. 2021

B-tým starších žáků nestačil na Wolves

Výjezd starších žáků do Chomutova, nedopadl podle představ. V polovině zápasu za stavu 3:3 domácí strhli vedení na svoji stranu a Kelti již žádnou branku nepřidali.

číst více