Starší žáci B - zápasy 23. 4. 2024

Starší žáci střeleckou převahu v body nepřetavili

Starší žáci B přivítali v posledním zápase základní části Chomutov. Zpackaná první třetina moc Keltům nepomohla. I když poté dokázali vstřelit dvě branky a vytvořit si spoustu příležitostí, srovnat už nedokázali, a tak prohráli 2:3.

číst více

Starší žáci B naprosto dominovali v zápase s KOVEM

Starší žáci B se v sobotu utkali s KOVEM Praha na berounském hřišti. Zápas měl naprosto jasný průběh. Kelti svého soupeře přestříleli 60:9, a tak si jednoznačně došli pro výhru 7:0.

číst více
Starší žáci B - zápasy 14. 4. 2024

Béčko starších žáků vyzrálo na Kert Park v nájezdech

Starší žáci B se v sobotu utkali s Kert Parkem Praha. Kelti byli výrazně střelecky aktivnější a měli dvakrát větší počet projektilů než soupeř. I přes to ale základní hrací doba skončila remízou 1:1, a tak se muselo jít do nájezdů, kde berounský brankář Adam Leipert vynuloval pražské střelce a Kelti brali bod navíc.

číst více
Starší žáci B - zápasy 25. 3. 2024

Starší žáci B herně propadli na Rebelu

V sobotu se starší žáci vydali za zápasem do Prahy, kde se utkali s Rebelem. Kelti, kteří měli v sestavě několik absencí, nezachytili úvod zápasu, čehož soupeř využil a otěže utkání již nepustil z ruky. Rebel měl dokonce o třicet střel více než Modrobílí, a tak zaslouženě zvítězil 3:0.

číst více
Starší žáci B - zápasy 20. 3. 2024

Keltí derby starších žáků vyhrálo Béčko

V úterý večer se v Hlinkách odehrálo další keltské derby starších žáků. Zápas, kde se hraje o velkou prestiž porazit své kamarády a spoluhráče, byl dlouhou dobu vyrovnaný. I když měli trochu více ze hry starší žáci A, bylo to Béčko, které ve třetí třetině dokázalo odskočit a dojít si pro výhru 6:3.

číst více
Starší žáci B - zápasy 9. 3. 2024

Béčko starších žáků statečně bojovalo s Hostivaří

V pátek večer s Hlinkách odehrál další zápas starších žáků B, kteří přivítali Hostivař. Zápas byl dlouhou dobu vyrovnaný a do třetí třetiny se šlo za vyrovnaného stavu. Poté však Kelti doplatili na méně početnou sestavu, došly jim síly a Hostivař zvládla převrátit zápas na svou stranu.