Starší žáci B - zápasy 15. 5. 2022

Starší žáci B přejeli oslabený Chomutov 6:0

Během sobotního rána se na berounském hřišti odehrál souboj starších žáků B s Chomutovem. Hosté přijeli v oslabené sestavě. Domácí se však přizpůsobili jejich tempu, a tak se na první branku muselo čekat do 24. minuty. Poté už Kelti dominovali. Dva góly si připsali Vorel i Hubinger a Beroun zvítězil 6:0.

číst více
Starší žáci B - zápasy 8. 5. 2022

Výlet do Ústí byl pro starší žáky B neúspěšný

Starší žáci B si v sobotu udělali výlet do Ústí nad Labem. Hrubě se jim nepovedl začátek zápasu. Už v první minutě prohrávali 1:0. Toho se nicméně nezalekli a bojovali až do konce. Diváci tak měli možnost sledovat vyrovnaný zápas. Kelti svoje šance však neproměnili a naopak podruhé inkasovali. S Ústím nad Labem tak prohráli 2:0.

číst více
Starší žáci B - zápasy 23. 4. 2022

Starší žáci B podlehli Mostu

Starší žáci B se vydali na výlet do Mostu. Keltům se nepovedl začátek zápasu, Most se dostal do vedení 2:0. Berounským se podařilo snížit, domácí ovšem drama nepřipustili a Kelty porazili 5:3.

číst více
Starší žáci B - zápasy 10. 4. 2022

Starší žáci B přetlačili ve vyrovnaném zápase Rebel

Starší žáci B se utkali s Rebelem Praha. Utkání nabídlo napínavou podívanou. Častá vyloučení kouskovala hru. Kelti prohrávali 0:1, ale dokázali zápas otočit. Získali 3 body a nyní se můžou soustředit na příští zápas s Mostem.

číst více
Starší žáci B - zápasy 2. 4. 2022

Starší žáci B podlehli Hostivaři 3:1

Starší žáci B drželi s Hostivaří dlouho krok. Poté je ovšem srazily hloupé chyby a zbytečná vyloučení. Ve 37. minutě vykřesal ještě naději Hubinger gólem na 2:1. Hostivař si však závěr pohlídala a zvítězila 3:1.

číst více
Starší žáci B - zápasy 22. 3. 2022

Starší žáci B si proti Kert Parku otevřeli střelnici

Do Berouna dorazil Kert Park Praha a nebude na tuto návštěvu vzpomínat v dobrém. Tým Starších žáků B jim nadělil rovnou 10 gólů. V útoku zazářil Vojtěch Hubinger, který si připsal hned 5 kanadských bodů. Kelti tak navázali na výhru z poslední soboty a potvrzují dobrou formu.

číst více