Mladší žáci A - zápasy 11. 3. 2024

Mladší žáci na domácím turnaji v obou případech vítězní

Týden po kvalifikačním turnaji se mladší žáci ukázali v domácím prostředí, kde se postupně utkali s Novým Strašecím a Kladnem. Smíšený tým Keltů nečekal na první branku dlouho, radovat se mohl dříve, než půl minuty po úvodním vhazování. Soupeř však s odpovědí nezahálel a v osmé minutě se ujal vedení, které si do druhé třetiny udržel. Do konce zápasu se prosazovali pouze Kelti, kteří dokázali srovnat a v třetí třetině odskočili o tři branky na konečných 6:3. Skvělý vstup do utkání předvedli mladší žáci také proti Kladnu, které se ale v průběhu druhé části dostalo do vedení. Vyrovnávací gól vstřelili modrobílí tři minuty před koncem a zápas došel až do nájezdů. Z těch se radovali Kelti, kteří tak na domácí půdě dvakrát zvítězili.

Komentář trenéra Jana Havla:

"Z důvodu nadcházejících jarních prázdnin jsme odehráli domácí turnaj se smíšeným týmem, který k oběma zápasům přistoupil se stejným nasazením, se kterým jsme kvalifikační turnaj zakončili. Gólovou kletbu z minulého týdne jsme prolomili hned v první minutě a i když se Nové Strašecí dostalo do vedení, nenechali jsme se rozhodit. Vedení jsme získali zpátky a zápas dovedli zaslouženě do vítězného konce. Do druhého utkání s Kladnem jsme vstoupili také rychlým gólem, střelecky jsem se poté ale zasekli a o vedení přišli. Vyrovnaný zápas jsme dokázali i přes slabší třetí třetinu na konci dovést do nájezdů, který vyšly lépe pro nás. Turnaj nemůžu hodnotit jinak než pozitivně, k celkovému nasazení a plnění herních povinností jsme přidali i góly, které nám ve Sítkově tolik chyběly."

Sestava:

Kateřina Koudelová, Václav Lánský - Natálie Frýdlová, Kryštof Pořízek, Kateřina Škorpilová - Eliška Hloušková, Jakub Kačaba, Sofie Lébrová, Nela Makovská, Tomáš Nový, Antonín Pachner, Adriana Rezková, Filip Roubal, Václav Tatíček, Sebastian Rafael Villagomez

SK Kelti 2008 vs. HBC Nové Strašecí 6:3 (2:3, 1:0, 3:0)

• - branky a nahrávky: 1. Hloušková (Koudelová), 3. Rezková (Frýdlová), 19. Pachner (Hloušková, Koudelová), 21. Pachner (Rezková), 26. Hloušková (Škorpilová, Rezková), 30. Kačaba - 2. Jelič (Železný), 4. Železný (Rublič), 8. Jelič (Železný, Rublič)
  • - střely: 28:13
  • - vyloučení: 1:1
  • - přesilovky: 1:1
  • - využití: 0:0
  • - oslabení: 0:0

SK Kelti 2008 vs. HBC Kladno 3:2ss (1:1, 0:1, 1:0 - 0:0)

• - branky a nahrávky: 1. Hloušková (Rezková), 28. Hloušková (Pachner, Rezková), 30. Pořízek - 8. Bešťák (Pokorný), 14. Bešťák (Houska)
  • - střely: 25:23
  • - vyloučení: 2:2
  • - přesilovky: 2:2