B-tým - zápasy 2. 10. 2023

O výhru nad Notorem musel B-tým bojovat do posledních chvil

Po nechtěné dvoutýdenní pauze, kterou zapříčinil posun utkání se Lvem, se vydali béčkaři na další výjezd, tentokrát však na kladenské hřiště, kde je čekal duel s Notorem. V něm se poměrně dlouho čekalo na úvodní branku, která padla až v 27. minutě, kdy se při své premiéře prosadil dorostence David Černý, a to navíc při vlastním oslabení. David se pak podílel i na obou dalších gólech Keltů. Nejdřív asistoval bratrovi Ondřejovi, a následně v 41. minutě vstřelil svůj druhý gól, kterým tým posunul do vedení 3:1. To ale nevydrželo dlouho a Kelti se museli o vítězství rvát do posledních vteřin, což nakonec zvládli a zaznamenali druhou výhru sezony. Na závěr nutno zmínit, že v zápas nabídl i jeden unikát, kdy bratrské duo Černých doplnil v obraně jejich otec Jiří.