B-tým - zápasy 19. 10. 2023

Béčko zatížila další těsná prohra

Oproti minulé sezoně neprožívá Béčko letos zcela vydařený podzim. V pěti zápasech zaznamenalo totiž už třetí prohru, když v dohrávce nestačila na Moribundus. S tímto soupeřem Kelti pravidelně sehrávají vyrovnané partie, ve kterých rozhoduje jediný gól a jinak tomu nebylo ani tentokrát, i když se to zkraje utkání nemuselo zdát. Hned v čase 1:19 skóroval Chromek a vypadalo to, že hra bude pokračovat v podobném stylu i dál, opak byl ale pravdou. I když Modrobílí tým Moribundusu přestříleli, efektivita byla jednoznačně na straně soupeře, který využil téměř každé vážnější klopýtnutí Keltů v obraně a už v první třetině si vybudoval rozhodující vedení. To se domácí po celý zbytek duelu marně pokoušeli dohnat a tři body tak nakonec putovaly na Kladno.