A-tým - zápasy 28. 9. 2023

Áčko postupuje do dalšího kola Českého poháru

V první kole Českého poháru narazili Kelti na Rakovník, který dobře znají z působení ve 2. lize. Utkání se hrálo v klidnějším tempu a Kelti se rozjížděli pomalu. Avšak postupně si vypracovali poctivý náskok, a jelikož s k tomu se svým výborným výkonem přidal i brankář Mašek, byla z toho výhra 7:2.

Komentář trenéra Jiřího Dvořáka:

"Do utkaní jsme nevstoupili podle představ, jako již pár posledních zápasů nás srážela disciplína a koncetrace na utkaní. Tak jsme mohli po první třetině děkovat brankáři, který udržel stav 0:0. Od druhé třetiny se naše hra začala zlepšovat, k naší převaze jsme konečně přidali i častější střelbu a později i branky. Myslím si, že nakonec naše zasloužené vítězství a postup do dalšího kola poháru. Ačkoliv to často nedělám, tak bych chtěl vyzdvihnout dva jedince, kteří odehráli vynikající utkání, i když nejsou vidět ve statistikách zápasu. Je to mladičký brankář Dominik Mašek a Jan Havel, který odehrál teprve své druhé utkání za A-tým."