B-tým - zápasy 16. 10. 2023

Nedůslednost v obraně stála béčkaře vítězství

Zápasy nejstarších kategorií se tento víkend nesly ve znamení proher v prodloužení. Kromě A-týmu a juniorky o tom ví své i hráči Béčka, kteří, i přestože v zápase čtyřikrát vedli, nestačili na kladenskou Spartu. Problematická byla především obranná fáze, v níž nebyli Kelti po celý zápas dostatečně důrazní a soupeři tak i díky tomu dokázali vždy srovnat. Lehkovážnost v defensivě se jim stala osudnou nakonec i v prodloužení, kdy se z dorážky prosadil podruhé v utkání Omrai a vybojoval pro svůj tým bod navíc.

Komentář Davida Žežulky:

"Hned z prvního útoku po krásné individuální akci nás poslal do vedení Honza Hrubý. Odpověď domácích však přišla ani ne po minutě, po nedůslednosti v obranné třetině. Přes naši herní převahu další gól padl až v 10. minutě, kdy přečíslení dva na jednoho proměnil Pepa Hottmar. Soupeř však opět rychle srovnal na 2:2. Po gólech Davida Žežulky a Petra Říhy jsme zakončili první třetinu vedením 4:2. Dvougólové vedení nás jako by ukolébalo a lehkovážnou hru potrestal soupeř dvěma slepenými góly v 21. minutě. Šli jsme ještě do vedení, kdy na 5:4 vrátil vedení svým druhým gólem Pepa Hottmar. Z předchozích branek jsme se však nepoučili a ve 40. minutě jsme nechali soupeře opět srovnat. V prodloužení jsme měli více ze hry a i několik šancí na vstřelení vítězného gólu, ale zápas nakonec rozhodla šťastná dorážka Sparty."