Mladší žáci 06 nestačili na lídra. V Mostě je čekala prohra!

Silného soupeře z Mostu navštívili hráči věkově mladšího týmu mladších žáků. Keltům sice nešla upřít bojovnost, domácí hráči ale ukázali, proč patří k top týmům soutěže. V prvních dvou třetinách si zajistili náskok 6:0. I když Kelti kosmeticky upravili ve třetí třetině, domů se vraceli s prázdnou.

Zápas okomentoval trenér J. Tkadlec: „Kelti rozhodně nepřijeli v ustrašené náladě, nicméně soupeř od začátku ukazoval, proč se usadil v čele tabulky. Celoplošné pojetí se zapojením všech hráčů, ale především rychlý přechod do útoku s přihrávkou a úspěšným zakončením nám dělaly velké problémy. Když k tomu přičteme více chyb na naší straně jak při bránění, tak při útočení a bohužel i při střídání, bylo jasné, že body nepovezeme.

Naštěstí kluci měli stále chuť hrát a třetí třetinu vyhráli 2:1 a upravili konečný stav na 2:7.
Ač si soupeř vítězství zasloužil, nedá se říci, že by se hrálo na jednu bránu. Pozitivem na straně Keltů je bojovnost i za nepříznivého stavu.“

HBC Kovodemont Most vs. SK Kelti 06 7:2 (2:0, 4:0, 1:2)

Branky a nahrávky Keltů: 28:18  Šlechta – 6:1,  29:52  Mühlfeld (Šlechta) – 6:2

Střely: 25:11 Vyloučení: 1:0 Přesilovky: 0:1 Využití: 0:0 Oslabení: 0:1

Sestava Keltů: Kurhajec Roman – Tkadlec Ondřej, Urban Jakub, Černý David, Tvaroch Rostislav, Krbec Denis, Šlechta Vojtěch, Muhlfeld Albert, Černý Ondřej, Havel Jakub, Žežulka Matěj