post

Valná hromada zvolila rozšířené předsednictvo

Letošní volební valná hromada SK Kelti 2008 z.s. mimo jiné rozhodla o rozšíření počtu členů předsednictva klubu. Tento krok je logickou reakcí na trvalý trend růstu členské základny a s tím související množství úkolů, které s sebou zajištění chodu klubu přináší. Kdo byl tedy na valné hromadě zvolen? Jaké jsou odpovědnosti jednotlivých členů předsednictva? Krátké představení jeho členů v abecedním pořadí naleznete v článku níže…

 

Ondřej Beneš – je jedním ze zakládajících členů SK, který k hokejbalu přičichl v porovnání s ostatními až relativně pozdě – v roce 2005, kdy se zapojil do týmu HC Perun hrajícího v té době Nižborskou hokejbalovou ligu. Hokejbal si hned zamiloval a po vzniku klubu se stal pevnou součástí prvního týmu Keltů, kde působí jako hráč až do nynějška. Několik sezón strávil i na pozici trenéra. V rámci předsednictva klubu má dlouhodobě na starosti komunikaci a vztahy s městem, po poslední valné hromadě SK bude do jeho kompetencí spadat i dohled nad kontrolní komisí.

 

Jiří Černý – k hokejbalu přičichl podobně jako kolega Fortuník v 80.letech v dobách největší slávy nižborského hokejbalu a v dospělém hokejbale v regionu se pohybuje v nejrůznějších rolích už více než dvacet let. Kromě hráčského a funkcionářského působení od založení SK se věnuje v posledních třech sezonách trénování v nejmenších mládežnických kategoriích klubu a v rozšířené sestavě předsednictva zodpovídá zejména za oblast fungování realizačních týmů, smluvní vztahy s partnery klubu a činnost marketingové skupiny.

 

Miroslav  Fortuník – je odchovancem nižborského hokejbalu a v mužském hokejbalu působí od roku 1996. Byl jednou z klíčových postav renesance nižborského hokejbalu konce minulého tisíciletí. V SK Kelti 2008 působil nejprve coby hráč, následně hlavní trenér kategorie starších žáků a v posledních dvou letech převzal důležitou roli vedoucího hokejbalového centra mláděže. Tato oblast je i jeho klíčovou odpovědností v pětičlenném předsednictvu.

 

Roman Novák – tvoří další článek v pomyslném pětilístku zakládajících členů klubu. Po přestěhování z Prahy do Nižbora dlouhodobě zvažoval odchod z mateřského klubu v Praze, přičemž finální rozhodnutí s sebou přineslo i založení Keltů v roce 2008. Po první sezoně mužů byl u iniciace  vzniku mládežnického programu Keltů a spolu s Jiřím Dvořákem i prvního mládežnického týmu Keltů v roce 2010. V současné chvíli působí v klubu na pozicích hráče „A“ týmu a trenéra mládežnických  týmů SK, působí ve funkci sekretáře SK zabývající se administrativou v SK, zpracováváním dotací, jednáním s partnery, ekonomikou SK.

 

Dagmar Vozdecká – je s Kelty v kontaktu od roku 2008, kdy byl uspořádán první trénink na hřišti školy Wagnerovo náměstí. Tam přivedla svého nejstaršího syna a ten už „nikdy“ neodešel a hokejbalem začala žít celá rodina. Zázemí a případná pomoc klubu se stala samozřejmostí. Od roku 2015 působí v předsednictvu kubu, kde je její náplní práce komunikace s  rodiči a nově po valné hromadě  SK má na starosti dohled nad e-shopem.