Rozhovor 13. 7. 2024

Pořádný trénink mi začal chybět, přesun do 2. ligy je vítaná změna, prozrazuje Filip Rosický

Poslední dva měsíce jsou pro rezervu Keltů plné změn. Nejenže opanovala Kladenskou hokejbalovou ligu, poté, co silné Beer Stars přehrála 2:0 na zápasy, ale už teď ví, že se od nové sezony přesune v soutěžním žebříčku o patro výš do, a to do 2. ligy. Její pevnou součástí je i trenér nejmenších Keltů Filip Rosický, který v základní části zaznamenal 17 kanadských bodů. Jak vzpomíná na uplynulou zlatou sezonu, jak hodnotí posun do třetí nejvyšší soutěže a co jsou jeho trenérské cíle?

číst více
Rozhovor 1. 7. 2024

Během play-off si v Béčku vše sedlo, snad si to přeneseme i do A-týmu, doufá Jan Häusler

Mužské týmy Keltů prožily dvě zcela odlišné sezony. Zatímco rezerva podávala od září stabilní výkony a nakonec si dokráčela i pro mistrovský titul, Áčko po výborném startu sezony zkusilo strmý pád z první příčky až na osmou a předčasný konec v předkole play-off. Za oba celky v průběhu celé sezony nastupoval i obránce Jan Häusler. Jak se zpětně ohlíží za ročníkem 2023/2024 a co si přeje pro ten následující?

číst více
Dorost - zápasy 16. 6. 2024

Dorostenci si na finálovém turnaji bohužel ani neškrtli

Dorostenci ve čtyřech utkáních na Final four Extraligy dorostu nedokázali vyhrát ani jeden zápas. Po prohrách se Svítkovem, Plzní a Ústím nad Labem v základní skupině se v neděli utkali o třetí místo opět s Ústím nad Labem. Střelecky vyrovnané utkání dokázali na svou stranu převážit Ústečané na konci první třetiny, kdy vstřelili vítězný gól. Z mnoha keltských střel se neujala ani jedna, a tak berou Berounští čtvrté místo.

číst více
Dorost - zápasy 13. 6. 2024

Dorostenci postupují na Final four!

Kvůli kontumaci druhého zápasu v sérii museli dorostenci vyrazit ve středu do Pardubic poprat se o postup na finálový turnaj. Zde drželi všechny trumfy dlouho domácí, kteří dlouho drželi dvoubrankové vedení. V závěru ovšem Kelti předvedli mocný obrat, který dokončil v prodloužení Babka, který Modrobílé poslal na finálový turnaj.

číst více
Mladší žáci A - zápasy 13. 6. 2024

Mladší žáci zakončili sezonu turnajem v Mladé Boleslavi

Smíšený tým mladších žáků se na poslední turnaj v sezoně vydal do Mladé Boleslavi, kde vyzvali domácí tým a Most, se kterým se utkali i o týden dříve na kvalifikačním turnaji. První utkání s Mladou Boleslaví se pro Kelty nevyvíjelo vůbec podle představ, mnoho gólů je stály chyby v obraně a směrem dopředu vázla především koncovka. Do druhého utkání si modrobílí dávali v obranné fázi větší pozor, branku však dokázali vstřelit pouze jednu. Hosté si tak utkání pohlídali a konečný výsledek 1:3 zpečetili trefou do prázdné branky.

číst více
B-tým - zápasy 10. 6. 2024

B-tým je mistrem Kladenské hokejbalové ligy!

Na rozdíl od roku 2022, kdy Béčko ve finále podlehlo záloze Nového Strašecí 1:2 na zápasy, nedalo letos svému soupeři možnost sérii zdramatizovat a ovládlo ji dvěma výhrami. Ani ta druhá se však nerodila úplně lehce. Kelti stejně jako v prvním duelu vedli 3:0, v závěru si ale sami situaci výrazně zkomplikovali, když dovolili Beerům, aby se dostali čtyři minuty před koncem na dostřel. Vypjatý závěr ale nakonec zklidnil Vojtěch Šlechta, který svou třetí trefou v zápase a celkově devátou v play-off, dostal B-tým do dvoubrankového náskoku. Ten si už domácí ohlídali a díky výhře 4:2 oslavili titul mistrů Kladenského hokejbalové ligy, ke kterému jim jako překvapení přišel poblahopřát letošní mistr světa v ledním hokeji Radko Gudas.

číst více