Mladší žáci - zápasy 30. 3. 2023

I přes rozsáhlou absenci si mladší žáci z Lužin odvezli jednu výhru

Ještě před domácím kvalifikačním turnajem, který je na programu už tento víkend, konkrétně v neděli 1. dubna, vyrazili Kelti ke klasickému kolu Přeboru mladších žáků na Lužiny. Zde je čekali dva tradiční soupeři z Prahy, a to tým Hostivaře a domácího Kertu. S prvním jmenovaným celkem sice vedli Kelti vyrovnaný souboj, ale trápila je střelba a nakonec tak prohráli 0:4. Chuť si spravili ale v utkání s domácími, kterým z 34 střel nasypali osm branek.

číst více
Mladší žákyně - zápasy 29. 3. 2023

Mladší žákyně v domácím kole stoprocentní

Domácí půda mladých Fretkám svědčí! V neděli dopoledne se na ní totiž zaskvěly dvěma výhrami. Ta první se přitom nerodila lehce, děvčatům chvíli trvalo najít optimální herní rytmus a Kladno se dostalo do vedení. Druhá polovina zápasu ale už patřila Fretkám, které do závěrečné sirény nepřipustily větší problémy ve svém obranném pásmu, samy dvakrát skórovaly a zvítězily o dvě branky 4:2. Tento cenný skalp následně potvrdily těsnou výhrou nad mladoboleslavskými Tygry.

číst více
A-tým - zápasy 26. 3. 2023

Áčko porazilo lídra tabulky!

Po dvou venkovních utkáních se A-tým vrátil před domácí publikum, když přivítal Blatnou, která zatím vede tabulku divize Západ. Kelti začali velmi dobře a už během první třetiny si vypracovali vedení 3:1. V dalších třetinách náskok navyšovali, avšak hostům se taky podařilo ještě dvakrát skórovat. Nutno vyzdvihnout parádní výkon Václava Laina v brance, který Keltům zajistil vysokou výhru 8:3.

číst více
Starší žáci A - zápasy 26. 3. 2023

Chomutov si poradil s Áčkem starších žáků

Po pátečním derby se A-tým starších žáků vydal na výjezd do Chomutova. Bohužel na severu Čech tahali Kelti od začátku za kratší konec. Domácí Berounské přestříleli a tři body nedokázal pro Kelty zachránit ani Mašek v bráně. Chomutov porazil Kelty 7:3.

číst více
B-tým - zápasy 26. 3. 2023

Béčko opět za tři body

Utkání mužů "B" proti kladenské Spartě bylo dalším ze série povinných výher, čemuž odpovídalo i dění na hřišti. Kelti už ve třetí minutě vedli 2:0 a dál ohrožovali soupeřovu branku. Diváci se dočkali navíc i hattricku, který během pěti a půl minuty dokázal zapsat Josef Hottmar, jemuž ve všech třech případech přihrával Daniel Matys. Konečné skóre se nakonec zastavilo těsně pod magickou desítkou na devíti vstřelených brankách, přičemž soupeř se prosadil pouze jednou a B-tým oslavil další tříbodové vítězství.

číst více
Starší žáci A - zápasy 25. 3. 2023

Keltské derby zvládli lépe starší žáci A

V pátek podvečer se na berounském hřišti odehrálo asi nejpikantnější utkání, které může kategorie starších žáků nabídnout. Došlo totiž ke střetnutí dvou keltských týmů. Áčko začalo lépe a dostalo se do vedení. Poté ovšem začalo úřadovat i Béčko a dvěma rychlými góly otočilo skóre. Vyrovnaný zápas nakonec přeci jenom dokázal tým A strhnout na svou stranu a zvítězit 3:2.

číst více