Starší žáci A - zápasy 21. 9. 2023

Druhá prohra v řadě pro Áčko starších žáků

Starší žáci A odehráli utkání tentokrát netradičně ve středu, kdy zavítali na Hostivař. I když byli plně odhodláni vstoupit do utkání dobře, začátek se jim vůbec nepovedl a činit se musel brankář Kajer. Ve zbytku zápasu se Kelti začali osmělovat a zjistili, že i s Hostivaří se dá hrát, i tak z toho ale byla prohra 3:8.

číst více
Mladší žáci B - zápasy 18. 9. 2023

Béčko mladších žáků si z Hostivaře odvezlo první výhru sezony

Druhý celek mladších žáků měl o poznání kratší cestování, když se na první turnaj vydal do Hostivaře. V úvodním zápase sezony se mladí Kelti střetli s domácím celkem s označením “B”, který především díky skvělé úvodní třetině přetlačili 3:1. Druhý duel turnaje pak sehráli proti Novému Strašecí, na které však nenašli recept. Všech 17 střeleckých pokusů Keltů skončilo před brankovou čárou. Naopak soupeři prostřelili Koudelovou dvakrát a radovali se z výhry 2:0.

číst více
Junioři - zápasy 17. 9. 2023

Juniorka přetlačila Rakovník

Juniorka vyjela za druhým zápasem sezóny do Rakovníka. Zde šla brzo do vedení, ale klidný zápas jí to nepřineslo. Soupeře Kelti sice téměř k ničemu nepustili, ale sami se do obrovských šancí taky nedostávali, nicméně i to stačilo na výhru 4:0.

číst více
Starší žáci A - zápasy 17. 9. 2023

Áčko starších žáků podlehlo Kert Parku

Starší žáci A nezačali domácí utkání proti Kertu vůbec dobře. V první třetině však proti domácím střelcům skvěle zasahoval Kufa. Poté se hra Keltů zlepšila, ale bylo už příliš pozdě, jelikož Kert Park si mezitím vypracoval náskok, který už Berounští nedokázali dohnat a prohráli těsně 3:4.

číst více
Dorost - zápasy 17. 9. 2023

Dorostenecká kanonáda s Prachaticemi

Dorost se poprvé představil před domácími fanoušky a pro svoje podporovatele si připravil úctyhodnou show. Hned v první minutě otevřel skóre Babka. Následovala smršť jednoho gólu za druhým. Skóre se nakonec zastavilo na stavu 15:1 a dorost je zatím stále stoprocentní.

číst více
A-tým - zápasy 17. 9. 2023

Áčko si k výhře nad Ježky pomohlo přesilovkami

Přestože to tak podle skóre nemusí vypadat, zápas s Ježky nebyl pro Kelty jednoduchý. V první třetině se Berounští dostali do vedení a to postupně navyšovali. Ježci však nic nevzdali a sami se drželi na dostřel. S pomocí brankáře Günthera ale berounská obrana ustála závěrečný nápor Heřmanova Městce, a tak Modrobílí zvítězili 7:3.

číst více