B-tým - zápasy 21. 10. 2024

Béčko třetí výhru v řadě nepřidalo, proti byli Rafani

Po premiérové výhře s Defektem a jasné záležitosti v Hrdlořezech mohl B-tým navýšit počet výher na tři v řadě, proti nim však stáli zkušení Rafani, kteří navíc Kelty vyřadili v prvním kole Českého poháru. Domácí se ale soupeře nezalekli a v první patnáctiminutovce to byli právě modrobílí, kteří díky důsledné obraně a aktivitě dokázali vstřelit dvě branky. Začátek druhé části si však Kelti vůbec nepohlídali a v prvních čtyřech minutách si odnesli rovnou třígólovou nadílku, ke které přidali hosté na začátku třetí třetiny čtvrtou branku. Domácí sice dokázali najít v následné přesilovce odpověď, vyrovnávací gól však nepřidali a sami dvě minuty před koncem inkasovali. Na další šanci na body si tak bude muset Béčko počkat minimálně do pátku, kdy vyzvou na hřišti v Hlinkách Rakovník.

číst více
Mladší žáci A - zápasy 21. 10. 2024

Mladší žáci A se nedokázali prosadit ani na Kladně

Noční můry mladších žáků A pokračují i nadále, po rozporuplném turnaji v Čimicích se Kelti v dobrém světle neukázali ani na Kladně, kde zažili ještě větší výsledkový propad. V prvním utkání s Kladnem bylo o vítězi jasno už po první třetině a postupně se díky obranným chybám suma inkasovaných branek navyšovala. Poučení si hráči nepřenesli ani do druhého utkání s Elbou, kde inkasovali hned v první minutě. Hru Keltů dopředu shazovala především nedisciplovanost a špatné řešení situací. Gólové prázdno mladších žáků A se tak po turnaji navýšilo na počet čtyř zápasů.

číst více
A-tým - zápasy 20. 10. 2024

Áčko opět selhalo a v Budějovicích body nezískalo

A-tým odjel do Českých Budějovic odhodlán zlomit šňůru proher a hned v úvodu bylo vidět, že odhodlání týmu nechybí. Avšak i když opticky byli Kelti často v útočeném pásmu, střely nelítaly z nebezpečných prostorů. Berounští tak ze dvou třetin teoretického tlaku vytěžili pouze dvě branky. Ve třetí třetině Modrobílí úplně vypadli ze hry a byli to domácí, kteří Kelty tlačili. Vše vyvrcholilo závěrem, kdy Budějovice bez problému zápas otočily a získaly tři body.

číst více
Junioři - zápasy 20. 10. 2024

Junioři napravili zaváhání s Plzní a porazili Hostivař

Juniorka vyjela ke druhému zápasu ve dvou dnech na Hostivař, kde prožila nepovedenou první třetinu, po které domácí vedli od dvě branky. Od této chvíle však už dávali góly pouze Kelti, kteří si díky mohutnému obratu připsali výhru 5:2.

číst více
Dorost - zápasy 20. 10. 2024

Dorostenci padli v Ústí v prodloužení

Dorostenci se v neděli utkali s Ústím nad Labem, se kterým to byl zápas jako na horské dráze. Vedení se přelévalo ze strany na stranu, avšak po třech třetinách byl stav vyrovnaný. Šlo se tedy do prodloužení, kde byli úspěšnější domácí.

číst více
Starší žáci A - zápasy 20. 10. 2024

Gólová mašina starších žáků stále jede na plné obrátky

Jestli je něco v letošní sezóně téměř pravidlem, je to velký počet vstřelených branek v zápasech starších žáků. Nebylo tomu jinak ani v sobotu v Děčíně. Kelti zasypali domácího brankáře více než osmdesáti střelami a v poklidu si došli za vítězstvím 12:1.