Přáteláky a turnaje 10. 8. 2022

Starší žáci ovládli slovenský Mini Vranov Cup

​Celkově potřetí se starší žáci Keltů vydali na dlouhou cestu do Vranova nad Topl'ou, aby se zúčastnili turnaje, který pořádá místní partnerský klub HMHK (Hokejbal može hrať každý). Po bramborové medaili z roku 2020 a loňské bronzové účasti se modrobílým tentokrát povedl husarský kousek a zpět do Berouna se vrátili s putovní pohárem pro vítěze celého turnaje, ale pojďme pěkně po pořádku.

číst více
Klub 3. 8. 2022

První ročník příměstského tábora je minulostí

Prázdninovým minikempům, které měly za úkol hlavně rozhýbat mladé hráče a hráčky v období pandemie, definitivně odzvonilo. Nástupce tohoto červencového programu však na sebe nenechal dlouho čekat – pětidenní příměstský tábor, který se nesl nejen v duchu pohybu na hřišti v Hlinkách, ale i výletů do blízkého okolí, se konal vůbec poprvé v klubové historii. V hlavní roli, kromě dětí, stálo i četné zastoupení trenérů z projektu Mladý trenér hokejbalu, kteří se podíleli na organizaci a přípravě nabitého programu. Jak oni hodnotí průběh a první zkušenosti z této nové akce?

číst více
Klub 30. 7. 2022

A-tým bude působit v 1. lize

A-tým mužů bude po podání a schválení přihlášky v nadcházející sezóně hrát v západní divizi 1. ligy, kterou naposledy hráli v sezóně 2017/18. Společně s juniorkou bude tým trénovat Roman Novák, který s "áčkem" donedávna hrál. Další informace, včetně rozhovoru s hlavním trenérem, vám přineseme v průběhu srpna.

číst více
Rozhovor 27. 7. 2022

Několik věcí se od příští sezony změní, avizuje trenér dorostenců Petr Lašek

Dorostenci se postarali o jeden z letošních medailových úspěchů klubu. Poté co opanovali kvalifikaci, se jim na finálovém turnaji podařilo zvítězit v základní skupině a po nešťastné prohře v semifinále si nakonec došli pro bronzové medaile. Cesta k třetímu místu ale nebyla jednoduchá. Tým Petra Laška od začátku sezony sužovaly nejrůznější problémy a opakovaně se nedařilo bodovat s celky TOP 3. Konečné čtvrté místo po základní části se však ve výsledku ukázalo jako dostatečný výchozí bod k medailovému tažení.

číst více
Rozhovor 21. 7. 2022

Zápasové vytížení je pro děti nejlepší učení, je přesvědčen Ondřej Baleka

Mezi jedny z nejdůležitějších klubových pilířů se řadí i kategorie minipřípravky a přípravky, která přes poslední roky doznala mnoha změn, hlavně ve složení trenérů. Na trénování těch nejmenších se tak čím dál tím víc podílí mladí trenéři, kteří se kromě hraní snaží ve svém volném čase předat dětem své zkušenosti. Na celý tento proces dohlíží Ondřej Baleka, který je hlavním trenérem obou těchto mládežnických týmů.

číst více
Rozhovor 16. 7. 2022

Musíme věřit v poctivou práci a pak budeme úspěšní, hlásí trenér starších žáků Jiří Černý

Stejně jako v předešlých sezonách, i letos zapojili Kelti do Ligy starších žáků dva rovnocenné týmy. Zatímco výběr s označením "B" skončil po osmnácti zápasech šestý, "Áčku" se dařilo lépe a dlouho bojovalo o účast na kvalifikačním, potažmo finálovém, turnaji. Ta mu však v závěrečných kolech základní části utekla a nakonec převzali hráči medaile za třetí místo ve sloučené skupině Čechy Střed + Sever. Pro hráče ročníku 2007 však nešlo o poslední zápasy v této kategorii - na začátku srpna odcestuje totiž výběr starších žáků na Slovensko, kde se potřetí zúčastní turnaje MiniVranov Cup.

číst více