B-tým - zápasy 28. 11. 2022

Druhá výhra během dvou dnů pro Béčko

Poslední listopadový víkend byl pro hráče B-týmu neobvykle perný. Nejdřív je v sobotu čekal zápas 11. kola proti Deltě, který zvládli, a následně v neděli dohrávka odloženého zápasu s Novým Strašecím "B". I ta pro ně skončila pozitivně - oslabený tým soupeře se sice jako první ujal vedení, Kelti ale ještě do konce třetiny vstřelili dvě branky a úvodní dějství skončilo za stavu 2:1. Stejným poměrem, tedy 2:1, ovládli Berounští i další dvě třetiny a z duelu si odnesli tři body za výhru 6:3. Čtyřmi kanadskými body se na této výhře podílel útočník dorostu Vojtěch Šlechta.

číst více
B-tým - zápasy 27. 11. 2022

Béčkaři nasypali Deltě osm branek

Zápas proti kladenské Deltě měl být jasnou záležitostí. Skvěle chytající Špalek ale likvidoval všechny pokusy Keltů a první třetina tak skončila za bezbrankového stavu. Střelecké trápení ukončil až v 21. minutě hry Filip Rosický. Pak už hráči B-týmu seřídili mířidla, gólmana hostů překonali ještě sedmkrát a zvítězili pohodlně 8:1. Utkání kromě představení třech dvojic otec-syn nabídlo i premiéru brankáře dorostu Matěje Hrachoviny. Trefou v oslabení se navíc blýskl Ondřej Černý.

číst více
A-tým - zápasy 27. 11. 2022

Áčko body z Ústí nepřivezlo

Svůj poslední zápas podzimní části odehrálo Áčko v Ústí nad Labem s místními Ještěry. Začátek nemohl být lepší, Kelti šli už v první minutě do vedení. Nicméně potom šla výkonnost Berounských strmě dolů a lacině nechávali soupeře chodit do přečíslení, které domácí proměňovali. I když si Kelti vytvořili i později poměrně dost šancí, měli problém se zakončením, a tak s Ústím prohráli 2:5.

číst více
Starší žáci B - zápasy 27. 11. 2022

Starší žáci B rozstříleli Chomutov

Starší žáci B přivítali v sobotu ráno v domácím prostředí Chomutov. Zápas jistě potěšil nejednoho příznivce útočného hokejbalu. V utkání padlo úctyhodných čtrnáct branek. V domácích řadách byl hodně výrazný Martin Hasal, který zaznamenal sedm kanadských bodů. Kelti v předposledním zápase podzimu porazili Chomutov 12:2.

číst více
Junioři - zápasy 26. 11. 2022

Je to tam! Junioři zvládli zápas s Hostivaří

Junioři zvládli důležitý zápas na Hostivaři. Berounští předváděli takticky vyspělý výkon a soupeře do ničeho většího nepouštěli. Navíc jim kryl záda dobře chytající Kupec. Dlouho vyrovnané utkání zlomil dvěma góly Lukáš Horel a vystřelil Keltům výhru 3:1. Kelti tak skončí po podzimní části s největší pravděpodobností na druhém místě v západní divizi.

číst více
Starší žáci A - zápasy 26. 11. 2022

Starší žáci A deklasovali Mladou Boleslav

Starší žáci A vyzvali v sobotu Mladou Boleslav. Po vlažnějším začátku se do toho Kelti opřeli naplno a diváci mohli zhlédnout ofensivní žně. I Mladá Boleslav si vytvořila několik slibných příležitostí, avšak Dominik Mašek předvedl v brance bezchybný výkon. Kelti porazili Mladou Boleslav 10:0.