Starší žáci B - zápasy 15. 5. 2022

Starší žáci B přejeli oslabený Chomutov 6:0

Během sobotního rána se na berounském hřišti odehrál souboj starších žáků B s Chomutovem. Hosté přijeli v oslabené sestavě. Domácí se však přizpůsobili jejich tempu, a tak se na první branku muselo čekat do 24. minuty. Poté už Kelti dominovali. Dva góly si připsali Vorel i Hubinger a Beroun zvítězil 6:0.

číst více
B-tým - zápasy 15. 5. 2022

O vítězi série Kelti-Cvrčovice rozhodne třetí duel

Hráčům Béčka se podařilo ve čtvrtfinále srovnat krok se soupeřem, když mu vrátil porážku na domácím hřišti. Rozhodující byla první třetina, kterou Kelti opanovali celkem jasně 4:0. V druhé patnáctiminutovce svoje vedení navíc o gól navýšili a mohlo se tak zdát, že je po zápase. Lev ale podobným způsobem jako Kelti první třetinu dominoval v té třetí a zápas značně zdramatizoval. Béčko si však závěr ohlídalo a vynutilo si třetí rozhodující zápas, který sehraje ve středu od 19:30 na hřišti v Hlinkách.

číst více
Ženy - zápasy 15. 5. 2022

Ženy loupily v Prachaticích. Domu si odvezly sedm bodů

Fretkám se v posledním ligovém kole v Prachaticích víc než zadařilo! Nejdříve srdnatě bojovaly s domácími hráčkami Prachatic, úřadujícími mistryněmi Ligy žen, kterým dokázaly vstřelit dva góly - ten vyrovnávací dokonce zároveň se závěrečnou sirénou v čase 23:59. Ve výsledku však padly v šesté sérii nájezdů. Na dobrý výkon z druhé dvanáctiminutovky úvodního zápasu navázaly proti Pardubicím, které bez větších problémů přehrály a braly tři body. Stejný počet bodů urvaly pak i v posledním klání, kde zaskočily papírového favorita z Kyjova, kterého udolaly 2:0.

číst více
Starší žáci A - zápasy 15. 5. 2022

Starší žáci A porazili Rebel Praha bez větších problémů

Starší žáci A přivítali v sobotu v poledne na domácím hřišti SK Rebel Praha. Hned v úvodu se jim podařilo dostat do vedení. Hosté však dokázali vyrovnat. Poté se ke slovu dostalo bratrské duo Černých, které zařídilo zbylé čtyři góly a drama se tak nekonalo. Starší žáci A zvítězili 5:1.

číst více
Junioři - zápasy 15. 5. 2022

Juniorka vstoupila do play-off prohrou s Třincem

Juniorka se vydala na první zápas čtvrtfinále play-off do dalekého Třince. Zde si na začátku zvykala na nepříjemný asfalt. Po první třetině prohrávala 3:1. Kelti nic nezabalili a dál bojovali proti tvrdé hře domácích. Denis Krbec ještě vykřesal naději gólem na 3:2. Na víc se už ale Kelti nezmohli a v závěru naopak ještě inkasovali. Mrzet je můžou hlavně nevyužité přesilovky, kterých bylo mnoho.

číst více

Nekompromisní výkon starších žáků A

Starší žáci A absolvovali o víkendu náročný program, který zakončili v neděli zápasem na Kladně. Vstup do zápasu nemohl být lepší. Už po šesti vteřinách se gólově prosadil Hasal. Kelti pokračovali v dobrém výkonu a postupně navyšovali skóre. Bezchybný výkon předvedl také Matěj Hrachovina, který si připsal čisté konto.