A-tým

Tygři Mladá Boleslav

4

Kelti 2008

0

B-tým

Sun Devils Kladno

3

Kelti "B"

4

Junioři

Kelti 2008

2

Dorost

Plzeň

3

Kelti 2008

5

clanek-bg
17. 5. 2024 Starší žáci A - zápasy

Poslední keltské derby sezóny vyhrálo Áčko

clanek-bg
14. 5. 2024 B-tým - zápasy

B-tým daroval tři body předposlední Amálce

clanek-bg
12. 5. 2024 Dorost - zápasy

Důležitá výhra dorostenců nad Plzní

clanek-bg
12. 5. 2024 Starší žáci A - zápasy

Velká výhra pro Áčko starších žáků

clanek-bg
12. 5. 2024 Junioři - zápasy

Junioři končí ve čtvrtfinále

Tabulka

# Tým Z Skóre B
1 TJ Blatná Datels 18 94:52 42
2 SK Suchdol nad Lužnicí 18 78:49 37
3 TJ KOVO Praha 18 73:57 37
4 Vlčí smečka Ústí nad Labem 18 64:50 36
5 Ježci Heřmanův Městec 18 85:52 34
6 HBK Bulldogs Brno 18 66:51 33
7 SK Kometa Polička 18 69:49 31
8 SK Kelti 2008 18 65:63 24
9 HBC Tygři Mladá Boleslav 18 69:84 21
10 TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice 18 53:73 19
11 TJ Lokomotiva Česká Třebová 18 43:88 16
12 HBC Nové Strašecí 18 62:82 15
13 HBC Malenovice 18 43:114 6
# Tým Z Skóre B
# Tým Z Skóre B
# Tým Z Skóre B
1 Mašiny Kladno 26 234:75 75
2 Beer Stars Hnidousy - Motyčín 25 179:81 59
3 HCZB Sun Devils Kladno 26 158:96 57
4 SK Kelti 2008 B 26 159:71 54
5 HBC Notor Kladno 25 149:85 45
6 HBC Moribundus Kladno 26 109:116 42
7 SK HBC Falcon Kročehlavy 26 121:116 39
8 HBC Lev Cvrčovice 26 94:118 39
9 HBC Nové Strašecí B 26 135:126 38
10 HBC Vrány Černíkovice 26 96:135 32
11 NFC Sparta Kladno 26 101:155 19
12 HC Narko Kročehlavy 26 70:198 17
13 HbC Amálka Kladno 26 77:196 16
14 P.P.T. Delta Kladno 26 63:177 11
# Tým Z Skóre B
1 HBC Plzeň 12 66:22 30
2 SK Kelti 2008 12 50:22 29
3 HBC Kladno 12 55:23 25
4 Elba DDM Ústí nad Labem 12 42:25 20
5 HBC Prachatice 11 23:37 13
6 HBC Rakovník 12 16:54 6
7 SK Rebel Praha 11 16:85 0
# Tým Z Skóre B
1 Ježci Heřmanův Městec 10 35:22 21
2 SK Kelti 2008 10 26:22 19
3 HBC Kladno 10 28:30 15
4 HBC Hostivař 10 35:34 15
5 HBC Plzeň 10 27:25 15
6 HBC Pardubice 10 16:34 11
# Tým Z Skóre B
# Tým Z Skóre B
1 SK Kelti 2008 3 30:4 12
2 Elba DDM Ústí nad Labem 3 13:6 11
3 HBC Plzeň 3 11:7 10
4 TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice 3 4:12 5
5 TJ Blatná Datels 3 5:22 3
6 HBC Kladno 3 3:15 1
# Tým Z Skóre B
1 Elba DDM Ústí nad Labem 20 159:38 60
2 HBC Plzeň 20 158:33 53
3 SK Kelti 2008 20 162:32 46
4 TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice 20 91:64 40
5 HBC Kladno 20 92:74 29
6 TJ Blatná Datels 20 79:98 27
7 SK Suchdol nad Lužnicí 20 63:145 27
8 HBC Prachatice 20 56:113 18
9 HbC Zliv 20 40:107 13
10 TJ Tatran Třemošná 20 36:112 9
11 TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec 20 60:180 8
# Tým Z Skóre B
1 HBC Kladno 21 180:65 52
2 HBC Hostivař 21 156:63 52
3 SK Rebel Praha 21 130:44 47
4 Elba DDM Ústí nad Labem 22 143:68 46
5 HC Kert Park Praha 21 72:105 28
6 SK Kelti 2008 A 22 145:124 27
7 HBC Tygři Mladá Boleslav 21 87:119 24
8 Wolves Chomutov 20 83:137 21
9 SK Kelti 2008 B 21 68:109 17
10 TJ KOVO Praha 20 15:245 1
# Tým Z Skóre B
# Tým Z Skóre B
1 TJ Sršni Svitavy 18 50:16 45
2 HBC Prachatice 18 44:15 41
3 HBC Svítkov Stars Pardubice 18 38:22 38
4 Panthers Kadaň 18 45:34 35
5 HBC Enviform Třinec 18 24:31 22
6 HBC Plzeň-Litice 18 18:35 16
7 SK Kelti 2008 18 18:43 13
8 HBC Pardubice 18 7:48 6
# Tým Z Skóre B

Novinky

Kemp juniorek U20 - 16.-17. 12. 2023

Na dvoudenní soustředění juniorek do 20 let byly za Fretky pozvány Natálie Faitová, Terezie Vaculíková a Jozefa Bilasová. Mezi náhradnicemi figuruje navíc brankářka Kateřina Koudelová a obránkyně Eliška Hloušková.

Kemp dívek talentovaných U16 - 10. 12. 2023

Výběrového kempu dívek U16 se zúčastní hned čtyři fretčí děvčata, a to Sára Makovská, Natálie Frýdlová, Adriana Rezková a Kateřina Škorpilová.

Kemp reprezentace U16 - 16. 12. 2023

Úvodního srazu reprezentace do 16 let, který je na programu v sobotu 16. prosince, se zúčastní brankář Dominik Mašek a útočník Patrik Jílek.

Poslední výsledky

Tygři Mladá Boleslav (A-tým)

4

Kelti 2008 (A-tým)

0

Sun Devils Kladno (B-tým)

3

Kelti "B" (B-tým)

4

(Junioři)

4

Kelti 2008 (Junioři)

2

Plzeň (Dorost)

3

Kelti 2008 (Dorost)

5

Kelti 2008 (A-tým)

2

Tygři Mladá Boleslav (A-tým)

3

Kelti "B" (B-tým)

1

Amálka Kladno (B-tým)

2

(Junioři)

4

Kelti 2008 (Junioři)

2

Kelti 2008 (Dorost)

16

Blatná Datels (Dorost)

1

Kelti 2008 (A-tým)

4

Blatná Datels (A-tým)

5

Narko Kročehlavy (B-tým)

0

Kelti "B" (B-tým)

5

Kelti 2008 (Junioři)

3

(Junioři)

5

Kelti 2008 (Dorost)

9

Kladno (Dorost)

0

Kelti 2008 (A-tým)

1

Kometa Polička (A-tým)

2

Falcon Kročehlavy (B-tým)

7

Kelti "B" (B-tým)

3

Kelti 2008 (Junioři)

3

(Junioři)

5

Plzeň (Dorost)

4

Kelti 2008 (Dorost)

2