A-tým

Ještěři Ústí nad Labem

5

Kelti 2008

2

B-tým

Hnidousy - Motyčín

4

Kelti "B"

3

Junioři

Hostivař

1

Kelti 2008

3

Dorost

Plzeň

3

Kelti 2008

2

clanek-bg
31. 1. 2023 Rozhovor

Tým na podobné, ne-li lepší, umístění máme, míní dorostenec Matěj Žežulka

clanek-bg
27. 1. 2023 Přáteláky a turnaje

Starší žáci odehráli v rámci zimní přípravy zápas s Plzní

clanek-bg
26. 1. 2023 Dorost - zápasy

Dorost vstoupil do eXcellent League prohrou s Plzní

clanek-bg
22. 1. 2023 Rozhovor

Jdeme správným směrem, hlásí kapitán juniorů Matěj Taufer

clanek-bg
20. 1. 2023 Dorost

Dorost si opět zpříjemní zimu zápasy v eXcellent League

Tabulka

1 TJ Blatná Datels 13 73 35
2 SK Suchdol nad Lužnicí 12 47 25
3 Vlčí smečka Ústí nad Labem 13 50 24
4 SK Pedagog České Budějovice 12 37 21
5 SK Kelti 2008 12 38 13
6 HBC Plzeň B 13 36 13
7 HBC Ještěři Ústí nad Labem 12 28 10
8 HBC Nové Strašecí 13 47 9
1 HCZB Sun Devils Kladno 13 123 38
2 Beer Stars Hnidousy - Motyčín 13 68 30
3 SK Kelti 2008 B 12 71 27
4 HBC Nové Strašecí B 13 75 25
5 SK HBC Falcon Kročehlavy 13 51 23
6 HBC Lev Cvrčovice 12 54 19
7 HBC Notor Kladno 13 55 19
8 HC Narko Kročehlavy 13 43 13
9 P.P.T. Delta Kladno 13 25 11
10 HBC Vrány Černíkovice 13 53 10
11 HBC Moribundus Kladno 13 28 9
12 NFC Sparta Kladno 13 44 7
1 Elba DDM Ústí nad Labem 0 0 0
2 HBC Enviform Třinec 0 0 0
3 HBC Hradec Králové 1988 0 0 0
4 Ježci Heřmanův Městec 0 0 0
5 SK Kelti 2008 0 0 0
6 HBC Kladno 0 0 0
1 HBC Kladno 10 95 28
2 HBC Plzeň 9 38 21
3 SK Kelti 2008 8 43 17
4 HBC Prachatice 9 49 17
5 SK Suchdol nad Lužnicí 9 54 15
6 Elba DDM Ústí nad Labem 9 35 15
7 HC Kert Park Praha 9 48 13
8 SK Pedagog České Budějovice 9 18 6
9 TJ Blatná Datels 9 23 3
10 TJ Tatran Třemošná 9 14 0
1 HC Kert Park Praha 9 79 27
2 SK Rebel Praha 11 60 24
3 HBC Kladno 11 58 23
4 HBC Hostivař 9 60 19
5 SK Kelti 2008 B 11 59 16
6 Elba DDM Ústí nad Labem 10 50 15
7 SK Kelti 2008 A 10 42 14
8 Wolves Chomutov 10 29 6
9 HBC Tygři Mladá Boleslav 11 32 6
10 HBC Rakovník 10 28 3
1 HBC Prachatice 7 34 21
2 Panthers Kadaň 7 17 17
3 HBC Svítkov Stars Pardubice 7 16 15
4 TJ Sršni Svitavy 5 9 8
5 HBC Plzeň-Litice 8 10 8
6 HBC Pardubice 9 7 6
7 SK Kelti 2008 7 5 3
8 HBK Kyjov 0 0 0
9 HBC Enviform Třinec 2 0 0

Novinky

Kemp reprezentace U20 - 10.-12. 2. 2023

Matěj Taufer obdržel pozvánku na závěrečné soustředění národního týmu do 20 let, které vyvrcholí účastí na mezinárodně obsazeném turnaji Pilsen Challenge.

Kemp reprezentace U18 - 4.-5. 2. 2023

V přípravě na MS v Liberci pokračuje i reprezentace osmnáctiletých, a to víkendovým kempem ve Svitavách, kam se vydají i čtyři Kelti - brankář Ondřej Koudela a útočníci Lukáš Horel, Denis Krbec a Vojtěch Šlechta. Mezi náhradníky pak figurují Matěj Žežulka a Adam Váca.

Kemp talentované mládeže U14 - 21. 1. 2023

Na jednodenní kemp talentovaných chlapců U14 byla pozvána šestice Keltů ve složení Šimon Kravec, Jiří Šlechta, Martin Hasal, Max Urban, Jiří Pachner a Robert Mathauser.

Poslední výsledky

Ještěři Ústí nad Labem (A-tým)

5

Kelti 2008 (A-tým)

2

Hnidousy - Motyčín (B-tým)

4

Kelti "B" (B-tým)

3

Hostivař (Junioři)

1

Kelti 2008 (Junioři)

3

Plzeň (Dorost)

3

Kelti 2008 (Dorost)

2

Kelti 2008 (A-tým)

6

Vlčí smečka Ústí nad Labem (A-tým)

3

Kelti "B" (B-tým)

6

Nové Strašecí "B" (B-tým)

3

Kelti 2008 (Junioři)

7

Nové Strašecí (Junioři)

4

Kelti 2008 (Dorost)

3

Kert Park Praha (Dorost)

2

Kelti 2008 (A-tým)

4

Plzeň "B" (A-tým)

1

Kelti "B" (B-tým)

8

P.P.T. Delta Kladno (B-tým)

1

Prachatice (Junioři)

7

Kelti 2008 (Junioři)

5

Plzeň (Dorost)

1

Kelti 2008 (Dorost)

3

Blatná Datels (A-tým)

7

Kelti 2008 (A-tým)

5

Kelti "B" (B-tým)

Lev Cvrčovice (B-tým)

Kelti 2008 (Junioři)

9

KOVO Praha (Junioři)

1

Kelti 2008 (Dorost)

6

Suchdol nad Lužnicí (Dorost)

2