Junioři - zápasy 23. 3. 2024

Juniorský souboj o první příčku Kelti zvládli

Junioři zavítali tento víkend na Hostivař bojovat o první příčku tabulky. Lépe začali domácí, kteří se dostali do vedení, avšak Kelti se zásluhou Šlechty dokázali dotáhnout. V druhé části byli Berounští aktivnější, ale šance neproměnili. Rozhodovalo se tak až ve třetí třetině, kde vystřelil vítězství Modrobílým tříbodový kapitán Lukáš Horel.

číst více
Junioři - zápasy 17. 3. 2024

Junioři na jaře poprvé klopýtli

V sobotu přijelo do Berouna Kladno, a i když dorazilo v okleštěné sestavě, připravilo si pro Modrobílé pěkně zapeklitý zápas. Hosté vsadili na poctivou defenzivu, která Keltům moc šancí nenabídla. Po třech třetinách byl tak stav vyrovnaný 1:1, a jelikož rozuzlení nepřineslo ani prodloužení, šlo se do nájezdů, kde neuspěl ani jeden z Keltů, a tak mohlo Kladno slavit.

číst více
Junioři - zápasy 9. 3. 2024

Další parádní výkon juniorky, tentokrát to odnesli Ježci

Junioři doma tentokrát přivítali Ježky z Heřmanova Městce, kteří jsou jim dobře známí z loňského play off. Kelti hráli velmi dobře odzadu, avšak brzdily je zbytečné fauly, které dostávaly soupeře do hry. Nakonec se Modrobílým podařilo vstřelit dvě branky a závěr utkání si již pohlídali. Výhra 2:1 je tak drží na prvním místě tabulky.

číst více
Junioři - zápasy 2. 3. 2024

Týmový výkon přinesl juniorce skalp silné Plzně

Tento víkend čekala juniory velká výzva v podobě Plzně, která vyhrála základní část a doma Kelty porazila 7:2. Tentokrát bylo ale vše jinak a Berounští odehráli s Mečouny vyrovnaný zápas, který divákům vítěze po třech třetinách neukázal. Tak se šlo do prodloužení, kde bod navíc vystřelil Modrobílým Matěj Žežulka.

číst více
Junioři - zápasy 25. 2. 2024

Junioři vykročili do jara správnou nohou

Junioři odehrají začátek jara v nadstavbové skupině Skupině A, ve které jsou ty nejlepší týmy v republice. První utkání čekalo na Kelty doma, když přijely Pardubice. Berounští předvedli jeden z nejlepších výkonů v sezóně a pohodlně si dokráčeli za výhrou 5:2.

číst více
Junioři 14. 2. 2024

Nadstavbu A zahájí junioři doma proti Pardubicím

Juniory opět po roce čeká účast v elitní nadstavbové skupině "A", kam se probojovali, stejně jako vloni, z druhého místa své divize. Druhá fáze juniorské soutěže startuje už na konci února, kdy Kelti v úvodním duelu na domácím hřišti vyzvou soupeře z Pardubic. Kromě něj pak budou postupně o body usilovat ještě proti Hostivaři, Ježkům z Heřmanova Městce, Kladnu a plzeňským Mečounům.