Dorost - zápasy 20. 10. 2024

Dorostenci padli v Ústí v prodloužení

Dorostenci se v neděli utkali s Ústím nad Labem, se kterým to byl zápas jako na horské dráze. Vedení se přelévalo ze strany na stranu, avšak po třech třetinách byl stav vyrovnaný. Šlo se tedy do prodloužení, kde byli úspěšnější domácí.

číst více
Dorost - zápasy 13. 10. 2024

Dorost vyloupil České Budějovice

Dorostenci zažili v Českých Budějovicích povedený zápas. Základ úspěchu byl v povedeném úvodu, kdy Berounští soupeře zaskočili dvěmi brankami. Kelti domácí jasně přehráli a dařilo se jim především v útoku, když dokázali vsítit hned šest branek.

číst více
Dorost - zápasy 6. 10. 2024

Dorost dotáhnul zápas se Suchdolem do vítězného konce

Dorostenci se v neděli na tři body pořádně nadřeli. Do Berouna přijel Suchdol nad Lužnicí, který s domácími dlouho držel krok a zůstával nebezpečně na dostřel. Naštěstí ale Kelti dokázali udržet vedení na své straně a zápas dovést k vítězství 6:4.

číst více
Dorost - zápasy 29. 9. 2024

Dorost se v Plzni neprosadil

Dorostenci tentokrát vyjeli za venkovním zápase do Plzně, kde se jim pod střechou haly moc nedařilo. Již v první části si domácí vytvořili dvoubrankový náskok, který ustřežili až do konce. Kelti se navíc zmohli pouze na dvanáct střel, a tak se museli smířit s prohrou 0:3.

číst více
Dorost - zápasy 22. 9. 2024

Dorost se doma trápil s Blatnou

Dorost doma v sobotu přivítal Blatnou a chtěl napravit zaváhání z minulého týdne. Výkon byl sice od úvodu zápasu dobrý, ale ukázalo se, že největší problém bude překonání hostujícího brankáře. Ze 49 střel dokázali Kelti dostat do branky pouze dvě. Hosté byli mnohem efektivnější, když jim na stejný počet branek stačilo střel sedmnáct. Výhru pro Berounské tak zachránila až úplně poslední střela Buroně, který čtyři vteřiny před koncem vystřelil Modrobílým tři body.

číst více
Dorost - zápasy 15. 9. 2024

Dorost veze z jihu Čech tři body

Dorost čekal tentokrát dlouhý výjezd na jih Čech až do dalekých Prachatic. Dlouhá jízda autem Kelty neukolébala a již v první třetině dokázali vsítit pět branek. Modrobílí navíc domácím dovolili pouze osm střel na bránu, a tak nenastalo žádné drama a Berounští vyhráli 8:2.