Dorost - zápasy 16. 6. 2024

Dorostenci si na finálovém turnaji bohužel ani neškrtli

Dorostenci ve čtyřech utkáních na Final four Extraligy dorostu nedokázali vyhrát ani jeden zápas. Po prohrách se Svítkovem, Plzní a Ústím nad Labem v základní skupině se v neděli utkali o třetí místo opět s Ústím nad Labem. Střelecky vyrovnané utkání dokázali na svou stranu převážit Ústečané na konci první třetiny, kdy vstřelili vítězný gól. Z mnoha keltských střel se neujala ani jedna, a tak berou Berounští čtvrté místo.

číst více
Dorost - zápasy 13. 6. 2024

Dorostenci postupují na Final four!

Kvůli kontumaci druhého zápasu v sérii museli dorostenci vyrazit ve středu do Pardubic poprat se o postup na finálový turnaj. Zde drželi všechny trumfy dlouho domácí, kteří dlouho drželi dvoubrankové vedení. V závěru ovšem Kelti předvedli mocný obrat, který dokončil v prodloužení Babka, který Modrobílé poslal na finálový turnaj.

číst více
Dorost - zápasy 2. 6. 2024

Skvělá první třetina pomohla dorostencům k prvnímu úspěchu ve čtvrtfinále

Ve čtvrtfinále play-off narazili dorostenci na Pardubice a první zápas se odehrál v sobotu právě v městu perníku. Kelty nepoznamenala cesta na východ Čech a v první třetině vyrukovali na svého soupeř s aktivním přístupem, za který byli odměněni třemi góly. Poté se Pardubice probraly a dokázaly Berounské zatlačit. Modrobílí to ustáli, a tak si z Pardubic přivezli výhru 4:2.

číst více
Dorost - zápasy 27. 5. 2024

Ústí vystavilo dorostu stopku

Dorost se poslední dobou vezl na vítězné vlně a bez větších problémů proplouval nadstavbou. To skončilo tuto neděli zápasem v Ústí nad Labem. Po vyrovnaném začátku začali domácí dominovat. Ve druhé a třetí třetině vstřelili šest branek a došli si pro výhru 6:2.

číst více
Dorost - zápasy 19. 5. 2024

Dorost přidává další výhru, odnesly to České Budějovice

V předposledním zápase nadstavby se Kelti utkali před domácími fanoušky s Českými Budějovicemi. Vzhledem k formě Berounských se očekávala jejich velká převaha, ale nebylo tomu tak. Modrobílí se sice dostali do vedení, ale hosté se velmi dlouho drželi na dostřel. Rozhodla až poslední třetina, kde Kelti odskočili do vedení 5:3, které gólem v závěru do prázdné branky pojistil Babka.

číst více
Dorost - zápasy 12. 5. 2024

Důležitá výhra dorostenců nad Plzní

Bezpochyby největší šlágr dalšího kola Extraligy dorostu byl zápas Keltů s Plzní. Plzeňští Mečouni začali utkání ve své domácí hale lépe a dostali se do vedení. Berounští ale nic nevzdali a ve třetí třetině dokázali vyrovnaný zápas převrátit na svou stranu, čímž se posunuli na průběžné první místo tabulky.

číst více