Mladší žáci A - zápasy 21. 10. 2024

Mladší žáci A se nedokázali prosadit ani na Kladně

Noční můry mladších žáků A pokračují i nadále, po rozporuplném turnaji v Čimicích se Kelti v dobrém světle neukázali ani na Kladně, kde zažili ještě větší výsledkový propad. V prvním utkání s Kladnem bylo o vítězi jasno už po první třetině a postupně se díky obranným chybám suma inkasovaných branek navyšovala. Poučení si hráči nepřenesli ani do druhého utkání s Elbou, kde inkasovali hned v první minutě. Hru Keltů dopředu shazovala především nedisciplovanost a špatné řešení situací. Gólové prázdno mladších žáků A se tak po turnaji navýšilo na počet čtyř zápasů.

číst více
Mladší žáci A - zápasy 14. 10. 2024

Mladším žákům A se v Čimicích nedařilo

Mladší žáci A na nedělní turnaj rozhodně nebudou vzpomínat v dobrém. Po úspěšném turnaji na Lužinách se tentokrát Kelti ukázali v Čimicích, kde se utkali s domácím Rebelem a Novým Strašecím. Oba soupeři dělali Modrobílým problém především v obranném pásmu, ve kterém trestali především nedůslednost před brankou a špatnou organizaci. Směrem dopředu se Keltům nevedlo o moc lépe a z turnaje nakonec odjížděli bez jediného vstřeleného gólu.

číst více
Mladší žáci A - zápasy 30. 9. 2024

Mladší žáci A byli na Lužinách úspěšní

Po deštivém domácím turnaji, ve kterém se musely oba týmy mladších žáků "spokojit" se vzájemným utkáním a přátelákem s Fretkami, čekaly v uplynulém víkendu na Kelty první ostré prověrky. Áčko mladších žáků se vydalo na Lužiny, kde se utkalo s domácím Kert Parkem a béčkem Hostivaře. V prvním utkání museli Kelti dotahovat dvougólové manko z úvodu, což se jim nakonec podařilo a v nájezdech si vzali pomyslný bod navíc. Druhý zápas se očekávala větší dominance Modrobílých, což se potvrdilo pouze částečně. Kelti měli ze začátku sice více ze hry, postupně však soupeře chybami pustili do hry a v několika případech mohli děkovat brankářovi. Výsledkem tak byla kostrbatá výhra 2:3.

číst více
Mladší žáci A - zápasy 13. 6. 2024

Mladší žáci zakončili sezonu turnajem v Mladé Boleslavi

Smíšený tým mladších žáků se na poslední turnaj v sezoně vydal do Mladé Boleslavi, kde vyzvali domácí tým a Most, se kterým se utkali i o týden dříve na kvalifikačním turnaji. První utkání s Mladou Boleslaví se pro Kelty nevyvíjelo vůbec podle představ, mnoho gólů je stály chyby v obraně a směrem dopředu vázla především koncovka. Do druhého utkání si modrobílí dávali v obranné fázi větší pozor, branku však dokázali vstřelit pouze jednu. Hosté si tak utkání pohlídali a konečný výsledek 1:3 zpečetili trefou do prázdné branky.

číst více
Mladší žáci A - zápasy 27. 5. 2024

Mladší žáci vyzráli na Hostivař, proti Kladnu zažili hororovou druhou třetinu

Týden před kvalifikačním turnajem se spojený tým mladších žáků na domácím hřišti utkal s "béčkem" Hostivaře a Kladnem. V prvním zápase s Hostivaří se Kelti dostali do vedení už po pěti minutách a z vysokého počtu střel vytěžili celkově šest branek. Problém dělal modrobílým především brankář, který držel tým hostů dlouhou dobu ve hře. Do druhého utkání vstoupilo lépe Kladno, které Kelty zaskočilo hned na začátku a drželo zápas ve své režii. Kelti budou chtít rychle zapomenout především na následující část, ve které inkasovali dokonce devětkrát. Chuť si částečně mohli spravit ve třetí třetině, ve které vstřelili dvě branky a inkasovali pouze jednou.

číst více
Mladší žáci A - zápasy 21. 5. 2024

Mladší žáci A oplatili Novému Strašecí porážku, na Hostivař nestačili

Podruhé v jarní části zavítali mladší žáci A na turnaj do Hostivaře, kde se tentokrát utkali s hostivařským "áčkem" a Novým Strašecím, kterému měli po předchozím turnaji v Chomutově co vracet. První utkání s domácím týmem se Keltům vůbec nepovedlo. Hostivař byla střelecky výrazně aktivnější a už v první třetině si vytvořila výrazný náskok, který se na konci zastavil na jedenácti brankách. S Novým Strašecím sehráli Kelti vyrovnané utkání, které ani z jedné strany moc střel nepřineslo a muselo se rozhodnout až v nájezdech. V těch byli úspěšnější modrobílí, kteří proměnili hned dva ze tří pokusů.