Mladší žáci A - zápasy 15. 4. 2024

Mladší žáci ˝A˝ si odvezli z Hostivaře dvě výhry

Po dvou předchozích domácích turnajích čekal na "áčko" mladších žáků výlet do Hostivaře, kde se utkali s domácím týmem a Děčínem, se kterými už v podzimní části změřili síly. Papírovou převahu s Hostivaří "B" potvrdili Kelti už v první třetině, kde si vytvořili pohodlný náskok, který ve zbývajících částech ještě čtyřikrát navýšili. Aktivně vstoupili modrobílí i do druhého utkání s Děčínem, kde se jim povedla hlavně tříbranková druhá třetina. Mladší žáci "A" si tak po nezdaru na předchozím turnaji spravili chuť a odvezli si dvě zasloužené výhry.

číst více
Mladší žáci A - zápasy 25. 3. 2024

Mladší žáci A na vítězství z předchozího turnaje nenavázali

Áčko mladších žáků se podruhé za sebou ukázalo na domácím turnaji, kde je tentokrát čekali dva výkonnostně silnější soupeři. Jak Hostivař, tak Rebel potvrdili roli papírových favoritů a trestali chyby méně zkušených protihráčů. S prvním zmíněným týmem dokázali Kelti ve druhé a třetí třetině sehrát vyrovnanou partii, která jim přinesla čtyři vstřelené branky, třígólový náskok z první třetiny však dohnat nedokázali. Proti Rebelu se Kelti ani jednou neprosadili a opět si s tímto soupeřem odnesli vysokou dvoucifernou porážku.

číst více
Mladší žáci A - zápasy 11. 3. 2024

Mladší žáci na domácím turnaji v obou případech vítězní

Týden po kvalifikačním turnaji se mladší žáci ukázali v domácím prostředí, kde se postupně utkali s Novým Strašecím a Kladnem. Smíšený tým Keltů nečekal na první branku dlouho, radovat se mohl dříve, než půl minuty po úvodním vhazování. Soupeř však s odpovědí nezahálel a v osmé minutě se ujal vedení, které si do druhé třetiny udržel. Do konce zápasu se prosazovali pouze Kelti, kteří dokázali srovnat a v třetí třetině odskočili o tři branky na konečných 6:3. Skvělý vstup do utkání předvedli mladší žáci také proti Kladnu, které se ale v průběhu druhé části dostalo do vedení. Vyrovnávací gól vstřelili modrobílí tři minuty před koncem a zápas došel až do nájezdů. Z těch se radovali Kelti, kteří tak na domácí půdě dvakrát zvítězili.

číst více
Mladší žáci A 5. 3. 2024

Výběr mladších žáků se vracel z kvalifikačního turnaje s prázdnou

O postup na finálový turnaj se ucházel výběr mladších žáků ve Svítkově, kde se odehrál z podzimu přesunutý druhý kvalifikační turnaj. Kelti absolvovali v tabulkovém formátu celkem čtyři zápasy, ve kterých změřili síly s domácím Svítkovem, Pardubicemi, Kyjovem a Hostivaří. Že se jedná o nelehké soupeře se mohli přesvědčit už v prvním utkání s Hostivaří, kteří úřadovali, i přes šance Modrobílých, především ve druhé polovině. V druhém utkání s Kyjovem sice diktovali tempo hry Kelti, ani jedu z třinácti střel však nedokázali proměnit v gól. To stačilo soupeři k velmi hubené výhře 0:1. Prosadit se nedokázali mladší žáci ani proti oběma pardubickým týmům, které se ve střelecké disciplíně naopak moc často nemýlily.

číst více
Mladší žáci A - zápasy 23. 11. 2023

Mladší žáci A si odvezli z Děčína jednu výhru

Po výjezdu do Mostu čekala na mladší žáky A další dlouhá cesta, tentokrát do Děčína, kde je čekaly dva zápasy s výkonnostně vyrovnanými týmy. První utkání vypadalo po první třetině pro Kelty nadějně, do té druhé šli totiž s dvoubrankovým vedením. O to však v rozsahu dvou minut přišli a do třetí části vstoupili naopak s gólovou ztrátou, kterou dokázala Elba navýšit na konečných 2:5. V druhém utkání, které odehráli proti domácímu Děčínu, si Kelti opět vytvořili vedení. Na rozdíl od předchozího zápasu si ho až na dvě zaváhání v závěrečné třetině pohlídali a po sérii proher z předchozích turnajů si připsali vítězství.

číst více
Mladší žáci A 7. 11. 2023

Na mladší žáky A čekala v Mostě těžká prověrka

Na turnaji v Mostě čekaly na mladší žáky A těžké zápasy, což se také potvrdilo. V prvním utkání s domácím týmem si Kelti dokázali vytvořit šance, dokázali však proměnit pouze jednu z nich. Most si vedl v útočné činnosti o poznání lépe a v každé třetině zvýšil skóre po dvou brankách. Druhý zápas s Rebelem se nesl v podobném duchu, zkušenější tým pořádně potrápil výrazně mladší sestavu Keltů, která desetkrát inkasovala.