Mladší žáci A - zápasy 13. 6. 2024

Mladší žáci zakončili sezonu turnajem v Mladé Boleslavi

Smíšený tým mladších žáků se na poslední turnaj v sezoně vydal do Mladé Boleslavi, kde vyzvali domácí tým a Most, se kterým se utkali i o týden dříve na kvalifikačním turnaji. První utkání s Mladou Boleslaví se pro Kelty nevyvíjelo vůbec podle představ, mnoho gólů je stály chyby v obraně a směrem dopředu vázla především koncovka. Do druhého utkání si modrobílí dávali v obranné fázi větší pozor, branku však dokázali vstřelit pouze jednu. Hosté si tak utkání pohlídali a konečný výsledek 1:3 zpečetili trefou do prázdné branky.

číst více
Mladší žáci A - zápasy 27. 5. 2024

Mladší žáci vyzráli na Hostivař, proti Kladnu zažili hororovou druhou třetinu

Týden před kvalifikačním turnajem se spojený tým mladších žáků na domácím hřišti utkal s "béčkem" Hostivaře a Kladnem. V prvním zápase s Hostivaří se Kelti dostali do vedení už po pěti minutách a z vysokého počtu střel vytěžili celkově šest branek. Problém dělal modrobílým především brankář, který držel tým hostů dlouhou dobu ve hře. Do druhého utkání vstoupilo lépe Kladno, které Kelty zaskočilo hned na začátku a drželo zápas ve své režii. Kelti budou chtít rychle zapomenout především na následující část, ve které inkasovali dokonce devětkrát. Chuť si částečně mohli spravit ve třetí třetině, ve které vstřelili dvě branky a inkasovali pouze jednou.

číst více
Mladší žáci A - zápasy 21. 5. 2024

Mladší žáci A oplatili Novému Strašecí porážku, na Hostivař nestačili

Podruhé v jarní části zavítali mladší žáci A na turnaj do Hostivaře, kde se tentokrát utkali s hostivařským "áčkem" a Novým Strašecím, kterému měli po předchozím turnaji v Chomutově co vracet. První utkání s domácím týmem se Keltům vůbec nepovedlo. Hostivař byla střelecky výrazně aktivnější a už v první třetině si vytvořila výrazný náskok, který se na konci zastavil na jedenácti brankách. S Novým Strašecím sehráli Kelti vyrovnané utkání, které ani z jedné strany moc střel nepřineslo a muselo se rozhodnout až v nájezdech. V těch byli úspěšnější modrobílí, kteří proměnili hned dva ze tří pokusů.

číst více
Mladší žáci A - zápasy 29. 4. 2024

Mladší žáky A trápila v Chomutově především koncovka

V Chomutově nečekaly na mladší žáky A žádné neznámé týmy, především Kert Parku a domácímu Chomutovu měli Kelti po podzimním turnaji na Lužinách co vracet. Nejdříve však na ně čekalo Nové Strašecí, se kterým hráli naposledy na domácím turnaji. Kromě vlažného vstupu do prvního utkání a nedůrazné hry zlobila modrobílé i střelecká muška, kterou se nedařilo po celý turnaj zlepšit. To všem soupeřům stačilo, aby si v zápasech udrželi pohodlný náskok. Jediný gól Keltů totiž padl až do branky Chomutova v samotném závěru.

číst více
Mladší žáci A - zápasy 15. 4. 2024

Mladší žáci ˝A˝ si odvezli z Hostivaře dvě výhry

Po dvou předchozích domácích turnajích čekal na "áčko" mladších žáků výlet do Hostivaře, kde se utkali s domácím týmem a Děčínem, se kterými už v podzimní části změřili síly. Papírovou převahu s Hostivaří "B" potvrdili Kelti už v první třetině, kde si vytvořili pohodlný náskok, který ve zbývajících částech ještě čtyřikrát navýšili. Aktivně vstoupili modrobílí i do druhého utkání s Děčínem, kde se jim povedla hlavně tříbranková druhá třetina. Mladší žáci "A" si tak po nezdaru na předchozím turnaji spravili chuť a odvezli si dvě zasloužené výhry.

číst více
Mladší žáci A - zápasy 25. 3. 2024

Mladší žáci A na vítězství z předchozího turnaje nenavázali

Áčko mladších žáků se podruhé za sebou ukázalo na domácím turnaji, kde je tentokrát čekali dva výkonnostně silnější soupeři. Jak Hostivař, tak Rebel potvrdili roli papírových favoritů a trestali chyby méně zkušených protihráčů. S prvním zmíněným týmem dokázali Kelti ve druhé a třetí třetině sehrát vyrovnanou partii, která jim přinesla čtyři vstřelené branky, třígólový náskok z první třetiny však dohnat nedokázali. Proti Rebelu se Kelti ani jednou neprosadili a opět si s tímto soupeřem odnesli vysokou dvoucifernou porážku.

číst více