Mladší žáci B - zápasy 21. 5. 2024

Mladší žáci B si z Čimic přivezli jednu výhru

Ač se v půlce druhého utkání mohlo zdát, že odjede Áčko mladších žáků z Čimic s prázdnou, nakonec si domů odvezlo pěkné vítězství. Po debaklu, který Kelti schytali od domácích se jim dlouho nedařilo ani v duelu s Mostem, v němž v 16. minutě prohrávali už 1:4. Nic však nevzdali a začali soupeře tlačit a postupně srovnávat skóre. Výsledkem byl obrat na 5:4, avšak tento stav se do závěrečné sirény ještě změnil. Mostečtí pouhých sedm vteřin po trefě Györödiho kontrovali a muselo se tak prodlužovat. To však rozhodnutí nepřineslo, tudíž se pokračovalo do nájezdů, v nichž výhru pro modrobílý tým zajistila Koudelová.

číst více
Mladší žáci B - zápasy 29. 4. 2024

Na domácím hřišti předvedlo Béčko mladších žáků skvělé výkony

Mladší žáci "B" dokázali v neděli navázat na dobrou hru, kterou předváděli předminulý víkend na Kladně a doma sehráli dvě velmi dobrá utkání. V začátku toho prvního je sice trochu potrápila ospalost, ve třetí třetině ale mladí Kelti ukázali, co umí a Hostivař "B", která do té doby vedla 2:0, nakonec porazili 3:2. Zápas s Mostem byl od první minuty vyrovnaný a plný útočných akcí, a ač soupeři vedli, žáci dokázali vyrovnat. O výhru je však nakonec připravilo oslabení v samotném závěru duelu, z kterého hráči Mostu vytěžili gól a vyhráli tak 4:3.

číst více
Mladší žáci B - zápasy 15. 4. 2024

Dvojice těžkých soupeřů byla nad síly mladších žáků ˝B˝

Béčko mladších žáků chytlo na Kladně duo velmi silných soupeřů - tým domácích a A-tým Hostivaře, s nimiž už v předešlých zápasech sezony měli tu čest a v obou případech padli nemalých rozdílem. Tentokrát se však mladým Keltům dařilo vzdorovat svoji bojovností a houževnatostí, což v kombinaci se skvěle chytajícími gólmany vedlo k relativně vyrovnaným soubojům. Oba soupeři byli však šikovní v zakončení a chyby v obraně dokázali ihned potrestat. Mladší žáci proto jak s kladenskými Rysy, tak Hostivaří padli shodně 0:3.

číst více
Mladší žáci B - zápasy 25. 3. 2024

Na Lužinách se Béčku mladších žáků opět zadařilo proti týmu ze severu

Poprvé od konce listopadu si B-tým mladších žáků vyzkoušel zápasové tempo. Konkrétně vyjel na Lužiny, kde ho čekala podobná dvojice soupeřů jako při jeho poslední návštěvě v minulém roce. V úvodním utkání vyzvali Kelti domácí Kert Park a v druhém pak tým ze severu, Chomutov však tentokrát nahradila ústecká Elba. Proti domácím drželi dlouho naději, avšak chyby v obraně soupeři neomylně trestali a výsledkem byla prohra 1:3. Náladu si však berounský tým spravil v duelu s Ústím, v němž se mu střelecky i herně dařilo a zaslouženě tak vyhrál 5:2.

číst více
Mladší žáci B - zápasy 23. 11. 2023

Dvojice silných soupeřů nedala mladším žákům B šanci

Jestli může tým mladších žáků "B" opravdu něco těšit, je to počet domácích turnajů - o uplynulém víkendu sehrál na hrací ploše v Hlinkách totiž už celkově čtvrtý. V rámci něj čelil dvojici silných soupeřů z Prahy, a to Rebelům a A-týmu Hostivaře, která dala mladým Keltům pěkně zabrat - dvojzápas zakončili s děsivě vypadajícím skóre 1:27. Zároveň ale mladší žáci posbírali další kopu cenných zkušeností před kvalifikačním turnajem, který je čeká už 3. prosince.

číst více
Mladší žáci B - zápasy 6. 11. 2023

Z Lužin si mladší žáci B dovezli druhou výhru sezony

Úkol, který spočíval v počtu vstřelených branek sice nesplnili, i přesto ale z Lužin odjíždí béčko mladších žáků spokojené. V prvním zápase sice padlo s domácím výběrem, v tom druhém však urvalo celkově druhou výhru sezony, když se mu podařilo senzačně otočit nepříznivě se vyvíjející utkání s Chomutovem.

číst více