A-tým - zápasy 19. 11. 2023

Hořká tečka za podzimem A-týmu

Poslední zápas podzimu odehrálo Áčko v Českých Budějovicích a potvrdilo zde, že se jim tu moc nedaří. První dvě třetiny ukázali Kelti výkon, který byl mílovými kroky vzdálený ideálu. Domácí je za to odměnili čtyřmi brankami. Ve třetí třetině přinesl Berounským zlepšený výkon sice několik šancí, ale pouze jeden gól, a tak se museli smířit s porážkou.

číst více
A-tým - zápasy 12. 11. 2023

Konečně výhra! A-tým porazil Brno

Áčko šlo do nedělního utkání s jasným cílem zlomit šňůru několika proher v řadě. To se Keltům povedlo hlavně díky povedené druhé třetině, ve které rozvlnili sítě hned čtyřikrát. Ve třetí třetině ještě přidali tři góly a k vidění byl i hattrick Lukáše Horela. Vítězství 7:1 vlilo Berounským do žil čerstvou krev před posledním zápasem podzimu v Českých Budějovicích.

číst více
A-tým - zápasy 6. 11. 2023

Další mdlý výkon A-týmu, tentokrát proti Blatné

Áčko nezažívá úspěšné období a potvrdilo se to i v zápase s Blatnou. Kelti chtěli hrát aktivně, avšak to byla jen voda na mlýn pro rychlé protiútoky Blatné, která si tak brzo vypracovala vysoké vedení. Poté si již domácí z jihu Čech počínali velmi zkušeně a hráli to, co potřebovali. Berounským se nedařilo téměř nic a jejich gólové šance by se daly spočítat na prstech jedné ruky.

číst více
A-tým - zápasy 4. 11. 2023

Překvapivě napínavý duel proti Kertu došel až do nájezdů

Áčko v pátek večer odehrálo druhé kolo Českého poháru proti extraligovému Kert Parku. Hned na úvod dostali Kelti studenou sprchu a po čtyřech minutách už prohrávali o dvě branky. Pak si ale uvědomili, že i s Kertem se dá hrát a v průběhu zápasu se stali úctyhodným soupeřem. Jejich zápal jim nakonec dopomohl k vyrovnání a Berounští tak poslali zápas do prodloužení, kde se nerozhodlo. V nájezdech byli šikovnější pražští hosté a Kelti v poháru končí.

číst více
A-tým - zápasy 29. 10. 2023

Další zápas blbec pro A-tým, Suchdol si zaslouženě odvezl tři body

Přerušit sérii porážek mělo Áčko v plánu v nedělním zápase proti Suchdolu. Hned v úvodu to vypadalo nadějně, když v první minutě poslal Váca Kelty do vedení. Poté už však hra Berounských neměla skoro nic. Chyběla vůle víc bojovat a porvat se o balónek v každém souboji. Není tak divu, že si Suchdol odvezl vítězství 6:2.

číst více
A-tým - zápasy 15. 10. 2023

Špatná koncovka a laxní defensiva stála Áčko body

Na jeden z nejdelších výjezdů sezóny vyrazilo Áčko v nedělních ranních hodinách do Malenovic. Vstup do utkání nebyl od Keltů tak zlý jako v minulých zápasech a po první třetině vedli 2:1. Avšak poté začali své šance zbytečně přehrávat a přestali je proměňovat. Zato Malenovice využily téměř každého zaváhaní berounské obrany, a proto se šlo do prodloužení, kde domácí využili další chyby Modrobílých a zvítězili 4:3.

číst více