A-tým - zápasy 20. 10. 2024

Áčko opět selhalo a v Budějovicích body nezískalo

A-tým odjel do Českých Budějovic odhodlán zlomit šňůru proher a hned v úvodu bylo vidět, že odhodlání týmu nechybí. Avšak i když opticky byli Kelti často v útočeném pásmu, střely nelítaly z nebezpečných prostorů. Berounští tak ze dvou třetin teoretického tlaku vytěžili pouze dvě branky. Ve třetí třetině Modrobílí úplně vypadli ze hry a byli to domácí, kteří Kelty tlačili. Vše vyvrcholilo závěrem, kdy Budějovice bez problému zápas otočily a získaly tři body.

číst více
A-tým - zápasy 13. 10. 2024

Další nepovedený výkon A-týmu

Na zápas v Blatné nebudou hráči Áčka vzpomínat rádi. Nepovedený zápas držel dlouho nad vodou výbornými zákroky brankář Jakub Günther, a tak Kelti po druhé třetině vedli 4:2. Vedení však trestuhodně ztratili nedorazy v obraně a nedisciplinovaností. Domácí otočku skóre řídil šesti kanadskými body Braun, a tak odjeli domů Berounští bez bodu.

číst více
A-tým - zápasy 6. 10. 2024

Áčko podruhé v sezóně padlo v prodloužení

Druhý domácí zápas v řadě nevyšel Áčku úplně podle představ. Suchdol se dostal velmi brzo do vedení, což ovšem Kelty nezlomilo a dokázali utkání otočit na 3:1. Vedení si ovšem nepohlídali, toho hosté využili a ještě minutu před koncem vedli o dvě branky. Berounští předvedli parádní vzepětí posledních sil a dokázali zápas vyrovnat. V prodloužení však nachytal modrobílou obranu hostující Bednář, a tak si dva body odvezl Suchdol.

číst více
A-tým - zápasy 2. 10. 2024

Kelti končí v Českém poháru hned v úvodu

Jak je poslední roky zvykem, i letošní sezóna je okořeněna Českým pohárem. Keltům byli v prvním kole vylosováni jakou soupeř Rafani Praha. A tak se Berounští odebrali ve středu večer do Čimic, změřit síly s pražským soupeřem. Kelti museli utkání odehrát v poslepované sestavě a nebudou na tuto zkušenost vzpomínat rádi. Rafani se dostali do vedení, které už nepustili, a jistě si došli za vítězstvím 5:1. Naopak Kelti v poháru končí.

číst více
A-tým - zápasy 29. 9. 2024

Áčko zodpovědným výkonem porazilo loňského mistra

A-tým čekal v neděli těžký oříšek v podobě loňského vítěze Vlčí smečky Ústí nad Labem. Již v sedmé minutě poslal do vedení Kelty Horel, který potvrdil dobrou formu. Berounští se vyznačovali především zodpovědným výkonem, který hostům moc šancí nenabídl. Naopak Modrobílí si jich vytvořili hned několik, a tak si došli pro výhru 4:1.

číst více
A-tým - zápasy 22. 9. 2024

Áčko na jihu Čech dokázalo uhrát pouze bod

A-tým absolvoval první delší výjezd letošní sezóny, když vyjel za zápasem do Prachatic. Úvod utkání se Keltům vůbec nepovedl a brzy prohrávali 0:3. Od druhé třetiny se začaly objevovat i světlejší momenty, které ale zastínilo zranění Romana Kurhajce, kterému přejeme brzké uzdravení. Ve třetí třetině dokázali Berounští srovnat a měli i šance zápas rozhodnout. To se ovšem nestalo, a tak v prodloužení rozhodl soupeř, který vyhrál 4:3.