B-tým - zápasy 4. 12. 2023

Třaskavý souboj týmů ze špice tabulky dopadl lépe pro Mašiny

Dlouho očekávaný souboj Béčka s Mašinami zná svého vítěze. Je jím právě kladenský celek, který zvládl napínavou koncovku celého utkání. Kelti totiž necelých pět a půl minuty před koncem dokázali senzačně stáhnout tříbrankové manko, s nímž vstupovali do závěrečné třetiny a celý zápas tak zdramatizovat. Mašiny ale velmi rychle odpověděly svým šestým gólem, o nějž se konkrétně postaral Radek Šíma, který tak navíc završil hattrick. Kladenští si v samotném závěru ještě vítězství pojistili další brankou a soutěži tak vévodí s už osmibodovým náskokem.

číst více
B-tým - zápasy 26. 11. 2023

Béčko si v duelu s Amálkou dodalo sebevědomí před těžkým dvojzápasem

V sobotu třetí Sun Devils, v neděli stále stoprocentní Mašiny. Kelty "B" nečeká během následujícího víkendu zdaleka nic lehkého. Duel s Amálkou, posledním týmem tabulky, se tak jevil jako dobrá příležitost k tomu, aby si před těžkým dvojzápasem v klidu zvedli herní i střelecké sebevědomí. To však nebyla tak úplně pravda - soupeři bojovali a nedali Béčku nic zadarmo. Tomu navíc prvních deset minut trvalo, než našlo optimální herní rytmus. V čase 9:29 se ale prosadil Jan Häusler, dodal tak týmu klid a zárveň odstartoval kanonádu, která se zastavila až na čísle 11.

číst více
B-tým - zápasy 18. 11. 2023

Zápas proti Falconu definitivně rozhodla až poslední třetina

Vítězná šňůra B-týmu se nadále natahuje. Tentokrát ji prodloužit pomohl duel s kročehlavským Falconem, který do Berouna dorazil v osekané sestavě. To však během prvních 20 minut hry nebylo téměř znát, když byl stav až do času 23:42 vyrovnaný. Poté ale začali soupeřům pomalu docházet síly a Kelti konečně seřídili mířidla, takže začali z vysokého počtu střel těžit i potřebné branky. Z celkových 67 pokusů nakonec síť za zády gólmana Dandy rozvířilo devět.

číst více
B-tým - zápasy 12. 11. 2023

Béčko udolalo ve vyrovnaném duelu Beer Stars

Prestižní zápas proti Beer Stars, s nimiž B-tým v květnu vypadl v semifinále Kladenské hokejbalové ligy, byl nejen soubojem o posun v tabulce, ale i prověrkou jeho lepšících se herních výkonů. Úvodní minuty patřily Keltům, kteří soupeře tlačili, avšak branku se jim z tlaku vytěžit nepodařilo. To se naopak jako prvním povedlo Beerům, kteří ve druhé třetině rozpoutali mezi 20. a 24. minutou gólovou přestřelku - ta nakonec skončila vyrovnaně a rozhodnout tak mělo poslední dějství. V něm se sice hned zkraje prosadili hosté, vzápětí však kontroval Hrabár a stav byl opět nerozhodný. Zápas na stranu Keltů převážila definitivně až rodinná souhra Černých pět minut před koncem.

číst více
B-tým - zápasy 5. 11. 2023

Béčku se podařilo zestabilnit výkony a přidalo tak třetí výhru v řadě

Vypadá to, že těžší období, při němž mužský B-tým zaznamenal několik těsných proher, je alespoň na čas pryč. Během pozdního sobotního odpoledne totiž Kelti na domácí ploše zvítězili potřetí v řadě, když si v dohrávce z konce září bez problémů poradili se Cvrčovicemi. Vysoký výsledek, na němž se podílely všechny tři lajny, zároveň skvělými zákroky podpořil Makovský, který zakončil utkání s čistým kontem.

číst více
B-tým - zápasy 29. 10. 2023

B-tým uspěl Na Kocourku

Béčko potvrdilo vysokou domácí výhru nad Deltou, když tři body zapsal i na hřišti v Novém Strašecí. Zde jako první skórovali právě domácí, ale o čtyři minuty později se o slovo přihlásili i střelci Keltů a stav postupně otočili ve svůj prospěch. Dobrý výkon podpořil v brance Vít Makovský, díky kterému skóre soupeřů zůstalo na jediném vstřeleném gólu.

číst více