Starší žáci A - zápasy 15. 5. 2022

Starší žáci A porazili Rebel Praha bez větších problémů

Starší žáci A přivítali v sobotu v poledne na domácím hřišti SK Rebel Praha. Hned v úvodu se jim podařilo dostat do vedení. Hosté však dokázali vyrovnat. Poté se ke slovu dostalo bratrské duo Černých, které zařídilo zbylé čtyři góly a drama se tak nekonalo. Starší žáci A zvítězili 5:1.

číst více

Nekompromisní výkon starších žáků A

Starší žáci A absolvovali o víkendu náročný program, který zakončili v neděli zápasem na Kladně. Vstup do zápasu nemohl být lepší. Už po šesti vteřinách se gólově prosadil Hasal. Kelti pokračovali v dobrém výkonu a postupně navyšovali skóre. Bezchybný výkon předvedl také Matěj Hrachovina, který si připsal čisté konto.

číst více
Starší žáci A - zápasy 8. 5. 2022

Starší žáci A porazili Nové Strašecí 4:2

V sobotu se starší žáci A utkali na domácím hřišti s Novým Strašecím. Utkání nabídlo jednoznačný průběh, i když výsledek tak jasně nevypadá. Kelti se trápili především v koncovce. Přesto ale zvládli vstřelit o dva góly více než soupeř a zaslouženě vyhráli.

číst více
Starší žáci A - zápasy 4. 5. 2022

Keltí derby starších žáků rozhodla druhá třetina!

V úterní podvečer nabídla berounská aréna keltské derby starších žáků. V atraktivní podívané padlo hned 8 gólů. Po vyrovnané první třetině se Áčko utrhlo ze řetězu a druhou třetinu vyhrálo 5:0. Béčko nic nezabalilo a dále bojovalo. To jim přineslo útěchu v podobě vyhrané třetí třetiny.

číst více
Starší žáci A - zápasy 1. 5. 2022

Starší žáci A nestačili na Most a prohráli 3:7

V sobotu ráno dorazili do Berouna starší žáci z Mostu. Kelti nevstoupili do utkání dobře. První třetinu prohráli 0:2. Nic ale nezabalili. Statečně bojovali a zápas ještě zdramatizovali. Nakonec však na Most nestačili a prohráli 3:7.

číst více
Starší žáci A - zápasy 23. 4. 2022

Starší žáci A po výborné třetí třetině vyhráli nad Kertem 5:2

Keltům se vstup do zápasu nepovedl. Kert Park je přehrával. Nicméně domácí nic nevzdali a bojovností dokázali urvat výhru. Třetí třetinu vyhráli 3:0, došli si pro vítězství 5:2 a připsali si další tři body do tabulky.