Starší žáci A - zápasy 26. 11. 2022

Starší žáci A deklasovali Mladou Boleslav

Starší žáci A vyzvali v sobotu Mladou Boleslav. Po vlažnějším začátku se do toho Kelti opřeli naplno a diváci mohli zhlédnout ofensivní žně. I Mladá Boleslav si vytvořila několik slibných příležitostí, avšak Dominik Mašek předvedl v brance bezchybný výkon. Kelti porazili Mladou Boleslav 10:0.

číst více
Starší žáci A - zápasy 13. 11. 2022

Starší žáci A si zastříleli v Rakovníku

Starší žáci A odehráli tuto sobotu venkovní utkání v Rakovníku. Kelti si dostali brzy do vedení, když se prosadil Šlechta, kterému se zápas nadmíru povedl. Nakonec dosáhl čtyř kanadských bodů. Berounští předvedli téměř bezchybnou hru. Jedinou kaňkou na jejich výkonu může být obdržená branka těsně před koncem. Starší žáci porazili Rakovník 6:1.

číst více
Starší žáci A - zápasy 4. 11. 2022

Zlepšený výkon starších žáků A na body nestačil

Starší žáci A přivítali netradičně ve čtvrtek doma Kladno. Kelti začali velmi dobře a dostali se do vedení zásluhou Trejbala. Kladno to ovšem nevzdalo a dokázalo zápas otočit. Domácí nedokázali využít šance, které si vytvořili a prohráli tak 1:3.

číst více
Starší žáci A - zápasy 27. 10. 2022

Starší žáci si zpestřili podzimní prázdniny přátelákem

Kelti pro přátelské utkání s Plzní sestavili výběr z dvou týmů starších žáků. Zápas to byl velmi atraktivní, padlo v něm hned deset branek. Kelti dlouho drželi se svým sokem krok, avšak po neproměněných šancí přišel od Plzně rozhodující úder v podobě šestého gólu. Kelti už s tímto výsledkem nic udělat nedokázali. S Plzní prohráli 4:6.

číst více
Starší žáci A - zápasy 26. 10. 2022

Starším žákům A se na Lužinách vůbec nedařilo

Starší žáci A se netradičně v úterý vydali na zápas proti Kert Parku. Přestože skóre může působit jednoznačně, Kelti se dlouho drželi na dostřel. Nicméně špatná koncovka a selhání ve třetí třetině rozhodlo o konečném debaklu. Kelti nevěší hlavy a již 3. listopadu se porvou o další body s Kladnem.

číst více
Starší žáci A - zápasy 16. 10. 2022

Derby starších žáků rozhodly nájezdy

V pátek se v Hlinkách odehrálo velmi zajímavé utkání. Potkali se dva keltské týmy ve starších žácích. Zápas nabídl plno zvratů a pěkných gólů. Za "béčko" zářil hlavně Lukáš Šafra, který byl u všech branek. Zápas nakonec dospěl až do nájezdů, které lépe zvládlo "áčko".

číst více