Starší žáci A - zápasy 21. 4. 2024

Zápas blbec pro starší žáky A v Chomutově

Poslední zápas základní části odehráli starší žáci A v Chomutově. Domácí utkání jednoznačně ovládli. I když střelecky bylo utkání vyrovnané, góly padaly pouze na jedné straně. Chomutov jich vstřelil hned sedm, a tak Kelti odjeli domů s prohrou 0:7.

číst více
Starší žáci A - zápasy 19. 4. 2024

Starší žáci A schytali debakl od Kladna

Netradičně ve čtvrtek odehráli starší žáci A domácí utkání s Kladnem. I přes převahu hostů dokázali Kelti gólově dlouho držet krok. To se zlomilo až ve třetí třetině, kterou Kladnou vyhrálo 5:0, a tak odjelo domů s výhrou 12:4.

číst více
Starší žáci A - zápasy 7. 4. 2024

Rebel uštědřil lekci z produktivity Áčku starších žáků

Starší žáci A vyjeli v sobotu do Čimic, aby se zde utkali s Rebelem. Zápas byl dlouhou dobu vyrovnaný, avšak Keltům chyběla přesnost v zakončení. Tu měli domácí slušnou, a tak také díky třetí třetině uštědřili Keltům debakl 8:1.

číst více
Starší žáci A - zápasy 23. 3. 2024

Slabá koncovka stála starší žáky A body

Starší žáci A přivítali Ústí nad Labem před domácími fanoušky a zápas nabídl atraktivní zápletku. Kelti bohužel celý zápas tahali za kratší konec. I když se soupeřem dlouho drželi krok, tak nakonec Elba odskočila a zvítězila 5:3.

číst více
Starší žáci A - zápasy 20. 3. 2024

Keltí derby starších žáků vyhrálo Béčko

V úterý večer se v Hlinkách odehrálo další keltské derby starších žáků. Zápas, kde se hraje o velkou prestiž porazit své kamarády a spoluhráče, byl dlouhou dobu vyrovnaný. I když měli trochu více ze hry starší žáci A, bylo to Béčko, které ve třetí třetině dokázalo odskočit a dojít si pro výhru 6:3.

číst více
Starší žáci A - zápasy 7. 3. 2024

Starší žáci A předvedli proti Kovu pořádnou kanonádu

Ve středu se starší žáci A vydali za dalším zápasem na pražskou Palmovku, kde se utkali s Kovem. První branka padl již po 26 vteřinách, když otevřel skóre Hasal. Málokdo asi čekal, že je to začátek pořádného debaklu, který se zastaví až na čísle 1:18. Kelti si tak odvezli pohodlnou výhru a dobrou náladu do dalších zápasů.