Junioři - zápasy 14. 4. 2024

Vyrovnaný zápas juniorka v Heřmanovi Městci nezvládla

Přímý souboj o první místo tabulky, to byl zápas juniorky s Heřmanovým Městcem. Kelti měli lepší vstup do utkání a zaslouženě se dostali do vedení. Ježci se ovšem nevzdali a nepříjemnou hrou si vynutili vyrovnání. Následně si Heřmanův Městec dokázal vzít i vedení a Modrobílí už nebyli schopni zareagovat.

číst více
Junioři - zápasy 7. 4. 2024

Juniorskou vítěznou šňůru ukončila Plzeň

Juniorka se utkala s Plzní před domácími fanoušky, kteří byli jistě překvapeni první třetinou, kterou plně ovládli hosté. Gól z toho však dokázali vytěžit jen jeden, a tak Kelti zůstali ve hře. Postupně se probrali a ve třetí třetině dokázali srovnat, avšak hned nato vstřelila branku opět Plzeň a na to už Berounští zareagovat nedokázali.

číst více
Junioři - zápasy 30. 3. 2024

Bojovný výkon vysloužil juniorům v Pardubicích tři body

Junioři zatím vedou tabulku nadstavby a bude tomu i nadále, jelikož přidali další výhru v zápase s Pardubicemi. Nutno podotknout, že hra se dlouho nevyvíjela dle představ Berounských, avšak díky dobrému výkonu brankáře Kupce a gólům Kurhajce s Horelem Kelti vyhráli 2:1.

číst více
Junioři - zápasy 23. 3. 2024

Juniorský souboj o první příčku Kelti zvládli

Junioři zavítali tento víkend na Hostivař bojovat o první příčku tabulky. Lépe začali domácí, kteří se dostali do vedení, avšak Kelti se zásluhou Šlechty dokázali dotáhnout. V druhé části byli Berounští aktivnější, ale šance neproměnili. Rozhodovalo se tak až ve třetí třetině, kde vystřelil vítězství Modrobílým tříbodový kapitán Lukáš Horel.

číst více
Junioři - zápasy 17. 3. 2024

Junioři na jaře poprvé klopýtli

V sobotu přijelo do Berouna Kladno, a i když dorazilo v okleštěné sestavě, připravilo si pro Modrobílé pěkně zapeklitý zápas. Hosté vsadili na poctivou defenzivu, která Keltům moc šancí nenabídla. Po třech třetinách byl tak stav vyrovnaný 1:1, a jelikož rozuzlení nepřineslo ani prodloužení, šlo se do nájezdů, kde neuspěl ani jeden z Keltů, a tak mohlo Kladno slavit.

číst více
Junioři - zápasy 9. 3. 2024

Další parádní výkon juniorky, tentokrát to odnesli Ježci

Junioři doma tentokrát přivítali Ježky z Heřmanova Městce, kteří jsou jim dobře známí z loňského play off. Kelti hráli velmi dobře odzadu, avšak brzdily je zbytečné fauly, které dostávaly soupeře do hry. Nakonec se Modrobílým podařilo vstřelit dvě branky a závěr utkání si již pohlídali. Výhra 2:1 je tak drží na prvním místě tabulky.