Ženy prohrály v přípravě s Kadaní po prodloužení
Ještě před začátkem nového ročníku Ligy žen sehrály Fretky přátelské utkání proti čerstvě vzniklému týmu Panthers Kadaň. I přestože si rychle vybudovaly vedení 2:0, nedokázaly si ohlídat hvězdu hostujícího týmu Anetu Lédlovou, která vzápětí korigovala skóre dvěma góly zpoza branky. V další části utkání vstřelily oba týmy po dvou brankách a na řadu tak přišlo prodloužení, ve kterém Lédlová svojí celkově čtvrtou brankou v utkání rozhodla o vítězství celku z Podkrušnohoří.
číst více
Ženy nestačily v posledním zápase na Plzeň a skončily šesté
Ženy po výborných výkonech v jarní části zakončily letošní ročník Ligy žen na šestém místě. Na závěrečném dvoudenním turnaji v Černošicích nejdříve v sobotu v sedmém ligovém kole ukořistily osm bodů za dvě výhry nad Pískem a Pardubicemi a překvapivě i za vítězství po nájezdech nad Svítkovem, který na konci víkendu bral bronzové medaile. V neděli pak díky těmto bodům a z nich vyplývajícímu posunu v tabulce z šesté na pátou příčku nastoupily v malém semifinále proti poslednímu týmu tabulky z Písku, se kterým si opět bez komplikací poradily. Odpoledne je tak čekalo utkání o celkové páté místo, ve kterém narazily na výběr Litic, kterým, i přestože byly ofenzivně mnohem aktivnější, podlehly po samostatných stříleních 1:2 a braly tak pohár pro šestý tým soutěže.
číst více
Ženy loupily v Prachaticích. Domu si odvezly sedm bodů
Fretkám se v posledním ligovém kole v Prachaticích víc než zadařilo! Nejdříve srdnatě bojovaly s domácími hráčkami Prachatic, úřadujícími mistryněmi Ligy žen, kterým dokázaly vstřelit dva góly - ten vyrovnávací dokonce zároveň se závěrečnou sirénou v čase 23:59. Ve výsledku však padly v šesté sérii nájezdů. Na dobrý výkon z druhé dvanáctiminutovky úvodního zápasu navázaly proti Pardubicím, které bez větších problémů přehrály a braly tři body. Stejný počet bodů urvaly pak i v posledním klání, kde zaskočily papírového favorita z Kyjova, kterého udolaly 2:0.
číst více
Ženám se v letošní sezoně doma daří. V pátém ligovém kole zapsaly dvě výhry
Fretky dokázaly v pátém kole Ligy žen navázat na solidní výkony z Palmovky. Z celkových tří zápasů dominovaly ve dvou a v obou navíc s čistým kontem. Nejdříve těsně přehrály 1:0 tým z Plzně, když 18 vteřin před koncem skórovala z dorážky Nikola Šlemarová. Další vítězství pak braly ze zápasu s píseckými hráčkami, které přestřílely 37:3. Padly pouze jednou, a to v utkání s Kyjovem 0:3.
číst více
Fretky o víkendu sehrály na domácí ploše turnaj 3+1
Týden po čtvrtém kole Ligy žen odehrály Fretky další porci utkání, tentokrát však "pouze" na třetině hřiště. Na domácí ploše totiž uspořádaly turnaj formátu 3+1, kterého se kromě Fretek, které postavily dva týmy, navíc zúčastnil výběr KOVA a plzeňských Litic.
číst více
Ženy si z Palmovky odvezly tři body za výhru nad Pískem
Po necelých čtyřech měsících vyrazily Fretky opět poměřit síly se soupeřkami na Palmovku. Tam se konkrétně střetly s tabulkovými sousedkami z Písku a prvními dvěma týmy soutěže - prachatickými Highlanders a Českou Třebovou. S prvním jmenovaným týmem dokázaly díky kvalitnímu výkonu zvítězit 1:0 a připsaly si tak důležité tři body. V dalších dvou zápasech však už jejich bojovnost nestačila. Lokomotivě podlehly vysoko 0:7 a v dramatické koncovce nakonec i Prachaticím, když inkasovaly 18 vteřin před sirénou.
číst více