Mladší žáci A - zápasy 29. 11. 2022

Mladší žáci uzavřeli podzim dalším domácím turnajem

Z posledního turnaje roku 2022 si mladší žáci odnáší dvě výhry. Na domácím hřišti si nejdřív poradili s Fretkami 3:0, když všechny góly vstřelili v první třetině a následně i s výběrem Tatranu z Třemošné, jemuž nastříleli shodně po třech brankách, sami inkasovali pouze jednou a zvítězili 3:1. Vítěznou náladu překazil až poslední soupeř z Chomutova, který byl nadprůměrně efektivní v zakončení, když z osmi střel proměnil v gól hned sedm. Na to Kelti nedokázali odpovědět a poslední utkání tak pro ně skončilo prohrou 2:7.

Turnaj očima trenéra Tomáše Mathausera:

Jako první jsme se střetli s týmem Fretek. Zápas probíhal v přátelské atmosféře a bylo k vidění spoustu pěkných hokejbalových okamžiků. Kluci měli nad holkama drobnou herní převahu a větší důraz při zakončení. Vzhledem k četnější střelbě se nám tak podařilo zvítězit 3:0.

Do dalších dvou zápasů došlo ke změně brankáře, kdy dostal prostor nováček Matěj Marko. Jako další nás čekal soupeř z Třemošné. Herní výraz opět hovořil v náš prospěch, což naznačuje hlavně poměr střel 26:9. Výsledné skóre se zastavilo na ukazateli 3:1.

Na závěr turnaje nás čekal soupeř z Chomutova. V tomto zápase náš gólman „neměl svůj den“. Z osmi střel soupeře jsme sedmkrát inkasovali, na což náš tým nedokázal zareagovat a z našich patnácti střel se ujaly pouze dvě. Ani zvýšení tlaku stažením sestavy na závěrečných pár minut nepřineslo vstřelení branek.

Turnaj jako celek opět hodnotím pozitivně, hlavně z důvodu nasazení nováčků a obsazení volných pozic v sestavě kluky z nižších kategorií.

Sestava: Leipert, Marko - Györödi, Mareš, Mathauser (C), Pachner - Betlach, Kačaba, Lhotka (A), Musil, Šafář, Tatíček, Trejbal (A), Urban, Villagomez, Vondrák

SK Kelti 2008 vs. HBC Fretky 3:0 (3:0, 0:0)

• - branky a nahrávky: 9. Mareš (Mathauser), 10. Pachner (Trejbal), 10. Urban
  • - střely: 19:7
  • - vyloučení: 1:0
  • - přesilovky: 0:1
  • - využití: 0:0
  • - oslabení: 0:0

SK Kelti 2008 vs. TJ Tatran Třemošná 3:1 (2:1, 1:0)

• - branky a nahrávky: 7. Lhotka (Vondrák), 9. Lhotka (Trejbal), 20. Pachner (Urban) - 7. Kuchynka (Ingrisch)
  • - střely: 26:9
  • - vyloučení: 1:2
  • - přesilovky: 2:1

Wolves Chomutov vs. SK Kelti 2008 7:2 (2:1, 5:1)

• - branky a nahrávky: 8. Klum (Havel, Jíra), 10. Jíra, 14. Jíra (Novotný), 14. Klum, 14. Klum (Havel, Jíra), 16. Jíra, 20. Janata (Jíra)
  • - střely: 8:15
  • - vyloučení: 1:5
  • - přesilovky: 5:0
  • - využití: 2:0