Mladší žáci A - zápasy 23. 11. 2023

Mladší žáci A si odvezli z Děčína jednu výhru

Po výjezdu do Mostu čekala na mladší žáky A další dlouhá cesta, tentokrát do Děčína, kde je čekaly dva zápasy s výkonnostně vyrovnanými týmy. První utkání vypadalo po první třetině pro Kelty nadějně, do té druhé šli totiž s dvoubrankovým vedením. O to však v rozsahu dvou minut přišli a do třetí části vstoupili naopak s gólovou ztrátou, kterou dokázala Elba navýšit na konečných 2:5. V druhém utkání, které odehráli proti domácímu Děčínu, si Kelti opět vytvořili vedení. Na rozdíl od předchozího zápasu si ho až na dvě zaváhání v závěrečné třetině pohlídali a po sérii proher z předchozích turnajů si připsali vítězství.

Komentář trenéra Jana Havla:

"Po náročných zápasech s herně vyspělejšími soupeři jsme dnes cítili šanci oba zápasy vyhrát, spokojeni jsme byli po turnaji však jen z poloviny. V prvním zápase jsme si s trochou štěstí vytvořili gólový náskok, o ten jsme však zcela zaslouženě přišli a kvůli laxnějšímu tempu, ve kterém jsme většinu zápasu odehráli, Ústí nabyté vedení bez výraznějších problémů udrželo. Do druhého zápasu jsme se konečně probudili a průběh zápasu měli víceméně v našich rukách. Jedinou kaňkou tak byly zbytečně inkasované dva góly. Na dnešním turnaji jsme se přesvědčili, že když hrajeme na sto procent, dokážeme soupeře naším napadáním pořádně potrápit. Doufám tak, že se stejně jako na druhý zápas nastavíme i na kvalifikační turnaj, který odehrajeme s výběrem z obou týmů mladších žáků."

Elba DDM Ústí nad Labem vs. SK Kelti 2008 A 5:2 (0:2, 3:0, 2:0)

branky a nahrávky: 11. Bischoffiová (Hudec, Werner), 13. Werner, 15. Malý (Myroniuk), 23. Borůvka, 23. Bischoffiová (Hudec) - 1. Vondrák (Makovská), 9. Lánský (Kačaba)

střely: 13:17
vyloučení: 1:0
přesilovky: 0:1
využití: 0:0
oslabení: 0:0

Rytíři DDM Děčín vs. SK Kelti 2008 A 2:7 (0:1, 0:4, 2:2)

branky a nahrávky: 21. Pilař (Veselý), 27. Kremla (Bartl) - 5. Vondrák, 18. Alahakoon (Vondráková), 18. Vondrák (Horák), 20. Vondrák, 20. Alahakoon (Bártová), 22. Vondrák (Pořízek), 25. Vondrák

střely: 12:13
vyloučení: 1:3
přesilovky: 3:1