V Berouně dvakrát osmička. Jednou Kelty nastřílená, jednou inkasovaná.

Netradiční duely zažili hráči nejstarších kategorií Keltů. Jak mladší dorostenci tak starší žáci nastoupili sice na hřišti v Berouně, ale vždy v pozici hostujícího týmu. Počasí sice hokejbalu nepřálo, ale oba duely se odehrály a ve výsledku se vždy objevila osmička. Mladší dorostenci od favorizované Hostivaře výše zmíněný počet gólů obdrželi, starší žáci naopak osm branek “domácím” Kojotům z Hýskova uštědřili.

Kelti na “hostující” půdě do 20 minuty  drželi nadějný stav 1:1. Příčinou byl pozorný Vozdecký, který držel střelecky aktivnějšího soupeře na uzdě. Jenže Jan Čejka si ani ve druhém letošním vystoupení v Berouně nebral  servítky a dokončeným hattrickem Hostivaři výrazně pomohl k vedení. Celek hrající v bílých dresech pak vedení průběžně navyšoval, už za asistence druhého brankáře Jakuba Günthera, Kelti nedokázali adekvátně odpovídat a v zápise se nakonec objevil výsledek 8:3 pro Hostivař. Jan Čejka a jeho družina tak opět ukázala Keltům, jak vypadá dobře trénovaný stroj.

HBC Hostivař vs. SK Kelti 2008 8:3 (1:0, 4:1, 3:2)

Branky a nahrávky Keltů: 17:01 Knotek, 33:18 Krásl (Patera), 43:10 Krbec (Patera,Krásl)
Vyloučení: 2:3, Přesilovky: 3:2, Využití: 1:0, V oslabení: 0:0, Střely na branku: 38:26
Sestava Keltů: Vítek Vozdecký (od 24. minuty Jakub Günther) – David Tušl, Vojtěch Dejdar, Ondřej Knotek, Jan Krásl, Karolína Kosinová, Marek Krbec, Petr Jandač, Martin Špeta, Václav Patzenhauer, Antonín Patera, Matěj Taufer, Kryštof Preisler, Jan Kolář, Vojtěch Duda

Zápas starších žáků měl jasného favorita, hostující Kelty. Hýskov navíc nastoupil pouze se šesti hráči a čekala se jednoznačná záležitost. Coyotes ale v první třetině odolávali, navzdory územní převaze Keltů. Když domácí celek zkraje druhé části neproměnil možnost k vyrovnání na 1:1 a z protiútoku inkasoval, dostali se Kelti do herní pohody a zápas kormidlovali směrem k jasné výhře. Výsledek 0:8 je toho důkazem.

Komentář trenéra R. Nováka: “Náš rozjezd do utkání byl hodně ospalý. Sice jsme měli řadu šancí rozhodnout zápas už v první třetině, ale vlastní laxnost nám bránila v lepším výsledku. Hýskov si tak gól musel dát sám. Od druhé třetiny jsme zlepšili pohyb, zpřesnili mušku a zápas tak jako celek lze hodnotit o něco lépe. S šesti hráči do pole neměli Coyotes moc šancí na úspěch a síly hráčům soupeře došly ve třetí třetině. Potěšující je nejen první shotout Jirky Titela, ale i první gól brankáře v poli Lukáše Humla. A kombinačně dobře sehrané dvě přesilovky, kdy to vypadalo, jako by si kluci vzali k srdci trenérské rady a Hýskov několikrát vyšachovali.”

HBC Coyotes Hýskov vs. SK Kelti 0:8 (0:1, 0:3, 0:4)

Branky a nahrávky Keltů: 9:30  Endrle,  16:30  Rosický (Šlechta, Horel),  18:35  Šlechta (PP),  29:45  Horel (SH),  36:31  Huml (Dejdar),  42:15  Horel (PP),  43:36  Šlechta (Krbec),  44:05  Endrle (Huml, Taufer)
Vyloučení: 3:2, Přesilovky: 2:3, Využití: 0:2, V oslabení: 0:1, Střely na branku: 7:37 (3:15, 1:9, 3:13)
Sestava Keltů: Jiří Titel – Vojtěch Dejdar, Matěj Taufer, Adam Váca, Adam Janošek, Jan Havel, Jakub Havel – Lukáš Horel, Adam Krutina, Vojtěch Šlechta, Denis Krbec, Jan Chromek, Lukáš Huml, Filip Rosický, Filip Endrle,