Dorost opět za tři body. Řádil v Čimicích

Dorostenci na hřišti posledního celku tabulky neponechali nic náhodě a došli si pro druhou tříbodovou výhru v řadě. S Rebely sehrály vítěznou partii a po výsledku 7:1 cestovali zpět k Berounu vcelku spokojeni.

SK Rebel Praha vs. SK Kelti 1:7 (1:2, 0:3, 0:2)

Kelti se ve neděli utkali s papírově nejslabším soupeřem. Byl to Rebel Praha. Ale žadný soupeř se neporazí sám. O tom se na vlastní kůži přesvědčili i berounští, kteří už po chvíli prohrávali 0:1. Branka vyplynula z laxnosti a nezodpovědnému přístupu. Nicméně poté už vzali zápas plně do svých rukou. První dvě branku byly dost podobné. Nejdříve zpoza brány vyjel Taufer a zasunul mezi nohy pražského brankáře. Následně Šlechta vystřelil zpoza brány a střela se odrazila od hokejky brankáře mezi jeho nohy a do brány. Víc gólů v první třetině nepadlo a Kelti rozhodně nemohli být spokojeni.

Ve druhé třetině nabídli domácí hostům hned několik přesilových her. A to je taková Achillova pata berounského dorostu. Hráči nedokázali dostat míček do klidu a začít s poklidnou kombinací vedoucí ke střele z dobře připravené pozice. Proto také žádnou přesilovku nevyužili. Co se Keltům celkem povedlo byla oslabení. V jednom dokonce vstřelil branku Šlechta, jenž se v zápase střelecky rozjel. Na konci třetí třetiny měl na svém kontě čtyři branky. Premiérovou trefu si připsala i jediná zástupkyně ženského pohlaví v týmu, Michaela Šmatláková, jenž z mezikruží zamířila přesně. I přes celkem jednoznačný výsledek, nebyla herní převaha Keltů taková, jaká by mohla být a rozhodně byla hra plná vad. Nicméně tři body si Kelti přivezli zpět do Berouna a to je podstatné.

Komentář trenéra M. Davídka:Jako tradičně, při zápasech venku, jsme i na hřišti Rebelů inkasovali jako první, z přesilovky. Naštěstí jsme do konce třetiny srovnali a ujali se i vedení. Druhá třetina byla z naši strany nejlepší. Hráli jsme jednoduše, s dobrým pohybem hráčů bez míčku, spoluprácí i střelbou. Bohužel poslední třetina se hrála na kluzkém terénu a poznamenalo to i hru. Nicméně jsme dokráčeli k vítězství 7:1 a připsali si tak další tři body.”

Sestava Keltů: Jiří Titel, Michal Kupec – Matěj Taufer, František Vrabec, Dominik Jizba, Vojtěch Šlechta, Martin Kupec, Adam Janošek, Denis Krbec, Jakub Němčík, Jan Chromek, Michaela Šmatláková, Adam Váca, Jan Havel, Martin Frolík

Autor: Matěj Taufer