Kelti ovládli říjnový Rebel Cup!

Mladší žáci vyrazili o předsváteční sobotě na turnaj REBEL CUP 2018 v pražských Čimicích. Prestižní a dobře obsazený turnaj zastihl celek Keltů v dobré kondici a spojené síly obou týmů mladších žáků ukázaly potenciál této kategorie v berounském klubu. Rozhodně je na čem stavět, navzdory tomu že kategorii postihla rozsáhlá marodka a nejelo několik opor týmu ročníků 2006. Kelti na turnaji nepoznali hořkost porážky a vychutnali si plnými doušky nejen všechna utkání, ale i atmosféru dobře připraveného a zorganizovaného turnaje!

Předpověď počasí nevypadala před turnajem příliš nadějně, ale nakonec se klání obešlo bez deště a zima tak byla snad jenom divákům. Turnaje samotného se zúčastnilo pět týmů se spravedlivým systémem každý s každým na 2x 10 minut.

HBC Nové Strašecí vs. SK Kelti  0:3 (0:0, 0:3)

Kelti měli od začátku mírně navrch herně i střelecky, ale gólově se jim prosadit nedařilo. Na hřišti jakoby se hledali a bylo to spíše o jednotlivcích než o týmu. Ve druhé půli začali více fungovat jako tým a přišly góly. Nejprve se prosadil Denis Krbec po spolupráci s Matějem Žežulkou a poté Patrik Mišina po spolupráci s Ondřejem Černým. V závěru utekl soupeřům rychlík Denis Krbec a po sólovém úniku uzavřel skóre na 0:3.
Střely na branku: 7:19 (3:8, 4:11)

HBC Svítkov Stars Pardubice vs. SK Kelti 1:2 (0:1, 1:1)

Kvalitního soupeře z regionu východ Kelti zlepšeným výkonem donutili tahat za kratší konec a branky zařídil kapitán Denis Krbec, později vyhlášený nejlepším hráčem utkání. Nejprve po nahrávce Davida Černého a ve druhé půli po spolupráci s Maxem Soubou. Soupeř utkání vzdát nechtěl a ze zvýšeného tlaku snížil na 1:2, na remízu však skóre nedorovnal.
Střely na branku: 4:16 (2:7, 2:9)

SK Kelti vs. SK Rebel 2:0 (2:0, 0:0)

Poměrně vyrovnané utkání kde Kelti působili organizovaněji a díky většímu důrazu strhli vítězství na svoji stranu hned v první polovině. Tentokrát se prosadila druhá formace, konkrétně Daniel Matějka. Nejprve v brankovém prostoru zužitkoval nahrávku Ondry Tkadlece a posléze podobně skóroval po spolupráci s Nikolou Šlemarovou. Nejlepší hráčem utkání byl po zásluze vyhlášen Daniel Matějka.
Střely na branku: 11:13 (6:4, 5:9)

SK Kelti vs. HBC Hostivař 3:1 (1:0, 2:1)

V posledním utkání turnaje, které bylo shodou okolností soubojem o první místo, Kelti kvalitního soupeře zaskočili hned v první minutě a po úniku Denise Krbce vedli 1:0. Hostíci se nechtěli smířit s vývojem utkání, ale tři formace Keltů vyrovnání v první půli nepřipustili.
To se bohužel soupeři povedlo na začátku druhé poloviny, když po sólovém úniku srovnal skóre Stoulil. Kelti se nenechali zaskočit a po chvíli si vzali vedení zpět na svoji stranu. Denis Krbec vyvezl míček před branku soupeře, nahrál volnému Maxi Soubovi jenž zavěsil do prázdné branky. Hostíci se dále snažili, ale Kelti se snažili držet míček a před koncem utkání Patrik Mišina zužitkoval nahození Romana Kurhajce a uzavřel skóre na 3:1. Závěrečnou power-play soupeře Kelti zvládli a po ukončení utkání mohli spustit oslavný taneček!
Střely na branku: 17:10 (9:3, 8:7)

Sestava Keltů na turnaji: Ondřej Koudela, Roman Kurhajec, Rostislav Tvaroch, Jan Hrubý, Martin Hipča, Richard Mathauser, David Černý, Eliáš Betlach, Denis Krbec, Patrik Mišina, Maxmilián Souba, Nikola Šlemarová, Ondřej Černý, Matěj Žežulka, Daniel Matějka