Starší žáci B - zápasy 13. 11. 2022

Starší žáci B nestačili na Ústí nad Labem

Starší žáci B přivítali v sobotu doma Ústí nad Labem. Ústí se dostalo do vedení hned v první minutě a už ho nepustilo. Kelty trápila hlavně koncovka. I přes to se lze na zápas dívat pozitivně. Trenéra jistě potěšili dva nováčci, kteří vůbec nezklamali. Kelti prohráli s Ústím nad Labem 4:8.

Komentář trenéra Romana Kajera:

"Zápas proti houževnatému týmu ze severu bohužel ani tentokrát pro nás neznamenal vítězství. Na jednu stranu bylo vidět určitě zlepšení oproti minulému týdnu, na druhou stranu díky zbytečným chybám v úvodu druhé třetiny jsme soupeři nabídli pohodlné vedení 3:0. Tým to sice nevzdal a dvěma góly se dokázal vrátit do hry, nicméně do konce třetiny jsme opět třikrát inkasovali zejména po nedůrazu před naší brankou, a protože ani závěrečná část nepřinesla zlepšení produktivity, o vítězi bylo rozhodnuto. Jako pozitivní lze hodnotit určitě postupné zapracování nováčků do naší sestavy, kde si první zápas za starší žáky zahrál další mladší žák Štěpán Mareš (a nutno dodat, že zápas odehrál na výbornou), dále si pak o místo v sestavě stále více říká i Jakub Galanda, u kterého je vidět také postupný progres, přestože náš tým doplnil teprve v září."