Starší žáci A - zápasy 26. 3. 2023

Chomutov si poradil s Áčkem starších žáků

Po pátečním derby se A-tým starších žáků vydal na výjezd do Chomutova. Bohužel na severu Čech tahali Kelti od začátku za kratší konec. Domácí Berounské přestříleli a tři body nedokázal pro Kelty zachránit ani Mašek v bráně. Chomutov porazil Kelty 7:3.

Komentář trenéra Ondřeje Baleky:

"Kelti A pokračují v nabitém zápasovém programu a dnes nás čekal výjezd do Chomutovu. Už od začátku hráči věděli, že je čeká těžký zápas. Přesto jsme první třetinu působili až moc zaraženým dojmem a prohráli ji 3:1. Ve druhé třetině už jsme hráli víc uvolněně a hra se zlepšila. I tak Chomutov stále odskakoval. V poslední třetině jsme si opět vypracovali šance. Chtěli jsme ještě zápas zdramatizovat, ale vsítit branku se nám již nepodařilo a konečné slovo měli domácí, kteří zvýšili na 7:3. Až na první třetinu, kde jsme hráli hodně ustrašeně, tak hráči zápas zvládli výborně. Rozdíl byl v předbrankovém prostoru, kde my jsme inkasovali minimálně tři branky po třetí, čtvrté dorážce. Tady jsme stále nedůrazní. V zápase byli i zbytečné útočné fauly, ale paradoxně v oslabení se nám podařilo skórovat."