Starší žáci B - zápasy 12. 12. 2022

Starší žáci B prohráli s Hostivaří rozdílem třídy

V posledním zápase podzimu přivítali starší žáci B v domácím prostředí Hostivař. Zápas se Keltům moc nevyvedl a skončil jednoznačným vítězstvím pro hosty, kteří vstřelili hned devět branek. Berounští prohráli s Hostivaří 2:9 a zimu přečkají na průběžném pátém místě se ztrátou jedenácti bodů na první Kert Park Praha.

Komentář trenéra Jana Häuslera:

"Poslední zápas v tomto kalendářním roce proti Hostivaři nabídl v prvních dvou třetinách vyrovnanou bitvu. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a díky bojovnému výkonu v posledních deseti minutách první třetiny jsme vedli nad Hostivaří 2:1. Druhá třetina se opět nesla v podobném duchu, kdy z pohledu trenéra není moc věcí, co svěřencům vytknout, a to i přes to, že v závěru druhé třetiny dokázal soupeř vyrovnat a ujmout se vedení 2:3. Bohužel vstup do třetí třetiny byl velmi laxní a Hostivař dokázala během první minuty odskočit o další tři góly na 2:6 a o zápase bylo rozhodnuto. Do konce třetí třetiny přidala Hostivař ještě další tři góly, které byly hlavně výsledkem nedůrazu před naší bránou. Řekl bych, že konečný výsledek 2:9 úplně neodpovídá celkovému obrazu hry, i když za výkon ve třetí třetině si to asi trochu zasloužíme."

Zdroj fotografií: HBC Hostivař